reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Dziewczyny, jak myślicie, lekarz na NFZ może mi odmówić L4 ciążowego? Coraz gorzej się czuję a w dodatku mam taką pracę, która niezbyt jest teraz dla mnie odpowiednia i sama kierowniczka zasugerowała, żebym przeszła na zwolnienie jeśli mam możliwość
 
reklama
A co do magnezu - mam ten dzieciorobny ale jest podobno duża dawka. Biorę jedna na dzień zamiast 3. Ale może macie jakiś super magnez, taki sprawdzony, idealny na nasz stan? 🤰🏻❤️
Dziewczyny wspominały w innych wątkach, że ten z Yango nie jest odpowiedni w ciąży. Mi lekarz mówił, że najlepszy Aspargin bo jest razem z potasem i lepiej się przyswaja. A, że jest najtańszy to go nie reklamują a ludzie się łapią na te forte coś tam. Odkąd biorę nie boli mnie w ogóle brzuch. Ale przełknąć jedną tabse to dla mnie katorga 🥴
 
Dziewczyny, jak myślicie, lekarz na NFZ może mi odmówić L4 ciążowego? Coraz gorzej się czuję a w dodatku mam taką pracę, która niezbyt jest teraz dla mnie odpowiednia i sama kierowniczka zasugerowała, żebym przeszła na zwolnienie jeśli mam możliwość
Nie powinien odmówić L4 ale nie zawsze wystawią tak szybko ciążowe. Jeden wystawi od pęcherzyka ciążowego, jeden od serduszka a iny od pozytywnego testu jeśli wywiad był obciążony 🤷
 
Dziewczyny, które biorą acard. Czy lekarze mówili Wam do kiedy ten acard trzeba brać?.przez całą ciążę czy się go odstawia dużo wcześniej? Jestem ciekawa 😏
 
Pocę się z bólu, jest mega mega silny. Wzięłam nospe i zobaczymy. Jeszcze nie miałam takiego bólu w ciąży… do tego jak wstałam po tabletkę to czułam takie uczucie ciężkości w podbrzuszu i to potęgowało ból. Zobaczę jak zadziała nospa ale naprawdę jest ciężko…
I jak sytuacja? Kurcze pamiętam że w poprzedniej ciąży pojawiał mi się czasem taki silny ból jak na miesiączkę i przy tym ból pleców, spanikowana pojechałam wówczas do lekarza, a on mówił że to normalne i faktycznie nic złego się nie działo. Trzymama kciuki aby i u Ciebie tak było ❤️
 
reklama
Pocę się z bólu, jest mega mega silny. Wzięłam nospe i zobaczymy. Jeszcze nie miałam takiego bólu w ciąży… do tego jak wstałam po tabletkę to czułam takie uczucie ciężkości w podbrzuszu i to potęgowało ból. Zobaczę jak zadziała nospa ale naprawdę jest ciężko…
Mam nadzieję, że po nospie zasnęłaś i już ok.
@Żonkaa jak się czujesz?
 
Do góry