reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Hej dziewczyny, można jeszcze do was dołączyć? Termin mam na 5 wrzesień dziś jest 8+4. Odkryłam was dopiero w weekend i najpierw chciałam nadgonić posty żeby być na czasie :) obecnie mam 10 miesięcznego maluszka który jest w żłobku w ciągu dnia bo pracuję na cały etat. Mieszkamy sobie w Angli więc trochę tu jest że wszystkim inaczej. Pierwszy skan będę miała dopiero w 12 tygodniu niestety trzeba czekać… pierwszą ciążę porobiłam w jakimś 8 tygodniu ale dowiedziałam się dopiero na wizycie w 12 tyg więc jest to bardzo stresujące. Mam nadzieję że mnie jeszcze przyjmiecie bo widzę że już chyba uciekłyście na prywatny wątek :(


Hej, nie uciekłyśmy na prywatny wątek bo jeszcze go nie ma :) Wciąż czekam na info od Adminki forum. Dołączyć mozna zawsze ale listę na prywatny wątek już wysłałam, potem będę dodawać do niego dziewczyny, które napisały po wysłaniu listy i byly tu aktywne 😁 Także śmiało możesz dołączać i pisać z nami
 
reklama
Hej, nie uciekłyśmy na prywatny wątek bo jeszcze go nie ma :) Wciąż czekam na info od Adminki forum. Dołączyć mozna zawsze ale listę na prywatny wątek już wysłałam, potem będę dodawać do niego dziewczyny, które napisały po wysłaniu listy i byly tu aktywne 😁 Także śmiało możesz dołączać i pisać z nami
Weź, wysłałaś już?! Przecież ja mam drugą wizytę dopiero za tydzień 😂 i pewnie zgłosiłaś mnie na moderatora?
A ciul - niech zaklinanie rzeczywistości trwa :)
 
Hej, nie uciekłyśmy na prywatny wątek bo jeszcze go nie ma :) Wciąż czekam na info od Adminki forum. Dołączyć mozna zawsze ale listę na prywatny wątek już wysłałam, potem będę dodawać do niego dziewczyny, które napisały po wysłaniu listy i byly tu aktywne 😁 Także śmiało możesz dołączać i pisać z nami
Kochana, wysłałaś listę? A trzeba było się jakoś specjalnie zadeklarować? Jestem na liście? 😁
 
Weź, wysłałaś już?! Przecież ja mam drugą wizytę dopiero za tydzień 😂 i pewnie zgłosiłaś mnie na moderatora?
A ciul - niech zaklinanie rzeczywistości trwa :)


No wysłałam, przecież mówiłam że tworzę i wysyłam tylko musiałam posprawdzać kto się udziela a kto nie 😈 No i zgłosiłaś się, więc zostałaś mianowana na moderatora 😇
 
Kochana, wysłałaś listę? A trzeba było się jakoś specjalnie zadeklarować? Jestem na liście? 😁


Haha tak trzeba było nagrać filmik jak się staje na rękach i z fikolkiem w tyl zrobić szpagat 😂😂
Wysłałam listę wszystkich dziewczyn, które się udzielały. Chyba tylko dwie osoby z całej listy dały tylko jeden wpis przywitalny i potem cisza, więc ich nie wpisałam. Potem i tak pewnie będziemy jeszcze weryfikować bo od wysłania listy kilka dziewczyn też ucichło, kilka przyszło i jest bardziej aktywnych także na spokojnie da się dodać albo odjąć z wątku prywatnego osoby 😁
 
reklama
Strasznie wcześnie przenosicie się na prywatny, dziewczyny z końca miesiąca mogą jeszcze nawet nie wiedzieć, że są w ciąży. Ja Was podczytuję od jakiegoś czasu, ale u mnie problemy od początku - polip, 2 krwiaki i słaby progesteron, więc chciałam się odezwać dopiero po wizycie serduszkowej, no ale w takim razie witam się nieśmiało teraz :)
 
Do góry