reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2024

U mnie dzisiaj lekkie objawy- troszkę zgagi i to wszystko. Podbrzusze nie boli- zaczynam się martwić 🙈 Jesteśmy u moich rodziców i właśnie się obudziłam z godzinnej drzemki 😁😂
 
reklama
Wiecie może jak to jest z darmowymi lekami od ginekologa? Biorę luteinę i Luxmed wypisał mi receptę 100% płatną. Zastanawiam się czy to dopiero po założeniu karty ciąży luteina jest ze zniżką, czy mój ginekolog prywatnie będzie mógł mi zapisywać na zniżkę? Nie wiem jak to działa...
 
Wiecie może jak to jest z darmowymi lekami od ginekologa? Biorę luteinę i Luxmed wypisał mi receptę 100% płatną. Zastanawiam się czy to dopiero po założeniu karty ciąży luteina jest ze zniżką, czy mój ginekolog prywatnie będzie mógł mi zapisywać na zniżkę? Nie wiem jak to działa...
Nie wiem jak jest z luteiną, ale mój ginekolog powiedział, że jak będzie serce, to wtedy heparyna jest bezpłatna, na ten moment jeszcze trzeba płacić.
 
Wiecie może jak to jest z darmowymi lekami od ginekologa? Biorę luteinę i Luxmed wypisał mi receptę 100% płatną. Zastanawiam się czy to dopiero po założeniu karty ciąży luteina jest ze zniżką, czy mój ginekolog prywatnie będzie mógł mi zapisywać na zniżkę? Nie wiem jak to działa...

Ja do mojego prywatnego przyszłam z informacją o tym, że jestem w ciąży, ale nie było jeszcze widać pęcherzyka. Mimo to dostałam heparynę i luteinę za darmo. Widział tylko wyniki z bety.
 
Wiecie może jak to jest z darmowymi lekami od ginekologa? Biorę luteinę i Luxmed wypisał mi receptę 100% płatną. Zastanawiam się czy to dopiero po założeniu karty ciąży luteina jest ze zniżką, czy mój ginekolog prywatnie będzie mógł mi zapisywać na zniżkę? Nie wiem jak to działa...
Jeżeli ginekolog ma kontrakt z NFZ to na prywatnej wyzycie też będzię mógł wypisać refundację, jeśli nie, to niestety odpłatność 100%.
 
Jeżeli ginekolog ma kontrakt z NFZ to na prywatnej wyzycie też będzię mógł wypisać refundację, jeśli nie, to niestety odpłatność 100%.
Właśnie w internecie grzebie o tym dzisiaj i czytam że od 2015 r. lekarz nie musi mieć podpisanej umowy z NFZ aby móc wypisywać leki z refundacją. Nic zobaczę w przyszłym tygodniu co mi ginekolog powie i jak wypisze mi receptę
 
Właśnie w internecie grzebie o tym dzisiaj i czytam że od 2015 r. lekarz nie musi mieć podpisanej umowy z NFZ aby móc wypisywać leki z refundacją. Nic zobaczę w przyszłym tygodniu co mi ginekolog powie i jak wypisze mi receptę
Wow, faktycznie, teraz też doczytałam. Ja brałam w poprzedniej ciąży tylko lewotroksyne, która mogła być 100% refundowana, a odpłatnie to tylko kilka złotych, więc nigdy się w to nie zagłębiałam.
Przydatna informacja... wygląda na to, że potrzeba tylko trochę dobrej woli lekarza.
 
Jeżeli ginekolog ma kontrakt z NFZ to na prywatnej wyzycie też będzię mógł wypisać refundację, jeśli nie, to niestety odpłatność 100%.

No właśnie mój ginekolog nie ma nic wspólnego z NFZem i przepisuje refundowane leki (heparynę, luteinę). Więc ta informacja odnośnie tego co napisała @annn1 musi się zgadzać 😊
 
Hej dziewczyny, jak dziś wasze samopoczucie?

@agata8051 możesz mi dopisać wizytę u ginekologa 15.01? Umówiłam się do prywatnego jeszcze. Mega oblegany 😂 Oby był spoko i chciał mi prowadzić ciążę bo wczoraj w nocy czytałam opinie o tym, którego mi na NFZ babka przydzieliła i nie nastraja optymistycznie 🙄
 
reklama
Hej dziewczyny, jak dziś wasze samopoczucie?

@agata8051 możesz mi dopisać wizytę u ginekologa 15.01? Umówiłam się do prywatnego jeszcze. Mega oblegany 😂 Oby był spoko i chciał mi prowadzić ciążę bo wczoraj w nocy czytałam opinie o tym, którego mi na NFZ babka przydzieliła i nie nastraja optymistycznie 🙄
Ranek był bardzo ciężki. Było blisko do przytulaskoów z WC🤣 natomiast później super. Energia mnie rozpiera.

Właśnie przyszły wyniki bety 50541,44🥰
W środę powtórzę a we czwartek lekarz 😉
 
Do góry