reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Dziewczyny powiedzcie mi czy którakolwiek z Was miała podczas pierwszych tygodni infekcje pęcherza? Stosowałyście antybiotyki?
W pierwszej ciąży miałam bardzo mocną infekcje, stosowałam się do zaleceń internisty - Monural na noc, infekcja przyszła ok. godz. 11 rano, więc cały dzień byłam z tą mocną infekcją. Sądzę, że poronienie mogło być skutkiem tej infekcji....
Wczoraj dopadła mnie znów infekcja pęcherza... ale tym razem otrzymałam receptę i od razu zażyłam, więc mam nadzieję, że nie będzie żadnych powikłań itp... Jednak antybiotyk w I trymestrze to dość ciężka rzecz....
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi czy którakolwiek z Was miała podczas pierwszych tygodni infekcje pęcherza? Stosowałyście antybiotyki?
W pierwszej ciąży miałam bardzo mocną infekcje, stosowałam się do zaleceń internisty - Monural na noc, infekcja przyszła ok. godz. 11 rano, więc cały dzień byłam z tą mocną infekcją. Sądzę, że poronienie mogło być skutkiem tej infekcji....
Wczoraj dopadła mnie znów infekcja pęcherza... ale tym razem otrzymałam receptę i od razu zażyłam, więc mam nadzieję, że nie będzie żadnych powikłań itp... Jednak antybiotyk w I trymestrze to dość ciężka rzecz....
Pozwolę sobie na post. Monural można przyjąć od razu, tylko ważne jest, żeby po przyjęciu nie oddawać moczu najlepiej przez jakieś 6h, żeby miał on szansę zadziałać. :)
 
To super że jeszcze tutaj się udzielacie bo się nie zestresowałam że przespałam 😂 objawy mam takie słabe raczej ale czuje podobnie do ostatniej ciąży z synkiem więc jestem dobrej myśli.. w związku z tym że mam takiego maluszka to jeszcze kp ale odkąd jestem w ciąży to mi mleka bardzo ubyło i to już raczej tak żeby sobie tylko possał i dokarmiam go MM 😌 plus jest taki że dzięki temu budzi się tylko 2 razy w nocy więc mogę się jako tako wyspać 😁 miłego dnia dziewczyny 😘
 
Hej ☺️ Pisałam Wam wczoraj o progesteronie, że sobie zrobiłam badanie i wynik niecałe 16. Udało mi się za pośrednictwem koleżanki skonsultować tą kwestię z panią ginekolog. Powiedziała, że w fizjologicznej ciąży nie robi się tego badania, bo później są takie obawy jak ja mam. Że mogę być spokojna, przyrost bety ładny, itp. Czekam w takim razie do wizyty 06.02.

Ja dzisiaj w pracy, czuję się dobrze ☺️
 
Strasznie wcześnie przenosicie się na prywatny, dziewczyny z końca miesiąca mogą jeszcze nawet nie wiedzieć, że są w ciąży. Ja Was podczytuję od jakiegoś czasu, ale u mnie problemy od początku - polip, 2 krwiaki i słaby progesteron, więc chciałam się odezwać dopiero po wizycie serduszkowej, no ale w takim razie witam się nieśmiało teraz :)


Jeszcze się nie przenosimy bo wątku jeszcze nie ma :) Ania też nieco zawalona z tego co pisała, więc nie wiem kiedy się pojawi. A tu pewnie też będziemy się jeszcze udzielać i jak któraś z końca miesiąca będzie chciala się dołączyć to nie będzie problemu. Poza tym już październikowy wątek powstał więc sądzę, że te które się starały i testowały po owu już wiedzą o ciąży 😁
 
Hej ☺️ Pisałam Wam wczoraj o progesteronie, że sobie zrobiłam badanie i wynik niecałe 16. Udało mi się za pośrednictwem koleżanki skonsultować tą kwestię z panią ginekolog. Powiedziała, że w fizjologicznej ciąży nie robi się tego badania, bo później są takie obawy jak ja mam. Że mogę być spokojna, przyrost bety ładny, itp. Czekam w takim razie do wizyty 06.02.

Ja dzisiaj w pracy, czuję się dobrze ☺️

Bardzo przepraszam w takim razie, że mogłam Cię nastraszyć.
Ta Pani ginekolog to Twoja ginekolog prowadząca?
Mówi się o bezpiecznym poziomie poga co najmniej 20, stąd zmartwił mnie Twój wynik.
Jeśli wg niej jest ok, to ok💛
Ja badam, ale może w moim przypadku to było oczywiście po stratach i tak skomplikowanym wywiadzie.
 
Jeszcze się nie przenosimy bo wątku jeszcze nie ma :) Ania też nieco zawalona z tego co pisała, więc nie wiem kiedy się pojawi. A tu pewnie też będziemy się jeszcze udzielać i jak któraś z końca miesiąca będzie chciala się dołączyć to nie będzie problemu. Poza tym już październikowy wątek powstał więc sądzę, że te które się starały i testowały po owu już wiedzą o ciąży 😁
O wow. Już październik. Czuje się jak zaawansowana ciężarna 😂😘
 
Lubię aplikację ciążową Preglife.
Tam też pokazuje poza tym ile dni zostało do ewentualnego porodu, to ile już za nami. Podoba mi się widok
Gotowe: 19,3% ciąży
🫶


U mnie już 21% 😄
 

Załączniki

  • de5ca541-3c81-403f-8272-5e6c940b1213.jpeg
    de5ca541-3c81-403f-8272-5e6c940b1213.jpeg
    32,7 KB · Wyświetleń: 55
reklama
Do góry