reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Wczoraj był 38+0, dziś już 38+1
Na skierowaniu do cesarki mam tokofobie
Gratuluję synka i dużo zdrówka 🥰🥰 a powiedz jak to wygląda z załatwieniem takiego skierowania ? Wiem że chyba od psychiatry ale to pokazujesz dla swojego ginekologa też czy jak ? I ile wizyt trzeba było u psychiatry?
 
reklama
Gratuluję synka i dużo zdrówka 🥰🥰 a powiedz jak to wygląda z załatwieniem takiego skierowania ? Wiem że chyba od psychiatry ale to pokazujesz dla swojego ginekologa też czy jak ? I ile wizyt trzeba było u psychiatry?


To moja druga cesarka i mój prowadzący powiedział że mi skierowanie wystawi na cc po prostu, żebym nie wydawała kasy na kolejne zaświadczenie od psychiatry. Tylko musiałam jechać do szpitala w którym on przyjmuje a to godzina drogi
 
Macie sny przepowiadające? Mi się dzisiaj śniły chwile tuż po porodzie. Niedługo po tym obudził mnie w ogóle pierwszy skurcz ŁYDKI, ale taki mocny, że szarpnęłam męża od razu żeby mi pomógł (jest fizjo). Ja nie mogłam słowem nic powiedzieć bo odebrało mi głos z bólu🤣
mnie tak wykręca przy spadku wapnia 😳
 
Pisalam wlasnie z moim lekarzem prowadzącym o cesarskim cięciu i napisał że może mi wystawić skierowanie . Bo 1 porod 6 lat temu nie wspominam dobrze , okropne bóle , parte 1,5 h bo mała się cofała do góry i na koniec mi ja wycisneli z brzucha ( dosłownie) i pod koniec porodu zielone wody płodowe i mała owinięta pępowina i miała problem z oddychaniem. I od tam tej pory wpadlam w hipochondrie (strach przed chorobami) do tego w tej ciąży miałam parwiwirusa i już wgl schiza jest że nie daj Boże będzie taki sam poród to że coś małemu się stanie 🙈 i nie wiem co robić
 
Pisalam wlasnie z moim lekarzem prowadzącym o cesarskim cięciu i napisał że może mi wystawić skierowanie . Bo 1 porod 6 lat temu nie wspominam dobrze , okropne bóle , parte 1,5 h bo mała się cofała do góry i na koniec mi ja wycisneli z brzucha ( dosłownie) i pod koniec porodu zielone wody płodowe i mała owinięta pępowina i miała problem z oddychaniem. I od tam tej pory wpadlam w hipochondrie (strach przed chorobami) do tego w tej ciąży miałam parwiwirusa i już wgl schiza jest że nie daj Boże będzie taki sam poród to że coś małemu się stanie 🙈 i nie wiem co robić
Jeśli uważasz, że cesarka da Ci więcej spokoju to weź to skierowanie :)
Ja się chce zdać na los, nie chce później mieć pretensji do siebie o to,że może podjęłam zła decyzję, bo teraz to wydaje mi się,że nic dla mnie nie jest dobre 🫣
 
Jeśli uważasz, że cesarka da Ci więcej spokoju to weź to skierowanie :)
Ja się chce zdać na los, nie chce później mieć pretensji do siebie o to,że może podjęłam zła decyzję, bo teraz to wydaje mi się,że nic dla mnie nie jest dobre 🫣
Właśnie mam ten sam problem 🙈 po prostu się boje bo mam niski próg bólu i może z wycieńczenia z bólu zabraknie mi sił do parcia i mały się będzie męczył 😭 a tak to nie będę miała więcej okazji do cesarki bo już w ciąży więcej nie będę
 
Właśnie mam ten sam problem 🙈 po prostu się boje bo mam niski próg bólu i może z wycieńczenia z bólu zabraknie mi sił do parcia i mały się będzie męczył 😭 a tak to nie będę miała więcej okazji do cesarki bo już w ciąży więcej nie będę
No niby oni wiedzą co robią. Jeśli nie będziesz miała sil i będzie brak postępu porodu to muszą zaproponować Ci cesarkę. Pytanie tylko czy sens się męczyć skoro możesz ją mieć od razu 😅
 
Właśnie o to chodzi , przy pierwszym porodzie prosiłam o jakieś znieczulenie ,nie dostałam i później prosiłam o cesarkę to tak jakby mnie nie słuchali
No niby oni wiedzą co robią. Jeśli nie będziesz miała sil i będzie brak postępu porodu to muszą zaproponować Ci cesarkę. Pytanie tylko czy sens się męczyć skoro możesz ją mieć od razu

😅
 
reklama
Do góry