reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Hej dziewczyny, dobrego tygodnia :) ja obudzona z mega obrzmiałymi piersiami i po wstaniu z łóżka pozaciągało mnie parę razy, ale bez wymiotów :)
Męczy mnie katar od piątku 🥲
Dobrego dnia dla wszystkich!
 
reklama
Hej hej, ja nie śpię od 5tej bo córka stwierdzila, że już nowy dzień i czas wstawać 🫠😂 Także szybciej siadłam do pracy to szybciej dziś skończę.
Dobrego dnia wam życzę, ja już po śniadanku i zakupach, teraz tylko przetrwać do 16tej 😁
 
Ja wczoraj nudności takie, że nie chciało mi się żyć. Dzisiaj czekam w labie, bo byłam 18.01, pobrano mi krew, a grupy krwi nadal nie mam. A gdzie tam jeszcze potwierdzenie wyniku. Masakra…
 
Dzień dobry, dziewczyny❤️ Życzę również miłego i spokojnego dnia. U mnie rano objawów brak. Zjadłam śniadanko i dalej leżing... Następną wizytę mam 9 lutego i to niby nic, ale same wiecie, że do tego, to akurat zawsze się dłuży.
 
Hej dziewczyny, można jeszcze do was dołączyć? Termin mam na 5 wrzesień dziś jest 8+4. Odkryłam was dopiero w weekend i najpierw chciałam nadgonić posty żeby być na czasie :) obecnie mam 10 miesięcznego maluszka który jest w żłobku w ciągu dnia bo pracuję na cały etat. Mieszkamy sobie w Angli więc trochę tu jest że wszystkim inaczej. Pierwszy skan będę miała dopiero w 12 tygodniu niestety trzeba czekać… pierwszą ciążę porobiłam w jakimś 8 tygodniu ale dowiedziałam się dopiero na wizycie w 12 tyg więc jest to bardzo stresujące. Mam nadzieję że mnie jeszcze przyjmiecie bo widzę że już chyba uciekłyście na prywatny wątek :(
 
reklama
Hej dziewczyny, można jeszcze do was dołączyć? Termin mam na 5 wrzesień dziś jest 8+4. Odkryłam was dopiero w weekend i najpierw chciałam nadgonić posty żeby być na czasie :) obecnie mam 10 miesięcznego maluszka który jest w żłobku w ciągu dnia bo pracuję na cały etat. Mieszkamy sobie w Angli więc trochę tu jest że wszystkim inaczej. Pierwszy skan będę miała dopiero w 12 tygodniu niestety trzeba czekać… pierwszą ciążę porobiłam w jakimś 8 tygodniu ale dowiedziałam się dopiero na wizycie w 12 tyg więc jest to bardzo stresujące. Mam nadzieję że mnie jeszcze przyjmiecie bo widzę że już chyba uciekłyście na prywatny wątek :(
Nie, nigdzie nie uciekłyśmy jeszcze :) śmiało zapraszamy :)
 
Do góry