reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Tygrysek jakie śliczne suwaczki:-) Zdolna bestia z Ciebie, i jak to panna walczysz do końca:-) Nasze dzieciaczki to będą Panny...szczerze mówiąc jako mama ryba troszkę się tego obawiam:tak:


Dziewczyny tak swoją drogą nie zauważyłyście, że jako coś zaczyna nam dolegać to hurtowo i kilku na raz? Dzisiaj jak widzę dopadło nie tylko mnie, ale Majandrę i Harsharani. Ale ja poleżałam i mi ciut przeszło...wydaje mi się, że u mnie to po winogronach:baffled:
Blimka udanej i spokojnej podróży, racja nie ma to jak w domku:-)
Harsharani mi to raczej wygląda na piwko niż na sok żurawinowy:tak:

Swoją drogą od jakiegoś czasu mam straszną, ale to straszną ochotę na lampkę winka wieczorem... a przyznam, że przed ciążą jak mi mąż proponował, to najczęściej odmawiałam. A teraz kiedy nie mogę to lipa:baffled:
 
reklama
ja generalnie wina nie lubie..ale kiedys trafilam na dobre, slodkie... jeny... jakie ono bylo fajne... teraz mam ochote wlasnie na takie dziwne rzeczy...

tygrysek, teraz ty mozesz innym tlumaczyc z tymi suwakami :)

hmmm...Panna... Ja jestem strzelcem, M. zreszta tez... Powiem Wam szczerze ze nawet wierze w znaki zodiaku. To znaczy moze nie w horoskopy..ale zawsze charakterystyka strzelca sie zgadza :)

Powiedzcie mi wlasnie..jakie cechy ma panna? A..czy moj dzieciak nie zalapie sie jeszcze na wage? Bo jesli ja 2 tyg wczesniej urodze...to znaczy tak sie niby przyjmuje, ze 2 tyg w ta lub w ta... to bedzie przeciez polowa sierpnia :)

Dziewczyny, a moze zrobimy sobie liste z urodzinami i imieninami?

Blimka, ale super... ja tez juz bym sie pakowala :) Jaka siecia lecisz?
 
Ja to w ogole nie mam ochoty na wino ani na żaden innych alkohol, ale przypuszczam że jedna lampka nie zaszkodzi a wręcz pomaga podnosić hemoglobinę hihi - tak mi przynajmniej moja matka mówi i twierdzi ze ona piła codziennie kieliszeczek ajerkoniaku i miała super hemoglobine mimo że zazwyczaj cierpiała na anemię w ciąży;) jak pojade do domu to chcą mnie tam poić normalnie;-) ale raczej sie nie dam

a lece aerlingus, to irlandzkie linie:) nawet dosyć tanie; teraz dobrze jest z tymi samolotami bo jeszcze 2 lata temu to do dublina latał tylko Lot
juz sie zapakowalam, jutro ide poogladac parade z okazji św. Patryka podobno ma być nawet smok wawelski:szok:
mam nadzieje ze to nie ma zwiazku z giertychem seniorem i jego teoriami nt ewolucji
przed chwila miałam napad histerycznego śmiechu chyba zdycham z radosci w zwiazku z powrotem na ojczyzny łono i tygodniowym urlopem:-D:-D:-D
 
Harsharani-panna jest od połowy sierpnia do połowy września, a wcześniej jest lew. Waga jest od połowy września, to mogą się te dzidziusie z późniejszych teminów załapać.A poza tym to ja też jestem strzelcem, z 24 listopada, a Ty kiedy dokładnie?
A jak byś chciała nospę to daj znać, ja Ci też mogę wysłać, a że jestem w UK to będzie szybciej.
Blimka-mówiłaś firmie lotniczej,że jesteś w ciąży? Bo ja mam właśnie dylemat,jak zamawiałam bilety to jeszcze nie wiedziałam,ale teraz to chyba tam zadzwonię i dam znać.
Tygrysku-gratuluję ślicznych suwaczków, wreszcie możemy śledzić który to tydzień u Ciebie.
Maraniko-myślę,że na małą lampkę wina możesz sobie pozwolić, zwłaszcza czerwonego, wspomaga trawienie, polepsza krążenie i takie tam, same plusy ;-)
Nuśka-życzę udanych zakupów zabawkowych :-D
 
Harsharani - ja jestem zodialalną panną :) no nie jest to chyba najlepszy znak hihi, ale serio, to panny są najczęściej charakteryzowane jako osoby poukładane, systematyczne...
a oto co znalazłam:
Panna jest szóstym znakiem zodiaku której planetą opiekuńczą jest Merkury a żywiołem Ziemia. Prosperuje w życiu dzięki własnym zaletom, talentom, ciężkiej pracy i poczuciu obowiązku. Ma wyjątkowe zamiłowanie do porządku, jest skrupulatna, praktyczna, pracowita, zdecydowana, otwarta, warta zaufania. Ma umiarkowany temperament. Panna posiada analityczny umysł, opanowanie, elokwencję, ma szczególny dar przekonywania innych do swoich racji. Bardzo ważny dla niej jest dom i rodzina. Jest osobą niezawodną, szczerą, ujmującą, obowiązkową, posiadającą często duży zasób wiedzy teoretycznej. Podświadomie trzyma ludzi na pewien dystans, z niektórymi tylko nawiązując przyjacielskie kontakty. Za to jej przyjaźń jest szczera, prawdziwa, a słowo ma swoją wartość. Łatwo ulega emocjom, ale potrafi je kontrolować. Romantyczna, otaczająca opieką i zrozumieniem, swoich bliskich. Bardzo ważny jest dla niej kontakt z naturą i ekologią. Jej motto to obowiązek, służba, analiza, praktycyzm.

Panna z typowo dla ziemskich znaków uporem, trzyma się swoich poglądów i nie łatwo ją przekonać do ich zmiany. Ma skłonność do dzielenia " włosa na czworo", czyli zbytniej drobiazgowości, wzbudzania obaw i szukania problemów tam gdzie ich nie ma. Często się denerwuje przebiegiem sytuacji i spraw, nawet wtedy gdy wie że nie ma takiej potrzeby. Mówi się o niej że jest malkontentem. Znana jest ze swojego nadmiernie krytycznego podejścia, praktycznie do wszystkiego, także do siebie samej. Ma skłonność do hipochondryzmu, podejrzewając że ma wszystkie możliwe choroby. Trudno jej przychodzi przebaczenie i zapomnienie doznanej urazy. Jest bardzo ostrożna w kontaktach z innymi ludźmi, trzymając się na dystans, stwarza wrażenie zimnej i niedostępnej. Naprawdę boi się zranienia i jest bardzo wrażliwa na swoim punkcie, niechętnie znosi uwagi i krytykę. Z biegiem wieku robi się złośliwa, uszczypliwa i zazdrosna. Ma skłonność do więcej niż jednego związku małżeńskiego i romansów, oraz charakter pełen sprzeczności , wraz ze Skorpionem należy do " najdziwniejszych znaków zodiaku".

Opiekuńcza planeta- Merkury

Trygon- Ziemski

Kolory- Granat, ciemna zieleń i brąz

Symbol- Najczęściej młoda dziewczyna

hehe, czyli mogło by być lepiej, no ale jakoś daję radę i nasze dzieciaczki też dadzą ;) ten opis w dużej mierze się zgadza, wiele cech odnajduję u siebie... Poza tym hipohndryzmem i wieloma związkami ;) reszta się zgadza :)
blimka - spokojnej podróży życzę

dobranocka
 
buuuu..napisalam taka dluga wiadomosc i mi zzarlo...

Ja wlasnie tez weszlam na jakas strone i chyba jednak moge sie zalapac na lwiatko, bo jest az do 23.08...czy do22.08.. a ja mam termin na 29 :p

blimka, u nas to tylko wizzair i to drugie na r. ale nigdy nie wiem jak to sie pisze..w kazdym razie mowi sie rajner ;) Czekam az z lotniska w Bham bedzie mozna za dobra cene do Polski latac..powinni cos otworzyc, bo w west midlands jest duzo polakow...

U nas parada Patryka byla chyba w zeszla niedziele. Przegapilam..ale zla bylam..bo nigdzie nawet jednego ogloszenia nie widzialam... ale w koncu u was Dublin :)

wiecie co? z tej samej strony co Gosik... znalazlam strzelca mojego...aha.. ja jestem z 30 listopada :) a M. moj jest z 17 grudnia..wiec mamy ten sam znak. I powiem wam szczerze ze bardzo jestesmy do siebie podobni...
ale tak sobie mysle..ze jesli bede miala dziecko panne... to bedzie mnie wkurzalo:p oczywiscie zartuje.. ale bez obrazy Gosik, jak czytam charakterystyke panny to mysle sobie ze w zyciu najczesciej te osoby mnie wkurzaly.. Moze wlasnie przez to poukladane zycie? ja jakos zawsze mialam niepoukladane... zreszta zobaczcie :)

Strzelec jest dziewiątym znakiem zodiaku, opiekuje się nim planeta Jowisz zwana "wielkim szczęściem"- planetą ekspansji, optymizmu, sławy i majątku. Strzelec należy do trygonu Ognia. Jest znakiem podwójnym charakteryzującym się dwoistością natury. Jedna skryta i wrażliwa, druga śmiała i beztroska. Jowiszowa natura Strzelca posiada wiele zalet. To jeden z największych optymistów spośród wszystkich znaków zodiaku, znajdzie pozytywne strony w każdej sytuacji, jest chodzącą reklamą siły pozytywnego myślenia. Ma silne poczucie sprawiedliwości, wrażliwy na krzywdę innych, bystry, odpowiedzialny, utalentowany w różnych dziedzinach. Postępowy, otwarty na nowe idee, idealista, ciekawy świata i ludzi, uwielbia podróże i zmiany. Odważny w swoich działaniach nieprzekupny, głodny wiedzy i pełen pasji. Ma silne poczucie wolności i niezależności, należy do ludzi bez względu na wiek, wiecznie młodych duchem. Jest szczery, przyjacielski, oddany swojej rodzinie - zwłaszcza dzieciom. Lubi wyzwania, ma duży temperament, romantyczny, skłony do wielkich namiętności. Mimo, że dobra materialne i sukces oraz sława nie są dla niego najważniejsze, często je osiąga .Ceni prawdę i szczerość, ma filozoficzne podejście do życia. Łatwo dostosowuje się do nowych okoliczności i zmian.

Jego mottem jest racjonalność, rozum, ekspansja, inspiracja ,nieograniczoność.

Strzelec jest znakiem bardzo zmiennym, jego gorąca natura i temperament powoduje, że szybko do wszystkiego się zapala, ale i też szybko gaśnie. " Łapie parę srok za ogon", często jest niekonsekwentny w działaniu. Niepoprawny optymista, goni za mrzonką, zatracając się w dążeniach. Czasami fanatycznie pragmatyczny, uwielbia prawić wszędzie " kazania", szczery aż do bólu. Nie znosi jakiegokolwiek krępowania i ograniczeń w życiu . Jest emocjonalny, nadpobudliwy, nadwrażliwy, łatwo wpada w gniew. Łatwowierny i naiwny, często wykorzystywany przez innych . Doznaje rozczarowań ponieważ zbyt idealistycznie podchodzi do życia i ludzi. Może mieć kłopoty finansowe przez zbytnią rozrzutność i bliskich, którym nie potrafi odmówić pomocy. Duży temperament powoduje, że ma skłonność do romansów. Może mieć więcej niż jeden związek

Naprawde czytam o sobie... Prawda jest to ze jestem przewrazliwiona, ze mam jakby dwie twarze... Ze robie wszystko na spontan.. ze czasami nie pomysle a juz sie w cos pcham.. czesto wychodzi pozniej slomiany zapal...
Prawda jest temperament. Chociaz tak naprawde przy ludziach ktorych nie znam zachowuje sie jak mul, wiec raczej jestem nieufna :p
Jestem szczera do bolu, ale chyba znam granice. Lubie dawac kazania.. Optymistyczna tez bywam..w ogole no jestem zdziwiona celnoscia opisu :)

Podoba mi sie moment w ktorym jest napisane ze jestem oddana rodzinie..i kze sukces i kasa to nie moje marzenia.. W sumie tak chyba wlasnie jest..nawet nie chyba ;)

ehhhh.. a tak z opisow to juz wole lwiatko niz panne :) Chgociaz taka mala cholera z niego..
Lew jest piątym znakiem zodiaku, jego patronem jest Słońce a trygonem Ogień. Mając takich patronów nic dziwnego że obdarzony jest dużym temperamentem, charyzmą, władczą postawą, wrodzoną godnością, wysokimi aspiracjami i odwagą. Fascynuje go wszystko co jest wielkie i szlachetne. Bardzo lubi być w środku zainteresowania, łatwo zdobywa sympatię innych ludzi, zazwyczaj ma dużo przyjaciół i znajomych, którzy docenią jego otwartość i życzliwość. Jest jednym z najbardziej kreatywnych znaków zodiaku. Pracowity, wytrzymały i konsekwentny w działaniu, obdarzony wieloma talentami. Bez względu na to co robi dąży do osiągnięcia władzy, sukcesu i prestiżu. Posiada osobisty magnetyzm i czar, który przyciąga płeć przeciwną, często zachowuje się jak " lew salonowy". W sposób impulsywny i bardzo emocjonalny okazuje swoje uczucia i zainteresowanie drugą osobą. Jeśli się zakocha to szaleńczo. Ale też wbrew pozorom jest ciepły, delikatny i łagodny. Jego mottem jest samorealizacja, energia, władza, prestiż.

Lew uwielbia być w środku zainteresowania i denerwuje się gdy, odnosi wrażenie, że nie poświęca mu się wystarczająco dużo uwagi. W rozmowach nie przypadkowo powraca do tematu, w którym to on jest najlepszy. Sprawia wrażenie nieznośnego i wyniosłego. Władza często " uderza mu do głowy", ma tendencję do dyktatury. Nie zadowala się w życiu małymi sukcesami, ma wysokie aspiracje, do ich osiągnięcia dąży za wszelką cenę. Pragnie zaszczytów, władzy, podziwu dla swoich talentów, lubi otaczać się wpływowymi ludźmi, jest łasy na komplementy. W dążeniach do celu jest egoistyczny, dumny, zarozumiały. Wysługuje się innymi ludźmi, lubi pouczać i wymądrzać się. Przy swoim ognistym temperamencie łatwo wpada w złość, w swoich działaniach jest gwałtowny i porywczy. Jest bardzo kochliwy, dlatego też może mieć więcej niż jeden związek małżeński i z każdego potomstwo. Jego szaleńcza miłość szybko wygasa, zamieniając się w obojętność i chłód. Często zawiera związki dla prestiżu i osiągnięcia lepszej pozycji społecznej.
 
Chyba zapytam lekarza o to winko naprawdę, bo taką lampkę czerwonego to bym sobie posączyła:-)

Ja mam na co dzień styczność z Pannami (mama i brat) i faktycznie większość opisu się zgadza:tak: Ale tak jak każdy znak ma swoje wady i zalety. W końcu ryby (czyli ja:-))- te wiecznie rozmarzone, dusze artystyczne nie muszą odpowiadać innym bardziej stąpającym po ziemi znakom;-) I mimo wielu różnic świetnie dogaduję się z obojgiem, choć pod względem porządku, systematyczności i pracowitości nigdy ich nie mogłam doścignąć:-) Poza tym dużo jednak zależy od wychowania i jeśli wychowamy go dobrym człowiekiem to taki będzie:-), bez względu na znak zodiaku.
A propos lwa, Harsharani mój mężulo jest lwem, i choć część się zgadza, to już reszta nie za bardzo. Bo nigdy jego mottem nie była władza i prestiż. Nigdy też nie sprawia wrażenia nieznośnego i wyniosłego. A te słowa to już w ogóle w jego przypadku nie mają pokrycia "W dążeniach do celu jest egoistyczny, dumny, zarozumiały. Wysługuje się innymi ludźmi, lubi pouczać i wymądrzać się. Przy swoim ognistym temperamencie łatwo wpada w złość, w swoich działaniach jest gwałtowny i porywczy." No i z tym wygasaniem uczuć to też pudło. Więc praktycznie ta druga część to się nie zgadza. I jak na lwa z tego opisu to jest wręcz przeciwnie ogromnie uczuciowy, bardzo rodzinny i oddany bez reszty. A do tego łagodny i szalenie spokojny:tak: Ale to właśnie zasługa mojej teściowej:-)
 
czesc dziewczynki:)

Aina - ja nigdzie nie podawałam żadnych informacji o ciąży... to konieczne???, ja myślałam że tylko jak sie jest w zagrożonej albo zaawansowanej to trzeba.
Harsharani też niedawno leciała, Harsha ty linie informowałaś o swoim stanie??? btw u mnie tez jest rajaner i też nigdy nie wiem jak to napisac ale boje sie tym latac bo oni zmieniaja np. godzine odlotu i informują o tym po dwóch dniach, a jak nie mają pełnego pokładu to przesuwaja odlot na inny dzien i albo lecisz albo ci kase oddadza - co mi srednio pasuje ze wzgledu na ograniczona ilosc dni urlopowych

Maraniko - u Ciebie taki sam układ planet jak u mnie:) Ryby ja i mój mężulo Lew
i on tez nie jest taki jak w opisie nie złości sie i nie jest porywczy jest za to nieziemsko cierpliwy i spokojny, moja opoka :-):-)

poza tym ja nie za bardzo wierze w te znaki mimo że mój opis też pasuje, ale mam dwie kuzynki - strzelce na dodatek bliźniczki i są tak kompletnie różne że po prostu szok nawet to samo wychowanie im nie pomogło po prostu ogień i woda poza tym moja mama i brat też są strzelcami i też są zupełnie inni co osoba to inny charakterek.

gosik - dzieki:) oby nie trzęsło i obym nie zwymiotowała;)


not o znowu sie rozpisałam...
 
reklama
Do góry