reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witajcie kochaniutkie:-)
Aina to jedyny plus w tym wszystkim, że nie mdleję zbyt szybko i jakoś daję radę wytrzymać, w innym wypadku nie wiem jak w ogóle pobrały mi cokolwiek. Ale nie lubię tego co najmniej tak bardzo jak Ty:tak: A co do wieku dokładnie tak ja piszesz:tak:, ważny stan ducha i to na ile się czujemy, metryczka to sprawa wtórna:-D
Tygrysek ja też się waham póki co, bo w mojej klinice maja super sprzęt (na początku 6 tyg widziałam serduszko:tak:) i takie dokładne badanie razem z wizytą kosztuje mnie 60zł więc w miarę. Natomiast to 4D chyba z 200 i owszem to bardzo fajna pamiątka, ale ja cały czas myślę o pobraniu po porodzie krwi pępowinowej, a to ogromny wydatek i nie wiem czy nie wolałabym odłożyć właśnie na to...ale jak wróci M to wszystko skonsultuję, bo samej ciężko podjąć mi decyzję. No coś chyba w tej Twojej teorii jest:-) Mam nadzieję, że z Szymonkiem wszystko będzie dobrze. Moja koleżanka też musiała z synkiem iść na zabieg, ale poszło gładko, szybko i przede wszystkim skutecznie. Tyle, że biedactwo musiał leżeć kilka dni w szpitalu, a nigdy nie rozstawał się z mamusią to była największa przeszkoda.
Blimka no ja nigdy tak nie myślałam, no może w jakiś tam chwilach zwątpienia, ale na pewno nigdy się tak nie czułam:-)
Harsharani dokładnie tak, lepiej nie mieszać bo wtedy dopiero zrobi się galimatias. W końcu to tylko jeden wynik na razie więc nie ma co. Tylko chyba dobrze byłoby ustalić jakiś termin obstawiania, bo jak za te kilka tygodni posypią się kolejne usg i dziewczyny będą wiedziały kogo tam noszą pod sercami to nie wytrzymają z tą wieścią;-)
Cfc kochana na pewno będzie dobrze i pewnie za jakiś czas zobaczymy Cię na innym wątku mamusiowym:tak: Najważniejsze, że póki co wszystko jest w porządku ze zdrowiem, a te odczekanie 6 miesięcy to taka standardowa procedura. Nabieraj więc sił , a ja będę trzymać kciuki:-)
Gosik jak tam? Masz już "stresa przedwizytacyjnego:confused::-)
 
reklama
Właśnie przeczytałam regulamin zgadywanki i wszystko jest ok. Do 30 kwietnia obstawiamy, a te które teraz będą obstawiać też będą brane pod uwagę, tylko bez tego jednego głosu na Blimkę. Tak więc miłej zabawy:-)
 
cześć kochane...
maraniko - no właśnie chciałam napisać, że za kilka minut wychodzę do ginka... już mi wszystko jeździ w żołądku, mam stresa jak zawsze :-)
Dam znać jak tylko wrócę :-)
trzymajcie kciuki
 
Gosik26 czekamy na wieści:-) , no i oczywiście trzymamy kciuki.

Co tam u Wasz dzisiaj słychać bo ja to jakiś zdechły dzień dzisiaj mam nic mi sie nie chce i tak troszkę cały dzień leniu***e :-) .
 
pogoda dzis jest paskudna u mnie w miescie fuuu ledwo zyje :sick: najchetniej przespalabym caly dzien :happy:
ja to cos nie mam szczescie na to USG 4D... :confused: wlasnie dzwonilam do pani doktor w moim miescie i zdziwiona byla,ze chce takie badanie robic ok 16tyg. ze jest to jeszcze za wczesnie i takie badanie powinno sie robic dopiero ok 22 tyg ciazy... w sumie mieslismy w planach zrobic takie badanie dwa razy ale teraz to juz sama nie wiem czy jest sens robic je teraz chociaz ja umieram z ciekawosci jak tam moje malenstwo sie miewa... :eek:
 
no hej!!!!
jestem po, ale jeszcze nie znam płci...
Dzidziuś się nie pokazał ze swojej najlepszej strony
icon_wink.gif

no ale najważniejsze, że jest cały i zdrowy, serduszko prawidłowo bije, główka w porządku, szyjka wydolna, wszystko super
icon_biggrin.gif
Więc jestem przeszczęśliwa...
icon_lol.gif


Następna wizyta za miesiąc, 18 kwietnia, to będzie 20 tydzień skończony, więc połówkowe... Wtedy mam nadzieję, że już dzidziulek pokaże pisiorka albo pipulkę :)

Idę odpocząć, buziaczki...
 
a dzidzius ile cm mierzy? ruchliwe malenstwo?? :-)
moje ostatnio na usg strasznie raczkami machalo wiec moze nie za bardzo usg lubi i sie troche denerwuje hehe
Gosik26 najwazniejsze,ze dzidzia zdrowa a plec i tak wczesniej czy pozniej poznasz :laugh2:
 
wrócilismy od chirurga i narazie mamy tylko smarować 2 tygodnie jakaś mascią sisiora, jak sie nie uda to zabieg, nie wiem jak my sobie damy z tym radę, wiecie szpital i ta rozłąka no i nie wiem czy to sie robi z narkoza czy w miejscowym znieczuleniu i jak miejscowo czy można z dzieckiem pójść, i tak sobie myślę że teraz to bym jednak tą dziewczynke chciała to omina mnie przeboje z inetereskiem.
co do usg 3 czy 4d to ja tez spotkałam się z opinią że najlepiej je robic po 20 tygodniu ale ni epóźniej niź przed 30 bo w innych momentach nie spisuje sie najlepiej i jest troche naciąganiem na kasę
no i jeszcze zapytałam w innej aptece i są wstanie załątwić ta szczepionke na konflikt tylko mam przynieśc receptę, nic juz nie roumiem jedni moga inni nie widze że trzeba mieć chyba chody w hurtowni
 
kasiamina - dzidziuś ma już 10,5 cm bez nóżek, a ginek szacował, że z nóżkami ma gdzieś 15-16 cm :)
No pewnie, płeć nie jest najważniejsza... Grunt, że dzidziulek zdrowy jak ryba :-)
tygrysek - oj współczuję, dla chłopaczka siusiak to największy skarb, więc dbaj o niego, kiedyś się odwdzięczy, trzymam kciuki :-)
 
reklama
ja sobie uswiadomilam ze nie mamy w ogole blizniakow na wrzesniu :0

moge was prosic o przesylanie swoich dat imienin i urodzin do mnie na priv?

Zrobilabym watek urodzinowo imieninowy :)
 
Do góry