reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Ja tez uwazam,ze kazda kobieta sama powinna poczuc kiedy jest jej "pora". Jest to indywidualna sprawa kazdej z nas i naszych partnerow. Jeszcze rok temu nie pomyslalabym,ze czas juz na dzidzie az nagle okolo wrzesnia zeslego roku zaczelismy sie nad ta sprawa zastanawiac a co najpiekniejsze, to to,ze po dwoch miesiącach juz nam sie udalo :laugh2:
 
reklama
Pod warunkiem, że nie zrobią nam psikusa i się nie spóźnią bądź pospieszą z przyjściem na świat;-) My mamy 11.09 rocznicę ślubu, fajnie byłoby już ją spędzać razem w domku...:-)

Harsharani masz całkowitą rację, nie ma odpowiedniego wieku:tak: I mam nadzieję, że dziewczyny ze staraczek jednak się nie obrażą, zaglądam czasem właśnie na jeden z tamtejszych wątków coby dodać im otuchy:-)

Echhh lecę do łóżeczka, bo już mi się same oczy zamykają.... Dobranoc kobietki
 
Maraniko-ja i tak Cię podziwiam,że jak Cię tak kłuli pięć i więcej razy to im tam nie zemdlałaś od razu, bo ja mam żyły dobrze widoczne i od razu się wkłuwają a i tak robi mi się słabo. A książeczkę ciąży już mam i to całkiem pokaźną, chciałabym,żeby można tam było powpisywac jeszcze jakies wyniki badań... I dostałam od midwife kolejną porcję książeczek, np dwa kalendarzyki ciązy, to jest akurat fajne.
A co do wieku-ja w tym roku kończę 30...Ale nic to, ważne na ile się czuję!:-D
 
no ja wlasnie cos czuje,ze moj maluszek wyjdzie wczesniej na swiat :baffled: pani doktor typuje koniec sierpnia no ale sie okaze ;-)
mam nadzieje,ze Wam uda sie switowac rocznice wspolnie :laugh2:

dobranoc wszystkim mamusiom i bobasom :-)
 
witam z rańca, co do wieku na bycie mama to macie racje to indywidualna sprawa j a wyszłam za maz w wieku 21 lat, rok po tym urodził sie szymon a teraz majac 26 bedziemy mieć drugiego bobasa bo chcieliśmy miec dzieci przed 30 żeby o lasce na wywiadówki nie latać ;)
ja po obejrzeniu płyty cd z usg 3d nie chce juz na nie jechać bo ja chodzę w szczecinie do profesora czajkowskiego i on ma super aparad 2d robi wszystkie badania mozliwe poprzez usg i kosztuje mnie to 50 zł łacznie z filmem z całego badania więc reszte pieniędzy przeznaczę na szczepionke na konflikt
 
Ainaheled do tej pory (tzn. do momentu kiedy nie zaszlam w ciaze) chodzilam na Grochowską (koło ronda Mogilskiego) albo do Aquaparku. Teraz Aqua odpada bo ponoc mozna tam złapać różne paskudztwa - szkoda bo jest tam w miare ciepła woda, a lekarka powiedziała mi, że powinnam teraz wybierać baseny z ciepłą wodą. Pewnie nadal będę chodziła na grochowską albo na Koronę. Zastanawiamy się też nad Skawiną - słyszałam, że tam jest bardzo ładny i czysty basen. Jedyny mankament to odległość.
Jak tylko poczuję się lepiej to zacznę testować krakowskie baseny i na pewno podzielę się z tobą moimi wrażeniami :)

Też chciałam zrobić usg4D. Nie jest za tanie ale zawsze można to potraktować jako pierwszą sesję zdjęciową dzidzi :-D . Zastanawiam się tylko w którym tygodniu najlepiej je zrobić.
 
czesc kobitki:)
mam straszne zaległosci w czytaniu postów i nie nadrobie
jeżeli chodzi o usg 3D to fekt jest super widac dzidziusia jak na dłoni
tylko ze to nie całe badanie w ten sposób przebiega bo wtedy lekarz nie widzi narządów dziecka, narządy oglądał i mierzyl normalnie w 2D
a jeżeli chodzi o terminy to mi lekarz powiedział że najepiej widać dziecko w 12-13 tygodniu a później w 22 tygodniu bo tedy można dokładnie zbadać serce i inne narządy, ja byłam w 16 tygodniu wiec tak ni w kij ni w oko no ale trudno ważne że widziałam :-) i że wszystko w normie

a co do tego że siusiak może sie okazać łechtaczką to u mojego było widać mosznę i napletek wiec raczej już sie nie okaże natomiast wiem że jak widać na usg, ze dziewczynka to potem sie okazuje ze moze sie jeszcze zmienić bo np później sie wykształci siusiaczek

dziewczyny a ja wam po prostu musiałam to napisac bo byłam taka rozemocjonowana (cały czas jestem) że musiałam Wam powiedzieć !!! :-D:-D
najwyżej mnie Harsharani z listy zgadywanki wykreśli:(
tak że Etka teraz mnie juz nikt nie bedzie obstawiał po prostu a zagrać możesz przecież...
pozdrawiam wszystkie ciężarówki

Maraniko a Ty wcale nie jesteś stara!:p:-)
 
nie dziewczyny..sluchajcie... obstawiajcie wszystko wczesniej jak bylo..
Poprostu zrobimy inna punktacje i juz :) Wszystko da sie przeskoczyc :)


Blimka, jestescie malzenstwem 999 dnbi:) Jutro tysiaczek :)

kasiamina, a moge zapytac ile masz lat? Bo mlodo wygladasz :)


Wiecie co? A ja poprosilam aletke zeby podwiesila watek linkowy i watek ze zgadywanka..mam nadzieje ze sie nie pogniewacie.. :)

lece sie ubrac...
 
Hej dziewczyny
Wczoraj miałam kolejne USG. Jajo plodowe mi się zmniejsza i ponieważ krwawię , co oznacza,że organizm sam sobie daje rade z poroneiniem, nie muszę być czyszczona. Jeżeli nie przestanę krwawić do piatku, mam zadzwonic do mnie i podadzą mi tabletkę, która przyspieszy moment urodzenia jaja płodowego.
Moje poronienie było uwarunkowane wadami genetycznymi. Jednakże mogla to być wina żołnierzyków mojego męża. Jednak jak na razie wstępnie , do 6 miesięcy po pierwszej @ musimy uważać. Tak więc do końca roku raczej nie powinniśmy sie starać. Jak to określił gin , nikt mi tego nei zabroni, jeżeli będe chciała wczesniej, ale patrząc na moje wyniki moze się sytuacja powtórzyc. Muszę się kompletnei oczyścić.
No nic , pocieszam się ,że to szybko minie i będzie cudownie.
 
reklama
cfc bedzie dobrze , następnym razem się uda i pwenie bedziesz wrzesniówkowa mamusią tylko o innym roczniku :)
blimka najwazniejsze jest że ty czujesz ze to chłopiec i juz widziałaś jąderka to pewnie masz rację, ja z szymonem jeszczew nie byłam na usg i wiedziałam że to synus bedzie, a teraz nie mam pojęcia chociaż skłaniam się bardziej do dziewczynki
jadę dzisiaj z szymonem do chirurga dziecięcego z siusiakiem bo mu się stulejka zrobiła, i ma tyle tego napletka i nie wiem co teraz będzie boje się że mi go zoperują wolałabym jakies maści i zabiegi nieskalpelowe, ale jak trzeba będzie to się zrobi przecież siusiak to najwazniejsza część ciała faceta nie, tak ostatnio sobie wymyśliłam że tyle zamieszania od maleńkości z tym siusiakiem ze to dlatego później ci duzi chłopcy lubią tak te pieszczoty ;)
 
Do góry