reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2024

reklama
Ja bym normalnie powiedziała. Dziś też mówiłam, że chodzę prywatnie I nic nie powiedział. Zlecił badania i tyle. Nie masz się co bać, w końcu odprowadzasz składki i należy ci się opieka na NFZ chociażby dla tych badań krwi

Właśnie też teraz spanikowałam mężowi, a on mówi dokładnie to co Ty - płacisz składki to ci się należy ta darmowa opieka. Powiem jutro żeby uniknąć stresów. :)
 
Od wczoraj go bierzesz?
Tak, wczoraj wieczorem dawka i dzisiaj rano. Ale czuję się źle dzisiaj. Zmęczona, senna, opuchnięty biust.
Nie wiem, może też psychicznie mnie dojechało, że wczoraj spadł kamień z serca, a dzisiaj akcja z tymi zastrzykami.
W każdym razie dzisiaj mam możliwość odpoczywać cały dzień i to robię.
 
Mnie po dupku tak muliło, w pierwszej ciąży, pierwszy trymestr wspominam tragicznie, ale wiadomo każdy inaczej znosi.
Z krzywą cukrową łączę się z wami w bólu, pewnie też mnie na nią wyślę od razu po przebytej cukrzycy ciążowej...

U mnie też ciekawe sny wracają, śniło mi się że mąż sam ugotował zupę później gdzieś z nią zniknął 😂 pewnie głodna byłam 😂
 
A i zapomniałam dodać, że mnie głowa boli od popołudnia.
Teraz byłam się już ogarnąć do spania i z większą ilością śluzu pojawiło się brązowe zabarwienie. Staram się nie denerwować i mam nadzieję, że to po wczorajszym badaniu pękło jakieś naczynko. Dość długo mnie oglądała więc… 🤞🙏
 
reklama
Mi lekarz właśnie teraz wystawił skierowanie żebym poszła
Plus muszę iść na badanie glukozy z obciążeniem a się nasłuchałam już od koleżanek jakie to okropne 🫣
Ja na badanie w pierwszej ciąży poszłam ze swoją glukozą smakową (cytrynowa bodajże) i wcale nie było źle ☺️ Poza tym, że wyszła mi cukrzyca 🙈 Zapewne też dostanę na pierwszej wizycie informacje, że mam zrobić krzywą.
 
Do góry