reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

gosia, nie jestes przewrazliwiona, wiesz każdy organizm jest inny i ja wiem kiedy juz przesadzam, robię sobię przerwy i wogóle kiedyś w 3 godziny wylizałam cały dom teraz robię to juz kilka dni i końca nie widać
 
reklama
tygrysek - no pewnie, skoro masz tyle sił i energii, a dodatkowo rozkładasz sobie robotę na raty, to tylko pozazdrościć :-)
 
nie ma czego zazdrościć poprostu jestesmy strasznymi bałaganiażami i sama nie wiem kiedy się w domu robi taki rozgardiasz, a na dokładke nasz kochany kundelek, jakbyśmy zaraz po sobie sprzątali to bym nie musiała teraz tak doczyszczać
 
W ogole to beznadzijnie sie czuje..doslownie widze i wiem ze cos zlego sie dzieje... Powiem Wam szczerze ze zastanawiam sie czy nie wyjechac do mamy..do polskich lekarzy..ale az mnie dol lapie jak sobie pomysle ze musialabym rodzic w szpitalu gdzie potraktuja mnie jak jakas mloda niepowiemco :p, a poza tym... kiedy pojawie sie z brzuszkiem to dopiero beda ploty, itd..a ja sie jakos przejmuje....

Harsharani co się dzieje? boli Cię coś? skąd to przekonanie, że coś jest nie tak jak powinno?
Może to tylko taki nastrój Cię dopadł ja też tak czasami mam i wtedy staram się robić tak jak już wcześniej pisała Maraniko: myśleć o czymś innym i powtarzać sobie, że wszystko będzie ok. To pomaga tylko w to uwierz. Ja też już nie mogę się doczekać wizyty u lekarza żeby usłyszeć, że wszystko ok.
A jak już naprawdę bardzo się martwisz to przyjeżdzaj do Polski (nie ma jak u mamy;-) ) a na ludzi nie zwracaj uwagi zawsze gadali i będą gadać temat dla wścibskich zawsze się znajdzie nie patrz na innych martw się tylko o Siebie i maluszka to jest teraz najważniejsze.
 
Tygrysku uważaj na Siebie za dużo nie pracuj w końcu jesteś na zwolnieniu a na zwolnieniu się odpoczywa:-) ;-) .
Dobra zmykam mąż właśnie wrócił ze sklepu kupił mi winogronka i bananki ... i teraz muszę to zjeść:-) :-D . Pozdrawiam i miłej soboty.
 
Nuska ja mialam sie wczesniej zapytac.. czy ten kotek jest twoj ? Bo ja jestem wielka milosniczkow mruczkow wszelkiego rodzaju, ale mam bialego persa rowniez :)

W ogole kiedy nie mialam okularow, myslalam ze ten kot to karp :D

Taka pijana sie czuje cos..

wiem ze sie powtarzam..ale.. dopiero trzy osoby odpisaly mi w sprawie urodzin...

prosze wiec jeszcze raz...

wszelkie wrzesniowe kobitki, ktore jeszcze nie podaly mi swoich dat urodzinowych i imieninowych sa proszone o wyslanie ich na prywatna lub napisanie na forum gdzies :)
dziekuje z gory :)
 
właśnie Harsharani,cości lezy na duszy taka jakaś smutna się wydajesz, źlesię czujesz, a może to cośprzezfacetów??
piękan niedziela się nam zapowiada chłopcy jeszcze śpią mały bo suseł, a duży bo miał nocna zmiane, więc jak mały wstanie to się ewakuujemy na spacer z kościółkiem
 
Witam się i ja przy niedzieli.Dzionek rzeczywiście zapowiada się dość ładny,więc chyba w domku za długo nie posiedzimy:tak:

A wczoraj koleżanka z forum BB przyjechała do mojej miejscowości i zaciągnęła mnie i moją córcię do GROTY SKALNEJ.Chwila relaksu się przydała...czułam się jak nad morzem....a popatrzcie na moją Olę jaka jest szczęśliwa(ta od prawej)
6e89c7cede34200c.jpg


A mnie nadal głowa boli....a do okulisty dopiero mam iść po świętach:no: I zazdroszczę Wam tego USG jakie macie co miesiąc:-( Ja miałam tylko na początku około 7tc a następne dopiero będę miała około 21tc.Nie mogę się już doczekać:-( Czasami biorę sobie stetoskop i próbuję wysłuchiwać bicia serca ale słyszę jakiś szum i bulgocenie jakieś(ale to z powodu pracy chyba jelit)????

Ok.kończę bo Olka już marudzi....Życzę miłej i słonecznej niedzieli :-)
 
witam niedzielnie:)
Harsharani - wysłałam Ci pw z datą urodzin i imienin,
etka99 - śliczna Twoja córcia :-)
Ja dziś zapomniałam o zmianie czasu i jak wstałam o 9.00 byłam niepocieszona, że tak krótko przy niedzieli spalałam... a jak się okazało, że to już 10.00 to od razu mi się lepiej zrobiło ;-)

życzę Wam wszystkim miłej niedzieli :-)
 
reklama
Witam Kobietki:)
Nie było mnie tylko parę dni, a tu tyle się wydarzyło:-)
Najpierw jednak muszę się Wam pochwalić piątkowym USG. Oglądaliśmy naszego Dzidziołka jak brykał w brzuszku. Niesamowite ptrzeć na swoje Maleństwo. Nie znam płci , ale nie wiem dlaczego mam wrażenie, że to będzie chłopiec;-) Jak to powiedziała ginka, wyluzowane to moje Dziecko:-) I bardzo ruchliwe. A co najważniejsze wszystko z nim w porządku:tak: Tylko ja muszę bardziej o siebie dbać, bo mam początki anemii, a poza tym codziennie mam bóle w dole brzucha. Więc muszę jeść produkty zawierające dużo żelaza i więcej odpoczywać.
A teraz siedzę sobie sama, bo mój M. znów poza domem.. Niedługo pójdę do kościoła, z tym wiekszą przyjemnością, bo za oknem pięknie;-)
Etka śliczna ta twoja córcia:-)
Harsharani zaniepokoił mnie Twój kiepski humor:no: Zawsze byłaś taka pełna optymizmu. Może jak nam opowiesz, co się dzieje, zrobi Ci się lepiej? Tak czy siak, ściskam Cię wirtualnie:tak:
K@sia witaj wśród nas:-)
Pozdrawiam Was cieplutko.
 
Do góry