reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

My chcemy też kupić meble. Łóżko piętrowe dla starszych dzieci, bo córka ciągle z nami jeszcze śpi. Mam nadzieję, że jej przeprowadzka się powiedzie :-)


Moja akurat w swoim pokoju spi ale ma tam wielkie łóżko przez co większość rzeczy znosiła do salonu. Teraz jej kupiliśmy mniejsze łóżko przez co zmieści się też biurko i regał dla niej na zabawki I będę mogła odgracic salon 😂 A do salonu kupiliśmy nowy stół i krzesła bo wcześniej mieliśmy okrągły i trzy osoby przy nim to był max. Teraz przy prostokątnym będziemy się mogli komfortowo całą czwórka zmieścić ❤️
Trzymam kciuki za przenosiny córki z sypialni 🤞
 
reklama
Hej, ktoś tu jeszcze zagląda? Ja witam się dzisiaj z lepszym samopoczuciem. Chociaż jestem zawirusowana. Jakoś mdłości zelżały. W poprzedniej ciąży miałam dosyć 16 Tc włącznie, teraz może będzie krócej, oby. Za to nie mogę opanować tych porannych cukrów, więc zdecyduję się na sensor, żeby zobaczyć, co się w nocy wyczynia. A jak u Was? Mam nadzieję, że niedługo uda się dołączyć na zamknięty.
Ja też zaglądam, ale też czekam z niecierpliwością żebyście zostały dodane do prywatnego wątku, będziemy wszystkie w jednym miejscu ☺️ Na ten moment polecam sensor. A u mnie numer jeden teraz to jutrzejsza wizyta u ginekologa, tylko o tym myślę. Poza tym mam syna z zapaleniem oskrzeli w domu, więc walczymy o powrót do zdrowia.
W jakim wieku masz dzieci?
 
Ja też zaglądam, ale też czekam z niecierpliwością żebyście zostały dodane do prywatnego wątku, będziemy wszystkie w jednym miejscu ☺️ Na ten moment polecam sensor. A u mnie numer jeden teraz to jutrzejsza wizyta u ginekologa, tylko o tym myślę. Poza tym mam syna z zapaleniem oskrzeli w domu, więc walczymy o powrót do zdrowia.
W jakim wieku masz dzieci?
My wszyscy chorzy :-( Dzieci dzisiaj w domu siedziały i my też. Pracować się nie dało za bardzo. Mam 9 latka i 3 latkę, ale pod koniec roku będą już 10 i 4 :-) Ja właśnie muszę sensor, bo w dzień cukry idealne. Dzisiaj nawet zjadłam 1 małe jabłko po sniadaniu i jedno małe po kolacji i cukier 93 i 103. A na czczo 100 :-(
 
My wszyscy chorzy :-( Dzieci dzisiaj w domu siedziały i my też. Pracować się nie dało za bardzo. Mam 9 latka i 3 latkę, ale pod koniec roku będą już 10 i 4 :-) Ja właśnie muszę sensor, bo w dzień cukry idealne. Dzisiaj nawet zjadłam 1 małe jabłko po sniadaniu i jedno małe po kolacji i cukier 93 i 103. A na czczo 100 :-(
Czekamy w takim razie z utęsknieniem aż ten sezon infekcyjny się skończy i zrobi się trochę spokojniej z chorobami. Te cukry na czczo są podobno najtrudniejsze do opanowania jak ktoś ma z nimi problem 😞 A jesz drugą kolację i co wtedy jesz, nie masz za długiej przerwy nocnej? Próbowałaś z kiszonkami na noc? U mnie na razie cukry ok, za to ketony w moczu mi trochę wychodzą i nie mogę się ich pozbyć. Choćby śladowe ilości, ale muszą być 😕
 
Ostatnia edycja:
My wszyscy chorzy :-( Dzieci dzisiaj w domu siedziały i my też. Pracować się nie dało za bardzo. Mam 9 latka i 3 latkę, ale pod koniec roku będą już 10 i 4 :-) Ja właśnie muszę sensor, bo w dzień cukry idealne. Dzisiaj nawet zjadłam 1 małe jabłko po sniadaniu i jedno małe po kolacji i cukier 93 i 103. A na czczo 100 :-(


Moja czterolatka od tygodnia w domu bo szkarlatyne miała 🙄🙄 Dziś jeszcze ja Zostawiłam ale jutro już do przedszkola ja wysyłam bo dodatkowo pracowałam z nią i mam dość 😂
 
Cześć dziewczyny, my dzisiaj mamy wizytę u gina, co prawda to jeszcze nie prenatalne ale na pewno będzie już sporo widać co tam u glutka, trzymajcie kciuki.
Z badań wyszło mi strasznie wysokie ph moczu bo 8 - miałyście jaką sytuację? Ciekawe co gin powie, nie czuję żebym miała jakąś infekcję…
 
Cześć dziewczyny, my dzisiaj mamy wizytę u gina, co prawda to jeszcze nie prenatalne ale na pewno będzie już sporo widać co tam u glutka, trzymajcie kciuki.
Z badań wyszło mi strasznie wysokie ph moczu bo 8 - miałyście jaką sytuację? Ciekawe co gin powie, nie czuję żebym miała jakąś infekcję…
Kciuki za wizytę, sama właśnie czekam przed drzwiami gabinetu. Co do pH może to się nie wypowiem, bo nie miałam tak.
 
reklama
Kciuki trzymam za dzisiejsze wizyty. Ja zapomniałam oddać mocz ostatnio do badania, więc dopiero 13.03 przebadam i zobaczę co tam słychać 😁
 
Do góry