reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2024

Ranek był bardzo ciężki. Było blisko do przytulaskoów z WC🤣 natomiast później super. Energia mnie rozpiera.

Właśnie przyszły wyniki bety 50541,44🥰
W środę powtórzę a we czwartek lekarz 😉
Jej jaka duża beta. Kiedy miałaś miesiączkę i który masz tydzień ?
 
reklama
Jej jaka duża beta. Kiedy miałaś miesiączkę i który masz tydzień ?
@ 27.11
Test 28.12
Jako że pracowałam 6-14 a krew pobierają 7-12 to nie miałam możliwosci wcześniej. Od dziś jestem na urlopie 😉 aplikacja pokazuje 6+1, wg wyniku przedział 4-5 tydzień 🥰 na serduszko jeszcze za wcześnie chyba. Zobaczymy jak w środę wyjdzie
 
@ 27.11
Test 28.12
Jako że pracowałam 6-14 a krew pobierają 7-12 to nie miałam możliwosci wcześniej. Od dziś jestem na urlopie 😉 aplikacja pokazuje 6+1, wg wyniku przedział 4-5 tydzień 🥰 na serduszko jeszcze za wcześnie chyba. Zobaczymy jak w środę wyjdzie

Podobno serce jest widoczne przy becie 10000, także myślę że mając bety ponad 50000 możesz spać spokojnie 😊

Ja w piątkę będę miała ten sam dzień, ciekawe czy zobaczę na USG serce.
Mdłości zauważyłam pojawiają się popołudniu, chociaż nie są jakieś szalone. Zobaczymy 🫣
 
Hej dziewczyny, jak dziś wasze samopoczucie?

@agata8051 możesz mi dopisać wizytę u ginekologa 15.01? Umówiłam się do prywatnego jeszcze. Mega oblegany 😂 Oby był spoko i chciał mi prowadzić ciążę bo wczoraj w nocy czytałam opinie o tym, którego mi na NFZ babka przydzieliła i nie nastraja optymistycznie 🙄
Gotowe 🥰

Samopoczucie względnie ok. Mdłości brak, jedynie zgaga, ale nie pieczenie w przełyku, tylko drapanie w gardle ☹️ muszę tak odchrząkiwać i patrzą się na mnie w pracy, czy chora nie jestem XD po słodkim najczęściej ta zgaga się pojawia 😬
 
Gotowe 🥰

Samopoczucie względnie ok. Mdłości brak, jedynie zgaga, ale nie pieczenie w przełyku, tylko drapanie w gardle ☹️ muszę tak odchrząkiwać i patrzą się na mnie w pracy, czy chora nie jestem XD po słodkim najczęściej ta zgaga się pojawia 😬


Mi się po jogurcie pojawia i nadyma mnie okrutnie 🙈 U mnie mdłości raz na jakiś czas się pojawiają ale to było dosłownie kilka razy przez kilka dni. Z córka pamiętam od 6 tc wymiotowałam jak głupia 🙈
 
Ja wam powiem, że to już któryś dzień z kolei jak łapią mnie wieczorne mdłości. Rano świeża jak poranek, a teraz musiałam wyjść z biedronki, bo aż mi się w głowie kręci z nudności…
 
reklama
Do góry