reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

reklama
babydoll życze udanej wizyty i poznania plci :) bedziemy trzymac kciuki i czekac jutro na relacje :) no powiem Ci,że mi synek tak sie ukladal,że juz mialam nie wiedziec dopiero po 5 min jak juz miala konczyc usg to pokazal co ma miedzy nozkami :)
 
Ostatnia edycja:
WIZYTY

BABYDOLL 2 kwietnia

MAYBEBABY 3 kwietnia

MARTUSIA 5 kwietnia godz. 17:25

PAJKAA 5 kwietnia godz. 11:20

JOASIA 5 kwietnia

EWICZEK 5 kwietnia 17:30

RYBA92012 10 kwietnia

JAŚMINUM 11 kwietnia

GORGUNIA
12 kwietnia godz. 14:00

POLISIA 12 kwietnia

STOKROTKA.AF 19 kwietnia godz. 10:45

BRYGITTE 20 kwietnia godz. 15:00

FASOLKA 23 kwietnia godz. 9:00

ZAANETKAA 24 kwietnia godz.18:40

MALUSZEK
30 kwietnia godz. 15:00



ja w kwietniu bede miala 3 wizyty :D2 normalne + prenatalne masakra jakas:)
 
Cześć dziewczyny:) jestem już sporo czasu na tym forum lecz mało się udzielam, ale na bieżąco czytam co u was słychać:) Gratuluje Wam wszystkim udanych wizyt:) U Mnie od samego początku jest wszystko w porządku więc tylko czytam i trzymam kciuki za Wasze wizyty:) My chodzimy do lekarza co 3 tygodnie i to prywatnie, ale plus tego jest taki że za każdym razem mamy usg i widzimy dzidzie:D Zobaczymy co słychać w moim brzuszku teraz 6 kwietnia:) Może się dowiemy jaka jest płeć, ponieważ tak szczerze to ciekawość mnie zżera ;P Aha I wydaje mi się, że czuje lekkie kopniaczki:D Pozdrawiam wszystkie wrześnióweczki:)
 
Witajcie, dołączam się do Was drogie przyszłe mamusie :-D
Ja również na wizyty chodzę co 3 tyg., wizyty zawsze są z USG(a robione jest ono choćby po to, żeby posłuchać serduszka dzieciątka). Paulina 89_12 może chodzimy do tego samego lekarza??? JA chodzę do dr Gołąbka, który przyjmuje w multimedis na ul. Podgórskiej.
Dziś mam kolejną wizytę, mam nadzieję, że przy dzisiejszym USG poznam płeć maluszka, pan dr z tego co słyszałam niechętnie udziela takich informacji, ostatnio droczył się ze mną, że on "widzi w moich oczach" synka :sorry:
 
reklama
Do góry