reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2024

Ciąża+, HiMommy. Jeszcze nie przeszłam w tryb ciążowy, bo nie daj Boże jakby coś miało pójść nie tak, to nie przeżyję, zaznaczając kolejne poronienie w apce 🥺🥺

Mnie jeszcze dobiła po zabiegu taka subskrypcja, która przychodziła na maila. Człowiek ledwo się trzymał kilka dni po, a tu nagle wiadomość „witaj w 8 tygodniu! Twoje dziecko…” 😭

Muszę afirmować pozytywne zakończenie tej ciąży. Wierzę że doturlamy się do września! 😘
 
reklama
Jaka cisza tutaj dzisiaj!🫣

Ja dzisiaj festiwal objawów. To brzuch boli, to mdłości. Potem doszły zawroty głowy, które są na zmianę z nudnościami albo nawet rownolegle. Ugh 🙃
 
Jaka cisza tutaj dzisiaj!🫣

Ja dzisiaj festiwal objawów. To brzuch boli, to mdłości. Potem doszły zawroty głowy, które są na zmianę z nudnościami albo nawet rownolegle. Ugh 🙃
A ja dziś czuje się całkiem dobrze i zaczęłam się już pomału wkręcać, że nie potrzebnie się tu odezwałam 🤔
 
@Zazuzi Kreski na teście ci wyszły, także spokojnie 😊
Teraz chyba na dniach masz wizytę prawda?
We czwartek. Jutro i w środę postaram się podskoczyć na bete. Ale zobaczymy jak wyjdzie bo muszę z córką do lekarza.

Kiedyś też były II ale się nie udało. Tylko wtedy zaczęłam krwawić. Teraz na szczęście nie. Mam nadzieję że brak objawów zawdzięczam temu, że od wczoraj praktycznie leżę w łóżku. Dziś tylko wstałam obiad zrobić. Leżę i odpoczywam do wizyty.
 
Jaka cisza tutaj dzisiaj!🫣

Ja dzisiaj festiwal objawów. To brzuch boli, to mdłości. Potem doszły zawroty głowy, które są na zmianę z nudnościami albo nawet rownolegle. Ugh 🙃


Ja dziś pol dnia przespałam. Zrobiłam rosół, zjadłam dwie miski i poszłam spać dalej 🙄 Okropne jest to spanie, czuje jak mi życie przez palce ucieka bo tylko śpię i śpię.
 
Ja dziś pol dnia przespałam. Zrobiłam rosół, zjadłam dwie miski i poszłam spać dalej 🙄 Okropne jest to spanie, czuje jak mi życie przez palce ucieka bo tylko śpię i śpię.
Z jednej strony mam to samo a z drugiej myślę sobie, że trzeba się na zapas wyspać. Córka była idealnym maluszkiem. Już na porodówce musiałam nastawiać budzik by ją obudzić na jedzenie😉 drugie pewnie takie łaskawe nie będzie😉 dlatego odpoczywam i korzystam. Dziś sobie porządki w zdjęciach robię. Tyle tego na kompie, nie poukładane.. to mój plan na 1 trymestr. W 2 planuje wyprzedaż na vinted tego, czego przy przeprowadzce zabierać nie będziemy😉
 
Ja za to dzisiaj lepiej się czuję przeszły mi bóle pleców o brzucha, mogę już leżeć na boku. Nie wiem czy to efekt 3 dni w domu czy na dobre się z nimi pożegnałam. Jedynie co to mój mózg dzisiaj nie funkcjonuje. Mówię coś i nie pamiętam że to mówiłam 😮‍💨 jutro po pracy planuje iść na Betę i w środę, sprawdzę na jakim jest poziomie. Jakoś bardzo się stresuje tym badaniem.
 
reklama
Z jednej strony mam to samo a z drugiej myślę sobie, że trzeba się na zapas wyspać. Córka była idealnym maluszkiem. Już na porodówce musiałam nastawiać budzik by ją obudzić na jedzenie😉 drugie pewnie takie łaskawe nie będzie😉 dlatego odpoczywam i korzystam. Dziś sobie porządki w zdjęciach robię. Tyle tego na kompie, nie poukładane.. to mój plan na 1 trymestr. W 2 planuje wyprzedaż na vinted tego, czego przy przeprowadzce zabierać nie będziemy😉


Moja córka też była jednorozcem i drugie pewnie nadrobi i za nią 😂 No ja jutro z powrotem do pracy, więc powinnam korzystać z weekendu a nie mieć wyrzuty sumienia ale ja swoje a głowa swoje 🙄
 
Do góry