reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

reklama
Dla mnie to prawdziwy kosmos🤯 Całe życie na chlebku, pierożkach, kluseczkach i naleśniczkach😋, a tu taka zmiana! Muszę poczytać i ogarnąć tę dietę. Tylko ostatnio mam problem z czasem. Niestety w pracy urwanie głowy, bo semestr się kończy i tonę w papierach 😬 Ale masz rację- dla zdrowia dzidziusia trzeba zrobić wszystko🙃
Dasz radę dla Maluszka na pewno 💪 ja w poprzedniej ciąży cały czas na diecie cukrzycowej, pilnowałam wszystkiego na 100% i naprawdę dawałam z siebie wszystko bo towarzyszyła mi myśl, że jeszcze chwila i sobie odbije. Jakie było moje zdziwienie gdy młody urodził się z taką ilością alergii (a ja karmiłam 2 lata), że przez kolejny rok żyłam tylko eliminacjami i prowokacjami 🤦‍♀️😄 (uczulenie na mleko i wszystkie przetwory, jajka, ale też ziemniaki, brokuła, Jabłka, banany, kakao, kokos itd 😅), także coś czuję że pewnie i tym razem będę miała powtórkę (oby, jestem w stanie to przeżyć byle wszystko było dobrze ❤️)
 
Dziewczyny które brały heparynę - dzisiaj niefortunnie trafiłam i mam bardziej pod pępkiem niż z boku… zrobiła mi się pierwszy raz kulka po zastrzyku. To normalne że po tych zastrzykach robią się z czasem takie kulki? To moja pierwsza na 20 zastrzyków.

Byłam dzisiaj w biurze i musiałam bez przerwy siedzieć 8h. Po powrocie mam takie odczucie w podbrzuszu, jak kiedyś po treningu brzucha. Czuję taki… „zmeczony”, „niepewny” brzuch. Dosłownie jak po brzuszkach. I nie wiem, takie jest uczucie jak się rozciąga? 🤷🏻‍♀️
Nie mam jeszcze doświadczenia z heparyna więc nie pomogę. Ale może spróbuj poczytać inne wątki albo wyszukać przez lupkę heparyna :)
 
Dziewczyny które brały heparynę - dzisiaj niefortunnie trafiłam i mam bardziej pod pępkiem niż z boku… zrobiła mi się pierwszy raz kulka po zastrzyku. To normalne że po tych zastrzykach robią się z czasem takie kulki? To moja pierwsza na 20 zastrzyków.
Mi się nie robią, ale jeśli znika to nie martwiłabym się chyba
 
Ja wczoraj też miałam z 2h drzemki, ale nie odczuwam jakiejś większej senności. Dziś rano byłam w labie, czekam na przyrost.
 
reklama
Do góry