reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

A jeszcze dodam ze zarazić można sie ospą tylko i wyłącznie w momęcie kontaktu z kims kto ma pełne objawy ospy czyli wysypkę. Tak znajduje sie aktywny wirus.
 
reklama
Majandra chyba masz mało zmartwień;-)

A widzisz a w każdych żródłach jest napisane że osoba majaca objawy czyli pecherzyki zaraża. Nie wspomne faktu ze córka mojej kolezanki złapała ospe ponieważ jakaś mama nie zauważyła że syn dostał ospy czyli wysypki i poszedł z nia do szkoły i Wiktoria kolezanka córki zaraziła sie a objawy wyszły 2 tygodnie pózniej bo tyle sie choroba wykluwa. na dowód powiem coś jeszcze brat małej wiktori mimo ze przez te dwa tygodnie co sie ta choroba wykluwala sie z nią bawl to i tak pierwsze obiawy wystąpiły 2 tygodnie po wystapieniu wysypki u Małej wniosek prosty zaraził sie dopiero jak wystapiła u niej wysypka.

Ach szkoda tego rozwodzenia. Też to przechodziłam. Nie mart sie bo naprawdę nie masz czym.
 
Mejandra pozatym jako dzieciaczki byłyśmy szczepione obowiązkowo na ospę. A i jeszcze jedno czytajac te artykułu natknełam się na cos ciekawego.Przedewszystkim interesowało mnie co sie moze stac jak ciężarna zachoruje na ospe albo jak kobieta wciaży miała kontakt z osobą zarażona. Dopuszcza sie ale o tym musi zdecydowac lekarz podanie szczepionki jak sie nie mylę immunoglobiny która wzmocni oragnizm tym samym przeciwdziałając zarażeniu.Jesli miało by cie to uspokoic to może zapytaj lekarza
 
Mam do Was pytanie, strasznie boli mnie głowa, od trzech dni. Kładę się z bólem głowy, budzę się z bólem głowy. Już się zaczynam nawet do niego przyzwyczajać.:no: Przecież nie mogę codziennie zaczynać dnia od tabletki... Czy którejś z Was tak się mizernie trafiło?:-(
Witam dziewczyny mnie też dziś boli głowa od smego rana nawet postanowiłam zrobić sobie kawę(której staram sie teraz unikać) mam nadzieje że pomoże:-( . I do tego jeszcze umówiłam sie do fryzjera jak ja tam wytrzymam. No ale muszę już iść bo zaczynam powoli straszyć:szok: ;-) .
 
Mnie też dzisiaj strasznie boli głowa - chyba coś w powietrzu wisi :)

Miłego weekendu dziewczyny!
Ja chyba całe dwa dni prześpię. Od jakiegoś tygodnia tylko bym spała i spała. Jak tylko przychodzę z pracy to kładę się w łóżeczku z książką i po 20 min już smacznie chrapię i to do rana. Straszny ze mnie leniuch się zrobił.
 
witaj k@sia mnie tez męczyły bole głowy codziennie przez cały dzień jak chodziłam do pracy, a praca niby lekka bo biurowa i przy kompie i to od tego mnie bolała ta głowa, od kiedy jestem na zwolnieniu ani razu mnie nie bolała
 
To naprawdę niewiele takie krótkie usg:confused: no ale chociaż wszystkie wyniki sprawdzisz.
A to usg gdzie określił lekarz płeć maluszka to rozumiem robiłaś w Polsce? Czy ja już coś pokręciłam?

Nuska nic nie pokreciłaś:) w polsce zrobiłam sobie prywatne badania a tutaj (irlandia) robie standardowe, na takei porządniejsze usg musze zaczekaćdo 22 tygodnia wtedy mi zrobią chyba porządne mam nadzieje:)
 
reklama
nie bede zbyt czesto pisac..musialam wyprowadzic sie..i mieszkam u szefowej starszej..badzcie cierpliwe wiec :)
tesknie za wami bardzo :)
Harsharani musze ci powiedzieć ze Cie bardzo podziwiam, to jak sobie radzisz i ze nie łamiesz sie i nie tracisz ducha, super babka z Ciebie.
Najsmutniejsze jest to ze wiem że Twój facet, jak już dorośnie, to nigdy sobie tego nie wybaczy że sie tak z Wami stało jak się stało. bedzie tego załował po kres swoich dni.
Za to Ty bijesz go dojrzałością na głowę i musze Ci powiedzieć że mnie też, mimo że jestem starsza o pare lat. Zaimponowałaś mi i tyle:tak:
Trzzmaj sie cieplo i nie daj sie!
no i wracaj do nas szybko...
 
Do góry