reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Hejka dziewczyny! Napisałam wczoraj do mojego lekarza, do którego chodzę prywatnie. Bo ból nadal był, a ta nospa tak średnio pomogła. Powiedział, żebym dzisiaj podjechała do jego gabinetu jeśli pojawi się plamienie lub krew, jeśli niczego nie będzie to na spokojnie, bo to po prostu rozciąganie. Powiedział też że to taki etap, że dziecko intensywnie rośnie i stąd ten ból przeciągania. Czuję się trochę obolała ale ból mniejszy. Nie plamiłam, nie krwawiłam, piersi bolą, więc zakładam że po prostu spanikowałam a tak naprawdę to mogło być rozciąganie. Dzięki dziewczyny za troskę ❤️


Super, że wszystko w porządku ❤️❤️ U mnie właśnie też takie rozciągające bóle a my z tego samego dnia owulacji, więc objawy podobne mamy 😂
 
reklama
Ja nie jestem w stanie nic jeść. I nie wiem czy sobie wkręcam czy to serio. Jedynie kanapka z serem, masłem i ketchupem.
i dużo wody.
Mam zgagę i mnie zaciąga, ale nie wymiotuję. Dziwne. 🫣
 
Ja nie jestem w stanie nic jeść. I nie wiem czy sobie wkręcam czy to serio. Jedynie kanapka z serem, masłem i ketchupem.
i dużo wody.
Mam zgagę i mnie zaciąga, ale nie wymiotuję. Dziwne. 🫣

Miałam tak w pierwszej ciazy.
Mega zgaga.
Wchodziła jedynie biała buła z parówką i dużą ilością musztardy.
I tylko to przez wiele miesięcy.

Nie mogę na to połączenie patrzeć już do końca zycia🙊🙉🙈
 
Ja nie jestem w stanie nic jeść. I nie wiem czy sobie wkręcam czy to serio. Jedynie kanapka z serem, masłem i ketchupem.
i dużo wody.
Mam zgagę i mnie zaciąga, ale nie wymiotuję. Dziwne. 🫣


Ja też tak miałam w pierwszej ciąży, że nie mogłam na jedzenie patrzeć i wchodził tylko bez odruchu wymiotnego chleb tostowy z almette śmietankowym i pomidorem 😂 Teraz za to mam mdłości ale je ,,zajadam" i znikają, więc wpieprzam i się boję na wagę stanąć 🙈 No i też nieco inaczej jak w pierwszej ciąży bo tam wymiotowałam chyba od 7tc do 16tc a tu tylko te mdłości do wytrzymania. Oby się nie zamieniły w rzyganko 😂😂
 
No to dziś już wiem czemu mam tak zatoki zapchane 😭 alergia mnie dopadła a ponad 2.5 roku mialam spokój tylko zastanawiam się co może być tym czynnikiem odpalającym są dwie opcje albo kot albo kurz 🫣
 
reklama
Do góry