reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

reklama
Tygrysek no to życzę Ci wszystkiego dobrego z całego serca. Żeby wszystko było dobrze i dzidziuś urodził się zdrowy, bo to najważniejsze. A więc zdrówka dla Was i wracajcie szybko do domu. &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Fasolka, RiSiA ja też mam się wstawić 20 września o 7.00 jeśli wcześniej nie urodzę. Hm... ciekawe jak to z nami będzie, to może będziemy rodzić razem :happy2:
 
Termin mija a u mnie cisza:/
Jutro wizyta w szpitalu podstawowe badania, jeśli się sama nie ruszy też na oddział 20 września:)

Trzymam kciuki za wizyty&&&&&&&&&
Axarai i Tygrysek za jutrzejsze CC &&&&&&&&&&
 
Hallo Kochane!!!
My już po klinice. Krew pobrali, KTG, USG zrobili, Ada siedzi, ale teraz to niech już siedzi, wszystko załatwione, już jestem zameldowana w szpitalu. Jutro mamy być na 8 rano, CC o 9:-) Malutka waży 3500:-) Tu się leży po CC 5,6 dni:szok:
Znieczulenie w kręgosłup, chce być świadoma, i zobaczyć córeczkę jak ją wyjmą:-D
Tygrysek, no to razem będą nas ciachać, ja za Ciebie Ty za mnie&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!!!!
 
axari nosz to niespodzianka heh beda nasz ciachac w jednym czasie praktycznie dobre heh, jak nastroj przed cc? u mnie srednio, samego cc sie nie boje, tylko jakos tak mi juz teskno za oliwka

u nas podobno i po cc i po sn trzymaja tylko 3 doby, wiec ja sie na pt szykuje na wyjscie wstepnie
 
reklama
Axarai, Tygrysek kciuki za Wasze CC - bedzie dobrze :)
Risia może przed samym terminem cos ruszy? badz dobrej mysli :)
Kasieq uparte te nasze niektore maluchy ;) ale juz niedlugo

ja dzis na KTG bylam, skurczy zadnych ale szyjka 2cm [w dalszym ciagu zastanawiam sie czy oni maja linijke w palcach?] no i rozwarcie na palec [a to Ci niespodzianka!]. KTG prawie godzinne bo Maly nie wspolpracowal ale prawidlowe, nastepne 13.9 i tak do terminu a w miedzyczasie tzn 17.9 mam jeszcze wizyte u swojego doktorka. sie cos rusza jednak :)

&&& za nastepne wizyty :)
 
Do góry