reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

J
Tak, ja mam takie. A raczej miewałam, jakby szybko noga ruszał albo właśnie się otrzepywal 😂 Śmiałam się, że jak dzięcioł się dobija wtedy.

Mi dziś odeszły wody, pojechałam do szpitala I położyli mnie na patologię do rana. Czekam aż skurcze się nieco rozkręcą i będę miała cesarkę:)
Jakieś wskazania do cesarki ? 😁
 
reklama
Mi dzisiaj stuka 38+0, poważnie się zrobiło:) jak wierzyć temu co mówią inne wątki to cierpię na bezsenność od kilku nocy, dziecko rusza się więcej, rozwarcie mam, jelita więcej pracują. Chociaż dalej podtrzymuję że urodzę w 43 tyg😂
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie odnośnie ruchów dziecka . Macie czasami takie ruchy dziecka jakby się trzeslo ?🙈 Ogólnie są normalne ruchy wypychanie itd ale czasami tak jakby drżenie małego albo coś takiego lub trzepanie mokrego psa trwajace kilka sekund 🙈
Też mam takie śmieszne trzepotania, ale głównie gdy leżę na boku i ewidentnie mu nie pasuje, że trochę miejsca mu zabieram 🤣

A jak wasze ktg ? Miałyście robione? Ja dostałam wczoraj od lekarza Dopegyt na cisnienie,bo od tygodnia mi się podwyższyło na wartości około 133/90 i już wdrożyła lek ale póki co 1x2 dziennie. Na ktg mlldy dokazywal i skakało od 110 do 180 tetno,w czwartek mam powtórkę, jeśli cianienie wzrośnie to chce mnie wysłać szybciej na indukcje. Dzisiaj 37+5, mlody już 3300 chlopa 💪
 
Do góry