reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2024

Dziewczyny, jak myślicie, lekarz na NFZ może mi odmówić L4 ciążowego? Coraz gorzej się czuję a w dodatku mam taką pracę, która niezbyt jest teraz dla mnie odpowiednia i sama kierowniczka zasugerowała, żebym przeszła na zwolnienie jeśli mam możliwość
 
reklama
A co do magnezu - mam ten dzieciorobny ale jest podobno duża dawka. Biorę jedna na dzień zamiast 3. Ale może macie jakiś super magnez, taki sprawdzony, idealny na nasz stan? 🤰🏻❤️
Dziewczyny wspominały w innych wątkach, że ten z Yango nie jest odpowiedni w ciąży. Mi lekarz mówił, że najlepszy Aspargin bo jest razem z potasem i lepiej się przyswaja. A, że jest najtańszy to go nie reklamują a ludzie się łapią na te forte coś tam. Odkąd biorę nie boli mnie w ogóle brzuch. Ale przełknąć jedną tabse to dla mnie katorga 🥴
 
Dziewczyny, jak myślicie, lekarz na NFZ może mi odmówić L4 ciążowego? Coraz gorzej się czuję a w dodatku mam taką pracę, która niezbyt jest teraz dla mnie odpowiednia i sama kierowniczka zasugerowała, żebym przeszła na zwolnienie jeśli mam możliwość
Nie powinien odmówić L4 ale nie zawsze wystawią tak szybko ciążowe. Jeden wystawi od pęcherzyka ciążowego, jeden od serduszka a iny od pozytywnego testu jeśli wywiad był obciążony 🤷
 
Dziewczyny, które biorą acard. Czy lekarze mówili Wam do kiedy ten acard trzeba brać?.przez całą ciążę czy się go odstawia dużo wcześniej? Jestem ciekawa 😏
 
Pocę się z bólu, jest mega mega silny. Wzięłam nospe i zobaczymy. Jeszcze nie miałam takiego bólu w ciąży… do tego jak wstałam po tabletkę to czułam takie uczucie ciężkości w podbrzuszu i to potęgowało ból. Zobaczę jak zadziała nospa ale naprawdę jest ciężko…
I jak sytuacja? Kurcze pamiętam że w poprzedniej ciąży pojawiał mi się czasem taki silny ból jak na miesiączkę i przy tym ból pleców, spanikowana pojechałam wówczas do lekarza, a on mówił że to normalne i faktycznie nic złego się nie działo. Trzymama kciuki aby i u Ciebie tak było ❤️
 
reklama
Pocę się z bólu, jest mega mega silny. Wzięłam nospe i zobaczymy. Jeszcze nie miałam takiego bólu w ciąży… do tego jak wstałam po tabletkę to czułam takie uczucie ciężkości w podbrzuszu i to potęgowało ból. Zobaczę jak zadziała nospa ale naprawdę jest ciężko…
Mam nadzieję, że po nospie zasnęłaś i już ok.
@Żonkaa jak się czujesz?
 
Do góry