reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Dziewczyny, ćwiczycie normalnie teraz?
Tak mi przyszło na myśl, że może są jakieś zakazane ćwiczenia, których nie należy robić. Jeśli chodzi o siłownię i podnoszenie ciężarów to oczywiście już nie podnoszę dużych 🏋️
Nie ćwiczyłam przed ciężą to teraz też nagle nie zaczynam. A w ogóle - ja chyba wstrzymałabym się ze wszystkimi ćwiczeniami do 1 konsultacji z lekarzem - warto wiedzieć czy ma się jakaś torbiel czy krwiaka i wtedy podjąć decyzję.
 
reklama
Wczoraj po południu tak zaczęło mnie boleć podbrzusze, że myślałam że będzie najgorsze. Bolało mnie jak na miesiaczke, ale częściej i bardziej. Dziś już jest ok, tylko ogólne samopoczucie słabe, plamienia żadnego nie ma. Na sobotę umówiłam się do lekarza na pierwsze USG.
Polecam brać dobry magnez codziennie np. magnez b6 forte, nawet 2 tab na wieczór. I tak jak tu ktoś polecał no-spe tak doraźnie. Nie sądzę, że lekarz tu wymyśli coś innego.
 
I po wizycie...jestem glupia panikara
Maluch rośnie książkowo i przypomina już bardziej coś ludzkiego.
Serduszko 146 uderzeń
Ogromne gratulacje ❤️ ja też przed chwilą wyszłam z wizyty, ostatnio nie było widać nawet zarodka a dziś jest maleństwo i serduszko 🥰 ale oczywiście też sobie wkręcałam różne rzeczy po drodze...
 
Raczej nie heparyna.
Przetarłas ponownie po jakimś czasie?
Oby się nie powtórzyło.
Ale biorę jeszcze Acard. A podobno takie kropelki mogą być po nimi. Bo dosłownie były to 3 kropki wielkości długopisu.
Ewentualnie rozważam, że od mojego paranoicznego chodzenia do łazienki zrobiłam sobie mikro urazy.
Przetarłam po czasie - czysto. Śluz też cały dzień czysty.
 
Gratulacje dziewczyny ❤️
Ja dzisiaj słabo się czuje. Po prostu jest mi słabo i jestem jakaś zmęczona. Muszę zrobić badania krwi, może coś mi powiedzą.
 
Ale biorę jeszcze Acard. A podobno takie kropelki mogą być po nimi. Bo dosłownie były to 3 kropki wielkości długopisu.
Ewentualnie rozważam, że od mojego paranoicznego chodzenia do łazienki zrobiłam sobie mikro urazy.
Przetarłam po czasie - czysto. Śluz też cały dzień czysty.

To może jakiś mikro uraz, patrz też na to, że pisałaś o częstym sikaniu, więc też częściej się wycierasz. A dwa - w ciąży jesteśmy w tych okolicach tym bardziej ukrwione, delikatne. A po acardzie itp zwłaszcza. :)
 
reklama
To może jakiś mikro uraz, patrz też na to, że pisałaś o częstym sikaniu, więc też częściej się wycierasz. A dwa - w ciąży jesteśmy w tych okolicach tym bardziej ukrwione, delikatne. A po acardzie itp zwłaszcza. :)
A ja jeszcze pomiędzy sikaniami chodzę wycierać i sprawdzać 🫣 chyba muszę sobie dać z tym spokój.
 
Do góry