reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Dzień dobry
Oby okazał się dla nas dobry
Siedzę w przychodni czekam czy mnie przyjmie
Z wstępnej rozmowy po nakreśleniu sytuacji stwierdziła TO MOŻE BYĆ CIĄŻA BIOCHEMICZNA. Na tym może być nic nie widać
Pomódlcie się
Trzymajcie kciuki
Masz betę powyżej 3000 więc na pewno będzie widać pęcherzyk w macicy.
U mnie 4+5 i szacunkowa beta około 1000-1200 był kropek widoczny w macicy :)
PS i oczywiście trzymam kciuki :)
 
reklama
Dzisiejsza noc to koszmar. Już wieczorem czułam ból głowy ale to co przeżyłam w nocy… do teraz mi piszczy w uszach, mam taką migrenę. Jestem nie do życia 😩

Z dobrych wieści - 22.02 mam prenatalne :)
Nie wiem czy u mnie to efekt placebo czy serio pomaga, ale ja lubię plastry z Apap ICE. Są przyjemnie chłodzące i często pomagają w takich bólach.
 
Każda ciąża inna, nawet kolejna ciąża u tej samej kobiety.
Ja mam złe doświadczenia ze znikającymi objawami, więc i ciężko mi pocieszać, bo sama panikuję równie mocno. Nie będę pisać szczegółów, bo to będzie jak straszenie, a żadnej z nad to niepotrzebne.

Wczoraj na wizycie lekarka fajnie porównała wczesny etap ciąży do pędzącej strzały. Nie zatrzymamy ...Czy idzie w dobrym czy złym kierunku.
Ja tylko przypomnę o monitorowaniu poziomu progesteronu. To jedyny czynnik na który można mieć choć trochę wpływ.
 
Każda ciąża inna, nawet kolejna ciąża u tej samej kobiety.
Ja mam złe doświadczenia ze znikającymi objawami, więc i ciężko mi pocieszać, bo sama panikuję równie mocno. Nie będę pisać szczegółów, bo to będzie jak straszenie, a żadnej z nad to niepotrzebne.

Wczoraj na wizycie lekarka fajnie porównała wczesny etap ciąży do pędzącej strzały. Nie zatrzymamy ...Czy idzie w dobrym czy złym kierunku.
Ja tylko przypomnę o monitorowaniu poziomu progesteronu. To jedyny czynnik na który można mieć choć trochę wpływ.
W sensie badasz progesteron co ile?
 
Cześć dziewczyny!
Od kilku dni przymierzam się, by do Was dołączyć. Termin mam na 6.09, wizytę miałam dwa dni temu, mamy 10mm człowieczka z bijącym serduszkiem❤️🥰 starania prawie 2 lata. Mamy już synka, w maju kończy 4 lata😊

Gratuluję wszystkim dwóch kreseczek i trzymam kciuki za spokojne 9 miesięcy🙏🥰
 
A jak po nocy? Lepiej? Miałaś tak wcześniej przed ciaza?

Tak, zdarzały mi się takie migreny, ale wiesz, wtedy to miałam żalą gwardię tabletek do wyboru. A teraz niby paracetamol dozwolony, ale opieram się przed wzięciem.

Nie wiem czy u mnie to efekt placebo czy serio pomaga, ale ja lubię plastry z Apap ICE. Są przyjemnie chłodzące i często pomagają w takich bólach.

U mnie właśnie stosuje zimne okłady, super działa na ból jak ręcznik na oczy nachodzi, wtedy czuję ulgę, ale wiadomo - czuję jak mózg pulsuje…
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Od kilku dni przymierzam się, by do Was dołączyć. Termin mam na 6.09, wizytę miałam dwa dni temu, mamy 10mm człowieczka z bijącym serduszkiem❤️🥰 starania prawie 2 lata. Mamy już synka, w maju kończy 4 lata😊

Gratuluję wszystkim dwóch kreseczek i trzymam kciuki za spokojne 9 miesięcy🙏🥰
Cudownie..witaj :)
 
Do góry