reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

dziękuję 🙂u mnie dzisiaj 9+0 no właśnie u mnie niby się już wchłania ten krwiak ale być może to z niego to plamienie, ono jest w zasadzie jak takie resztki brązowej krwi po okresie i jest tego niewiele na papierze, ale zaczął mnie boleć brzuch jak na okres i mam wrażenie,że zaraz go dostanę. Lekarz kazał mi dzisiaj wsiąść 4 x 1 duphaston i nospe 3 razy oraz lezelec cały dzień, a jak objawy due nasilają jechać na izbę😔
Ja jak miałam brązowe plemienia, to właśnie krwiak się oczyszczał, same przeszły, niestety nie pamiętam czy mnie bolało jak na okres, bo to było lata temu.
 
reklama
Sama sobie go nie przepisałam.. myślę, że lekarz wie, co robi.. zresztą tak mi wytłumaczył, że z wiekiem progesteronu jest mniej i trzeba zadbać o ciałko zolte by było "odzywione".. 😔
Powinien Ci zlecić najpierw badanie poziomu progesteronu, bo akurat Ty możesz mieć go więcej.
 
Hmm, byłam zaszokowana, że rodzę, bo poprzedni poród przebiegał inaczej. Zanim się zorientowałam, co się dzieje, główkę miałam pomiędzy nogami. Wepchalam ją spowrotem dwa czy trzy razy. Bez sensu. Nie myślałam racjonalnie, czekałam na karetkę i chociaż byli po dwóch minutach, urodziłam główkę w łazience zanim przyjechali. Weszli i kazali mi przejść do pokoju, ale nie dałam rady, wyszłam z lazienki, zdjęłam spodnie położyłam się na podłodze i dziecko wyskoczyło na ręcę ratownika. Gdybym myślała bardziej racjonalnie, bym szybciej przeszła do pokoju klęknęła i powiedziała mężowi, że ma łapać dziecko zanim przyjechali. Ale wszystko trwało za szybko, żebym mogła myśleć racjonalnie.
O, ja, ale miałaś przeżycia! ❤️
 
Hej. Dziewczyny. Może jesteście w stanie mi pomóc. Jestem w 7 tygodniu i mam straszliwe mdłości i wymioty. Nie tylko rano. Trwają całą dobę. Bardzo boli mnie żołądek. Macie jakieś sposoby na ulżenie sobie?
 
Hej. Dziewczyny. Może jesteście w stanie mi pomóc. Jestem w 7 tygodniu i mam straszliwe mdłości i wymioty. Nie tylko rano. Trwają całą dobę. Bardzo boli mnie żołądek. Macie jakieś sposoby na ulżenie sobie?


Możesz spróbować tabletek przepisanych lrzez ginekologa na recepte. Xonvea się nazywają
 
Powinien Ci zlecić najpierw badanie poziomu progesteronu, bo akurat Ty możesz mieć go więcej.
Dzieki za odp... teraz jestem jeszcze w większej kropce i nie wiem co robic. . Zapisałabym się jeszcze do innego gina ale na to wszystko dopadło mnie jakieś przeziebienie i kiepsko sie czuję.. laikiem jestem w tej sprawie zupełnym
 
Mój lekarz w ogóle nie przepisuje duphastonu. Nigdy nic nie brałam, a to moja czwarta ciąża u tego samego. W ogóle nic ze względu na wiek nie przepisuje. On w ogóle ma lajtowe podejście, mam wrażenie. Może to lepiej. Jak w ostatniej ciazy do niego zadzwoniłam kilka godzin przed porodem, że mam plemienia j czy mam się zgłosić do szpitala, powiedział, że mam czekać na krwawienie. To poczekałam, no i nie zdążyłam do szpitala. Nie zdążyłam wyjść z łazienki zanim główka wyszła. Urodziłam przed łazienką, w przedpokoju ;-) Ja mam okropne mdłości, zjem czy nie zjem. Ostatnio miałam do 17 tygodnia. Zobaczymy jak teraz będzie.
Co za historia 😳
 
reklama
Hej, jestescie tu jeszcze? Po Waszych wczorajszych postach pojechałam rano oznaczyć poziom progesteronu. Ale nie mam jeszcze wyników. Próbowałam tez umówić wizytę do innych lekarzy, ale wizyty za ponad 2 tyg.. chyba zostane przy swoim
 
Do góry