reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Z emocji nie napisałam?🙈
1,02cm co odpowiada 7tc1d i pokrywa się ze wcześniejszym pomiarem. Równy przyrost. Ufff

Za tydzień teściowa umówiła mi lekarza NFZ, aby listę badań zrobić.

Dobrej nocy
Ooo u mnie wczoraj też wyszło dokładnie 7tc 1d 😍 jakoś nie mogę w to wszystko jeszcze uwierzyć 🙈 śmiesznie by było gdyby bobo wybrało sobie dokładnie ten sam dzień urodzin co synek z 2021, bo póki co test robiłam tego samego dnia co 3 lata temu i z pomiarów wychodzi nam 1 dzień różnicy 😅❤️
 
reklama
Cudowna wiadomość.
Ja idę na wizytę z gulą w gardle i niepokojem czy bije serce.
Zanim porozmawiamy o wynikach czy kolejnych badaniach to proszę o usg, aby to od razu sprawdzić.
Co do tego co piszesz, ja w ciąży z synkiem też tak miałam, to była ciąża po stracie i przyjeżdżając pod przychodnie czasem płakałam w samochodzie ze strachu ze juz nic nie zobaczę... calutka tamta ciąża to był jeden wielki lęk, od samego początku do samiutkiego końca, wykończyło mnie psychicznie te 9 mies więc teraz obiecałam sobie że nie będę aż tak się stresować, a spróbuję się w końcu tym cieszyć. Wychodzi z różnym skutkiem 🤪
 
Dziewczyny, ćwiczycie normalnie teraz?
Tak mi przyszło na myśl, że może są jakieś zakazane ćwiczenia, których nie należy robić. Jeśli chodzi o siłownię i podnoszenie ciężarów to oczywiście już nie podnoszę dużych 🏋️
Nie, jeśli nie ćwiczyłam przed ciążą za dużo to teraz też nie będę..ale czekam aż mąż wyzdrowieje całkowicie i idę na basen bo za nim tęsknię
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję Wam kochane razem i każdej z osobna. Piszę z kimś kogo nie znam a czuję się zrozumiana i nie oceniana. Dziękuję za odpowiedź, że ktokolwiek się pofatygował i przeznaczył swój czas na odpowiedź.

Może masz rację że po 3 000 to może być niewiadomo jak.

Mam nadzieję na wizytę rano i szczęśliwe wieści .
Spokojnej nocy Mamusie💖
Ehh niestety rozumiemy ten strach co będzie dalej 😔 trzymaj się i daj znać po wizycie ❤️
 
Witam Was w piąteczek. Chciałam się tylko pochwalić, że nie mam cukrzycy póki co ale i tak będę stosowała dietę z niskim ig 😏 chociaż z tej radości upiekłam bułkę drożdżową z kruszonką, zjadłam dwa kawałeczki i mi niedobrze od nadmiaru cukru 🙈 o dziwo reszta wyników łącznie z tarczycą też piękne 😏
 
Witam Was w piąteczek. Chciałam się tylko pochwalić, że nie mam cukrzycy póki co ale i tak będę stosowała dietę z niskim ig 😏 chociaż z tej radości upiekłam bułkę drożdżową z kruszonką, zjadłam dwa kawałeczki i mi niedobrze od nadmiaru cukru 🙈 o dziwo reszta wyników łącznie z tarczycą też piękne 😏
Super wieści. A kiedy wizyta?
 
Witam Was w piąteczek. Chciałam się tylko pochwalić, że nie mam cukrzycy póki co ale i tak będę stosowała dietę z niskim ig 😏 chociaż z tej radości upiekłam bułkę drożdżową z kruszonką, zjadłam dwa kawałeczki i mi niedobrze od nadmiaru cukru 🙈 o dziwo reszta wyników łącznie z tarczycą też piękne 😏
Ale super! ❤️ ja dostałam też skierowanie na krzywą już ale ja czuję że mi wyjdzie... przyznam szczerze że zaniedbałam temat zbadania choćby krzywej po porodzie i ogólnie odpuściłam temat. Aż się boję jak teraz z dzieckiem w domu będę w stanie tak trzymać dietę jak wcześniej, bo już nie ma tyle czasu na przyrządzanie posiłków, nie mówiąc o super regularnym jedzeniu z zegarkiem w ręku 🤪
 
Hej dziewczyny 🙂 od początku ciąży miałam silny bok piersi...tragiczny a dziś od 4 nie śpię z nerwów...ból zaniknął i piersi nie są już takie nabrzmiałe :( i wiadomo milion myśli:( że coś nie tak....
8+5 ...
 
reklama
Do góry