reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

wiecie co? Ja tak kurna dbalam zeby na brzuchu nie miec rozstepow ze wyszly mi na prawej piersi...zalamka... Ale nie widzialam ich wczesniej..dopiero wczoraj rano.

kurcze...jestem spakowana i tak jakos dziwnie. Dziwnie rowniez pozbywac sie domu, rzeczy ktore sie znalo i tylu lat zwiazku.
Nie smece juz Wam.

K@sia, pewnie jeszcze nie wyszlas z etapu zimowego, poeczekaj na naturalny tryb :) Wiosna w koncu przyjdzie :)

wiecie co? ja kiedys myslalam ze w ciaze zachodzi sie ot tak...a pozniej znalazlam to forum, jeszcze pozniej sama staralam sie przez pol roku, pozniej poronilam i w ogole... I ja naprawde twierdzic zaczynam zer choroby plodnosci to sa juz takie cywilizacyjne jak astma itp. I nie ma tak ze malo osob tak ma, ale mnostwo...

Aina, jak Ci w domku w ogole ?
Najedzona ? :)

Dziewczyny, wyobrazcie sobie...ze moja mama przyjedzie do mnie...tutaj... Bedzie leciec do Londynu, a tam ja odbiore... To jest conajmniej dziwne, bo ona sie baaaardzo boi nawet wiekszych tirow kiedy jedzie, a co dopiero latac... Nie mowi slowa po angielsku ( no ok, oprocz ogorek - cucumber bo kiedys uczyla brata )
I to jest cholernie optymistyczne dla mnie :)
 
reklama
o jaaaaa... majandro... Ja Cie przepraszam....
Jak mi jest teraz wstyd... ze tak sie zapatrzylam na siebie ze nawet nie zlozylam zyczen, a przez to i dziewczyny nie, bo nawet o nich nie wiedzialy... ale mi jest glupio....

Zabraklo? hmmm...
Majandra, wiem ze to nie bedzie takie wiesz...calkiem szczere wzgledem kalendarza..., ale umowmy sie ze dzis obchodzimy twoje urodziny, bez wrednego ojca , bez smutow i bolu podbrzusza.

wiec..tak jak obiecywalam...

Z racji tego..ze spozniony..bedzie wielki...

Birthday-cake-6.jpg





W dniu Twojego święta
Bądź uśmiechnięta
Niech tak będzie w inne dni
Tego serdecznie życzę Ci.


Życzenia składam Ci
Niech miło Ci się śpi.
;)


Ciesz się życiem, nie zważaj na troski,
A polecisz na księżyc jak Pan Twardowski
( a propo smutow)
 
Majandra a ode mnie kwiatek urodzinowy
xkwiatek2.jpg

Niech Ci się spełnią wszystkie marzenia
niech dzidziuś będzie zdrowy śliczny i wesoły
i niech wszystkie problemy odejdą w zapomnienie
 
Majandra WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO z okazji urodzin, spełnienia marzeń i przede wszystkim aby Twój dzidziuś szybciutko i bezboleśnie przyszedł na świat, był zdrowy, silny, śliczny i mądry :-)

P1060204.jpg
 
Majandra Wszystkiego co najpiękniejsze, najradośniejsze i wymarzone:-) Dużo zdrówka, spokoju, pogody ducha, uśmiechu i cudnego i zdrowego maluszka:-)
 
Agacis to nie żadna tajemnica. Niby wszystko było w porządku tak przynajmniej mówili lekarze po wszelakich badaniach. Jedyne co to podwyższona prolaktyna i to dość znacznie. Brałam dostinex na obniżenie i w sumie po dwóch cyklach było już ok, ale dzidziola jak nie było tak nie było nadal. Potem 6 inseminacji też bez skutku, w końcu zrobiłam przerwę od lekarzy i kliniki, przestałam brać leki i po jakimś czasie... jest:-) A byłam już skierowana na in vitro:tak: Także jeszcze wszystko przed Twoją siostrą, grunt to nie poddawać się i wierzyć nawet jeśli to ma być wbrew sobie:tak: A co do szpitala to ja na razie się waham między Puckiem, a Wejherowem.
Harsharani jak już mama jedzie z odsieczą to na pewno będzie dobrze:tak: Super, że będziesz miała kogoś bardzo bliskiego przy sobie, na pewno od razu lepiej się poczujesz.
 
Blimka mam pytanko...pisałaś, że na ostatnim usg tym w Polsce słyszałaś serduszko, czy może przy okazji powiedział Ci lekarz ilość uderzeń na minutę? Bo szukam od kilku dni w necie czegoś na ten temat w 16tc i na nic konkretnego się nie natknęłam
 
reklama
Majandro-wszystko najlepszego, dużo szczęścia, słonka i dużego zdrowego dzidziusia.
I nie denerwuj się swoim ojcem, musisz to po prostu przeczekać, myślę. Mój sobie na razie wyjechał na wieś na tydzień, bo tez podejrzewam,że jak trochę razem pomieszkamy to się tu pogryziemy...
Ja sobie nawet zaznaczyłam Twoje urodzinki w Rainlendarze, ale niestety,nie na tym komputerze, tylko tym w Anglii. :-( .
Harsharani-fajnie,że Twoja mama przylatuje,moja ma podobne podejście do latania, a wogóle to niecierpi mieszkać w obcym miejscu, tak myślałam,że jakbym rodziła tam, toby musiała przylecieć, to był jeden z argumentów dlaczego zdecydowałam się zjeżdżać do kraju. Ale obecność mamy jest bezcenna, ja mam teraz czas odpocząć, nie muszę się martwić co na obiad itp. A najedzona jestem, owszem, nawet przejedzona, moja mama ma manię , co pięć minut " a może byś coś zjadła?" :-D .
Byłam dzisiaj na zakupach i jestem bardzo zadowolona-kupiłam sobie bardzo ładną bluzkę, nawet nie w sklepie ciążowym, tylko zwykłym, taką wiązaną sznureczkiem i odcinaną od biustu, ładny komplet spodnie z tuniką i zupełnie niespodziwany zakup..kurtkę, taką przejściową, w którą już niedługo nie będę się mieścić, ale w końcu na jesień już będę wracać do formy,mam nadzieję ;-) .
I ustaliłam sobie wreszcie termin na USG-na 6 kwietnia, nie mogę się doczekać! Wreszcie nie beda jedyną osobą na forum,która nie miała jeszcze USG :-p .​
 
Do góry