reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Ja jeszcze w sobotę wysikałam ostatni test ciążowy który miałam 🤣 i w końcu pokazała się na tym „testeo” piękna kreska, kiedy ja już ponad tysiąc bety pewnie mam, a wcześniej przy 260 to zapomnij, test nieważny a tak cień dopiero majaczył, robiąc je czułam się jak 🤡

Też mam takie lepsze i gorsze dni, kwestia chyba pogody, poziomu hormonów, zmęczenia, stresu itp. Tak sobie to tłumaczę 🙄
Zamawiałam dzisiaj Witaminę D i ... kupiłam sobie dwa Pinki jeszcze, co by zobaczyć wyraźną, ładną kreskę🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Na początku wysikałam wszystkie testy, które miałam i te kresuńki były takie ledwe, że teraz prawie ich nie widzę🤪 Nie mam na co patrzeć😝
 
reklama
Ja miałam 4 testy ciążowe i wszystkie wysikałam w 4 dni- już miałam stresa, bo 2 były o czułości 10, a dwa były o 25 🙈 te 25 pokazywały ledwo widoczną kreskę 😒
@Ina85 uzupełniłam Ci termin wizyty 👩🏻‍⚕️
 
Zamawiałam dzisiaj Witaminę D i ... kupiłam sobie dwa Pinki jeszcze, co by zobaczyć wyraźną, ładną kreskę🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Na początku wysikałam wszystkie testy, które miałam i te kresuńki były takie ledwe, że teraz prawie ich nie widzę🤪 Nie mam na co patrzeć😝
A jaką witaminę D bierzesz, lek, suplement, w kroplach, kapsułkach? Mi się kończy ibuvit i w sumie coś nowego bym wzięła 🙈
 
Ja ledwo żyje. Są małe przebłyski, kiedy czuję się dobrze. Ale przez 90% czasu mam mdłości, jestem słaba i senna. Czekam do czwartku, liczyłam na serduszko, ale chyba jednak za wcześnie będzie..
 
Nie zadręczaj się tym, wiem że łatwo się mówi, ale taka jest prawda, że jedząc suplementy, dbając o siebie, wysypiając się robisz wszystko co możesz 😘 będzie dobrze, musimy w to wierzyć! Na kiedy wychodzi ci termin?
Aktualnie z moich i aplikacji obliczeń 08.09.2024 ❤️ bardzo bym chciala zeby się udało i żeby nie pozostała pustka zwlaszcza w związku z tym że ta data 08.09 to wlasnie urodzinki synka ❤️ ale przez kilka dni czułam się osłabiona, zmęczona, pobolewał mnie brzuch itd, a dziś jak nowo narodzona i już mysli się kłębią
 
Ja właśnie też podobnie, ale wiem też z drugiej strony, że potem od jakiejś wartości to się inaczej zwiększa 😁 w każdym razem, w teorii powinnam mieć ponad 25k. Jestem ciekawa, czy jak jutro @Owca91 pojdziesz, to zobaczysz już serduszko, bo wszelkie aplikacje mówią mi trąbią, że jest na to już szansa!


Na sprzęcie w przychodni nie nastawiam się na serduszko 😂Ale mi też wszystkie aplikacje trąbią o tym! Mam nadzieję, że 15 stycznia prywatnie już na 100% będzie widać o ile wszystko jest ok. To będzie 6+4
 
Ja też sikałam dziś na test I się śmiałam, bo o ile wcześniej kreska kontrolna pojawiała się zawsze od razu I była dużo ciemniejsza od kreski testowej tak na tym pinku to testowa była aż bordowa a kontrolna taki bladzioch przy niej 😂😂

Zastanawiam się, czy po wizycie u gina jak będzie wszystko ok nie kupic sobie tego elektronicznego i nie zrobić jakiegoś ładnego zdjęcia na pamiątkę.
 

Załączniki

  • 15ed09cc-5c78-4ab7-bf5d-eca915e71fe9.jpeg
    15ed09cc-5c78-4ab7-bf5d-eca915e71fe9.jpeg
    29,5 KB · Wyświetleń: 119
Ja też sikałam dziś na test I się śmiałam, bo o ile wcześniej kreska kontrolna pojawiała się zawsze od razu I była dużo ciemniejsza od kreski testowej tak na tym pinku to testowa była aż bordowa a kontrolna taki bladzioch przy niej 😂😂

Zastanawiam się, czy po wizycie u gina jak będzie wszystko ok nie kupic sobie tego elektronicznego i nie zrobić jakiegoś ładnego zdjęcia na pamiątkę.

Ja sobie zrobiłam takie pamiątkowe, jak trzymam w ręku test ciążowy a w tle choinka, bo w sumie dowiedziałam się dzień przed wigilią, więc ta choinka symboliczna ❤️🎄

Ooo kurde, twoja testowa tym razem to jak ten pamiętny pik na owulaku 🤣
 
Ja sobie zrobiłam takie pamiątkowe, jak trzymam w ręku test ciążowy a w tle choinka, bo w sumie dowiedziałam się dzień przed wigilią, więc ta choinka symboliczna ❤️🎄

Ooo kurde, twoja testowa tym razem to jak ten pamiętny pik na owulaku 🤣


Ze świąt kupilam na szybko bombkę do naszej trójki i powiesiłam, mam zdjęcie takie - za rok wymienimy na imienna mam nadzieję 😁
 

Załączniki

  • 2d3d4e9d-a8b6-404a-95e3-04a36381b05b.jpeg
    2d3d4e9d-a8b6-404a-95e3-04a36381b05b.jpeg
    150,6 KB · Wyświetleń: 106
reklama
Do góry