reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Dziewczyny, w sobotę poprosiłam o dodanie mnie do wątku prywatnego. Dzisiaj zgłaszam, że to już zbyteczne. Byłam na wizycie, ciąża obumarła tydzień temu w wieku 8t4d.
Było mi ogromnie miło czuć się poraz kolejny jako przyszła mama, widziałam się na porodówce, a dzisiaj jest czarna rozpacz.
Życzę Wam wszystkim zdrowych i żywych dzieci. Trzymam kciuki, dbajcie o siebie i cuda pod Waszymi sercami.
Pozdrawiam gorąco ❤️
Bardzo współczuję, nawet nie wiem co napisać, bo to bardzo bolesne doświadczenie. Trzymaj się.
 
reklama
Dziewczyny, w sobotę poprosiłam o dodanie mnie do wątku prywatnego. Dzisiaj zgłaszam, że to już zbyteczne. Byłam na wizycie, ciąża obumarła tydzień temu w wieku 8t4d.
Było mi ogromnie miło czuć się poraz kolejny jako przyszła mama, widziałam się na porodówce, a dzisiaj jest czarna rozpacz.
Życzę Wam wszystkim zdrowych i żywych dzieci. Trzymam kciuki, dbajcie o siebie i cuda pod Waszymi sercami.
Pozdrawiam gorąco ❤️

Byłam w tym samym miejscu, to straszny ból, daj sobie czas, zadbaj o siebie ❤️
Tule mocno, trzymaj się kochana 💔🫂
 
Jacie aż jestem w szoku, u mnie to bardzo długo trwało i ledwo zaczęło boleć już jechałam na szpital. Musiałaś być mega dzielna, podziwiam
Chyba właśnie za mało bolało ;-) Miałam kilka mocnych skurczy wczesniej, ale w dużych odstępach i czekałam na jakieś regularne.
 
Dziewczyny, w sobotę poprosiłam o dodanie mnie do wątku prywatnego. Dzisiaj zgłaszam, że to już zbyteczne. Byłam na wizycie, ciąża obumarła tydzień temu w wieku 8t4d.
Tak bardzo bardzo mi przykro.
Coś było niepokojacego w tej ciąży czy wszystko szło idealnie?
Przytulam najmocniej..przechodziłam to w 13tc, dzień przed wyznaczonymi prenatalnymi:((
 
Dziewczyny, w sobotę poprosiłam o dodanie mnie do wątku prywatnego. Dzisiaj zgłaszam, że to już zbyteczne. Byłam na wizycie, ciąża obumarła tydzień temu w wieku 8t4d.
Było mi ogromnie miło czuć się poraz kolejny jako przyszła mama, widziałam się na porodówce, a dzisiaj jest czarna rozpacz.
Życzę Wam wszystkim zdrowych i żywych dzieci. Trzymam kciuki, dbajcie o siebie i cuda pod Waszymi sercami.
Pozdrawiam gorąco ❤️
Bardzo, bardzo mi przykro🫂 Zadbaj teraz o siebie, kochana❤️ Tulę mocno!
 
Dziękuję za słowa wsparcia.
Nie było nic niepojącego. W piątek zrobiłam badania wszelkie zlecone, aby mieć wyniki na poniedziałek, wyniki książkowe bez zarzutów.
Nie wymiotowałam ani razu, mdłości miałam umiarkowane, piersi bolały cały czas. Tyle.
Uciekam, aby Wam nie smęcić.
Dbajcie o siebie!
 
@porzeczka97 , a Ty, jak tam po wizycie? Wszystko dobrze?
Tak,dziękuję. W środę dzidzia miała 0.68cm serduszko puka w rytmie czacza i ogólnie wszystko ok. Następna wizyta 21.02 to będzie już 9 tydz i biorę L4.
Dziewczyny zgłaszałam na pierwszej wizycie ze po stosunku mam krew tak wiecie..mało wiele przy podcieraniu,plam żadnych na bieliźnie nie ma dosłownie troszkę No i luteina dopochwową przez dwa tyg 2xdziennie. Ale taka śladowa ilość krwi jest chyba normalna w ciąży po stosunku ? Chyba że się mylę? Jak jest teraz nie wiem bo stosunków nie ma w trosce o dzidzie a samo z siebie nic nie leci
 
Tak,dziękuję. W środę dzidzia miała 0.68cm serduszko puka w rytmie czacza i ogólnie wszystko ok. Następna wizyta 21.02 to będzie już 9 tydz i biorę L4.
Dziewczyny zgłaszałam na pierwszej wizycie ze po stosunku mam krew tak wiecie..mało wiele przy podcieraniu,plam żadnych na bieliźnie nie ma dosłownie troszkę No i luteina dopochwową przez dwa tyg 2xdziennie. Ale taka śladowa ilość krwi jest chyba normalna w ciąży po stosunku ? Chyba że się mylę? Jak jest teraz nie wiem bo stosunków nie ma w trosce o dzidzie a samo z siebie nic nie leci
No to super, że dzidziuś ładnie rośnie❤️❤️❤️ Co do plamień po stosunku, ja się nie wypowiem, bo u mnie zakaz seksu od początku...
 
reklama
Tak,dziękuję. W środę dzidzia miała 0.68cm serduszko puka w rytmie czacza i ogólnie wszystko ok. Następna wizyta 21.02 to będzie już 9 tydz i biorę L4.
Dziewczyny zgłaszałam na pierwszej wizycie ze po stosunku mam krew tak wiecie..mało wiele przy podcieraniu,plam żadnych na bieliźnie nie ma dosłownie troszkę No i luteina dopochwową przez dwa tyg 2xdziennie. Ale taka śladowa ilość krwi jest chyba normalna w ciąży po stosunku ? Chyba że się mylę? Jak jest teraz nie wiem bo stosunków nie ma w trosce o dzidzie a samo z siebie nic nie leci
U nas żadne plamienia po stosunku się nie zdarzały w poprzedniej i tej ciąży, nie jest to na pewno reguła, co mówi lekarz?
 
Do góry