reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

dzieki Maraniko:) chyba wszystko w porządku w takim razie, na początku sie przeraziłam bo miałam wynik 17 a poniżej napisane że norma do 6 ale IgM mam ujemne wiec chyba nie tak źle

Ainaheled nie mam niestety tyle urlopu żeby sobie miesiąc wakacji zrobić ale 7 kwietnia znowu jade do PL wiec kawalek świąt załapie:D tym razem bede 2 tygodnie męczyć rodzine;-)
 
reklama
ja ma komplex witamin z większą dawka żelaza, zaprarć na razie nie mam i wsz ystko jest ok,
Mam teraz przeboje z dyrektorka przedszkola szymka, od kwietnia chcę żeby mały chodził krócej do przedszkola bez leżakowania, bo z tego są same problemy, nie może zasnąć w domu później niemogę go obudzić do przedszkola a i tAK siedzę w domu na l4 to może ze mna siedzieć poznamy się lepiej zanim dzidziuś się urodzi bo tak to ciągle siedziałm w pracy, a paniusia dyrektorka rbi mi jakies wymówki że niebardzo tak można i wogóle, głupia baba,
 
Witam wszystkich!. Dopiero dołączyłam się do was. Podobnie jak wiekszość termin mam na wrzesień a dokładnie 24 września. Czyli długa droga przedemna
 
czesc

Aga witamy na forum :)


u mnie lepiej nie pytac...

Tygrysku to go wez z przedszkola w ogole moze ? Nie znam sie :)

lece jesc....
 
Maraniko - pytanie do ciebie? Dopiero dołączyłam do forum i przeczytałam ostatnie twoje posty. I stąd moje pytanie?.O test zintergowany. Mam nadzieje ze nie pomyliłam sie w nazwie.
Czy wykonuje sie go stwndardowo czyli większość kobiet w ciąży je powinna wykonać czy sa jakieś konkretne przesłanki do jego wykonania. Może dla własnego spokoju.
 
Witam witam Majandro i Harsharami. Widać o tej godzinie tez ktos tu siedzi. Ja jestem w pracy i tylko tu niestety mogę korzystać z kompa. A właśnie a propo pracy czy wasi lekarze też usilnie namawiaja was na zwlonienie lekarskie czy może same stwierdziłyście ze to najlepsze rozwiązanie? ;-)
 
Cześć Agacis,
Moj lekarz wolałby żebym siedziała w domku i nie bardzo mu się podoba, że chcę pracować. Ja na razie nie chcę iść na zwolnienie bo mam fajną, w miare spokojną pracę i super dziewczyny więc chociaż mogę poplotkować :) Lekarz zabronił mi sie przemęczać, sprzątać, chodzic na zakupy itp więc w domku troche mi się nudziło. W każdym bądź razie wiem, że jak tylko będę chciała to zarówno mój ginek jak i internistka od razu wystawią mi L4.
 
Maraniko gratuluję świetnych wyników. Super, że twoja dzidzia jest zdrowa i wszytsko jest ok :):):) Oby żadna z nas nie miała problemów
 
Xeone to widze ze kazdy lekarz ma takie samo podejście. Dla świętego spokoju siedz w domu i oglądaj telewizor. Ja jak narazie tez nie wyobrażam sobie zebym siedziała w domu. Ja sama bo mąż pracuje i co mam robic sprzątać. bez przesady az tak duzeo mieszkania nie mam może z 2 godziny by mi zeszło. Prace mam tez lekką bo biurową i przynajmniej jest czym myśli zająć a boje się że w domu z racji tego że ma się dużo czasu bedę się zamartwiać czy wszystko ok
 
reklama
Ja już siedziałam w domku troche ponad miesiąc (najpierw byłam przeziebiona, a poźniej dzidzia nas wystraszyla) i pod koniec mi się nudziło. Może gdybym nie miała wstrętu do komputera, gazet i jedzenia (TV nie mamy) byłoby inaczej. No i nawet odwiedzić nikogo nie mogę bo wszyscy znajomi pracują. Zostaje mi tylko czytać książki, które pochałaniam no ale oczka też mi się męczą i nie dam rady robić tego przez 12 godzin dziennie.
 
Do góry