reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

reklama
Kobiety, rozmyślam. Beta spada - nie przyrasta - w takim razie po jakim czasie spodziewać sie najgorszego? Czy to może być dzień dwa czy dwa tygodnie?
Nie mam dzięki Bogu skurczy czy plamien, stąd moje pytanie
Zapowiada sie nieprzespana noc
 
Kobiety, rozmyślam. Beta spada - nie przyrasta - w takim razie po jakim czasie spodziewać sie najgorszego? Czy to może być dzień dwa czy dwa tygodnie?
Nie mam dzięki Bogu skurczy czy plamien, stąd moje pytanie
Zapowiada sie nieprzespana noc

Ale ona nie spada - przyrasta. Na dobrą sprawę jeszcze nie wiemy, czy nie jest wszystko okej. Często bada się betę tylko dwa razy - ja zbadałam bardzo wcześnie i nie wiem jak wyglądała moja beta po 2 czy 3 tysiącach.
Nie stresuj się, jutro lekarz zobaczy Cię i powie co dalej. I oceni te przyrosty 😘
 
Dziękuję Wam kochane razem i każdej z osobna. Piszę z kimś kogo nie znam a czuję się zrozumiana i nie oceniana. Dziękuję za odpowiedź, że ktokolwiek się pofatygował i przeznaczył swój czas na odpowiedź.

Może masz rację że po 3 000 to może być niewiadomo jak.

Mam nadzieję na wizytę rano i szczęśliwe wieści .
Spokojnej nocy Mamusie💖
 
Dziękuję Wam kochane razem i każdej z osobna. Piszę z kimś kogo nie znam a czuję się zrozumiana i nie oceniana. Dziękuję za odpowiedź, że ktokolwiek się pofatygował i przeznaczył swój czas na odpowiedź.

Może masz rację że po 3 000 to może być niewiadomo jak.

Mam nadzieję na wizytę rano i szczęśliwe wieści .
Spokojnej nocy Mamusie💖
Trzymamy kciuki i czekamy na dobre wiadomości ☺️
 
Ogromne gratulacje ❤️ ja też przed chwilą wyszłam z wizyty, ostatnio nie było widać nawet zarodka a dziś jest maleństwo i serduszko 🥰 ale oczywiście też sobie wkręcałam różne rzeczy po drodze...
Cudowna wiadomość.
Ja idę na wizytę z gulą w gardle i niepokojem czy bije serce.
Zanim porozmawiamy o wynikach czy kolejnych badaniach to proszę o usg, aby to od razu sprawdzić.
 
reklama
Do góry