reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

U mnie na pewno się potwierdzi bo robiłam genetyczne z krwi i wyszedl tam chłopak 😁
A, no to nie ma wątpliwości. To gratuluję parki :-) Ja teraz mam parkę na stanie, więc trzecie to już zmieni równowagę płci w rodzinie ;-) Ale mam nadzieję, że płeć się potwierdzi. A jaki test z krwi robiłaś i jaki był koszt, jeśli chciałabyś odpowiedzieć, to byłabym wdzięczna, bo się zastanawiam, czy czegoś nie zrobić dodatkowo, bo mi słaba beta wyszła.
 
reklama
A, no to nie ma wątpliwości. To gratuluję parki :-) Ja teraz mam parkę na stanie, więc trzecie to już zmieni równowagę płci w rodzinie ;-) Ale mam nadzieję, że płeć się potwierdzi. A jaki test z krwi robiłaś i jaki był koszt, jeśli chciałabyś odpowiedzieć, to byłabym wdzięczna, bo się zastanawiam, czy czegoś nie zrobić dodatkowo, bo mi słaba beta wyszła.


Ja robiłam panoramę z polecenia ginekologa. Płaciłam 2600zl i na wynik czekałam 2 tyg
 
No widzisz, właśnie tak, że zasypiam na stojąco kiedy tylko mam chwilę i nawet tutaj zaglądam jak sobie przypomnę (a że pamięć teraz szwankuje i chodzę z głową w chmurach to chyba nie muszę nikogo przekonywać 🤪😅). Wracam właśnie z pracy i nie mogę jeszcze ochłonąć, bo rano miałam badania prenatalne ❤️ prawdopodobnie mój synek będzie miał młodszego braciszka ❤️ a co tam u Ciebie @Ina85? Jak u reszty dziewczyn po prenatalnych? Powiem Wam że tak się cieszyłam że nie wyszła mi jeszcze cukrzyca, to się znowu okazało że mam za niski cukier po 2 h 😵‍💫
Hmm, ja miałam po godzinie 69, a po dwóch 78 i nikt nic nie powiedział, że za niskie. Są jakieś widełki? Bo nie mogłam się doszukać takiej info. A na ile procent lekarz określił płeć z wyrostka? Mi w poprzedniej ciąży na 90℅ i się sprawdziło.
 
ja się zastanawiam, mąż mówił,żebym zrobiła już dawno ale nie mogę się zdecydować. 5 marca mam prenatalne i się okaże. Mam nadzieję że będzie dobrze więc wtedy nie będę chyba robić Nifty. W poprzedniej ciąży robiłam Nifty, wyszło dobrze ale mimo wszystko lekarze nie do końca dawali mu wiarę. tzn. każdy podkreślał,że w tych trzech podstawowych trisomiach daje w zasadzie pewność ale inne wady już są mniej wiarygodne. Nie wiem czy trafiłam na takich lekarzy czy taka jest powszechna opinia. Niestety u mnie zakończyło się nieszczęśliwą amniopunkcją. Dlatego przez moje osobiste doświadczenia mam jeszcze większy mętlik czy nawet jak Nifty wyjdzie dobrze to da mi jakiś względny spokój, nie wiem
O matko, nieszczęśliwa amniopunkcja. To znaczy, że się nie powiodła i wody się sączyły? Do środy byłam pewna, że zrobię amniopunkcję. Rozmawiałam z genetyk iem i mówiła, że teraz każdy może zrobić, bez względu na ryzyko. A ja się boję ryzyka amniopunkcji
 
witaj @marwi89 mam nadzieje ze teraz wszystko bedzie dobrze :)
A ja z pytaniem czy w 9 tyg można mieć jeszcze jakieś mini plamienia? Dziś mam takie malutkie na wkładce i zaczynam się denerwować. Może wezmę nospe ...wizyta dopiero za tydz. Póki co wróciłam i sobie leżę. Brzuch nie boli tylko te plamki ech
Raczej to nie jest prawidłowe, dzwoń do lekarza jak najszybciej, przepisze luteine i będzie dobrze. Nie denerwuj się tylko,w końcu to tylko małe plamki a nie jakieś krwawienie :-)
 
Hej, wysłałam już Admince listę do wpuszczenia nowych osób, jak tylko będzie gotowe to pewnie dostaniecie wiadomość plus dam tu znać:)

U mnie prenatalne wzorowe, wszystko prawidłowe, zdrowy chłopak 😁
W którym tygodniu miałaś prenatalne ze juz znasz płeć? Na ile % potwierdzili chłopaka? Super, serdeczne gratuluję i co najważniejsze ZDROWY chłopak!😉😉😉
 
Ja obecnie 10+1 prenatalne mam 14 marca to będzie 12+0 i też się zastanawiam czy jak się dobrze okręci to może już będzie widać czy to chłopiec czy dziewczynka 😊. W Olsztynie będę mieć badania plus do tego jakiś test papa 400 zł całość plus jak dopłacę 50 zł to dadzą mi filmik na pendrive. Oby było tylko wszystko dobrze . Wyniki są ok najbardziej bałam się o cukier ale wyszedł 79 i o tsh ale też ok 1,68. Jedyne co to różyczka koło 250 ale to niby świadczy o tym że kiedyś ją miałam.a organizm wytwarza przeciwciala także póki co nic po za norma nie ma i oby jak najdłużej tak zostało 🙂🙃
 
reklama
Dziewczyny (szczególnie te 35+) decydujecie się na te dodatkowo płatne badania typu nifty? Zastanawiam się nad nimi i ciekawa jestem waszych opinii
Tak, ja robiłam.
Warte każdych pieniędzy. Kamień z serca, spokoj.
na prenatalne szłam ze spokojną głową i najbardziej zależało mi na sprawdzeniu przepływów.
 
Do góry