reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Pisałyście o samopoczuciu...
Ja się czuje super, ale dziś mielismy kłótnię z synem o jego podejście do nauki i tak się spłakałam , że teraz leze, bo brzuch boli:(((
Tak cudownie miec dzieci, ale kazde musi w końcu być tym nastolatkiem:( jak inna chemia mózgu:(
Burza hormonów, z tego się wyrasta. Pamiętam jakbym sama była wczoraj nastolatka…dziś mi głupio na samą myśl 😅

Ja dziś z mężem cały dzień w łóżku, maraton Harry’ego Pottera z przerwą na naleśniki.
 
reklama
Ja idę na NFZ 1.02, mam zamiar powiedzieć jak jest i ze chodze do 2 innych lekarzy prywatnych...
i już w rejestracji pielęgniarki mówiły, że rozumieją, że to po bezpłatne badania i dużo kobiet tak robi.
Czyli standardowa praktyka...
Nie chce nowej karty ciąży, ale jak będzie kazał założyć to założę druga.
Dobrze rozumiem, prowadzisz ciążę u 3 lekarzy?
 
Ja się trochę martwię bo piersi przestały boleć, tył pleców boli cały czas od 3 tyg. nieprzerwanie i czasem brzuch raz na górze raz na dole, mdłości nie miałam w ogóle co dziwne bo w ciążach poronionych miałam i nie mogłam nic jeść a teraz nic. Trochę martwi mnie ból pleców z tyłu.
Hej, też mnie piersi przestały boleć,ale z tego powodu nie będę płakać, bo spać nie mogłam, gdy bolały. Co do bólu tyłu pleców, również go odczuwam i promieniuje mi na pośladek. Mówiłam o rym lekarzowi i polecił zapisać się do fizjo, bo to może być wstęp do rwy kulszowej🥺 Jak będziesz na wizycie, koniecznie o tym powiedz.
 
Witam nowe dziewczyny ❤️ Nasza wrześniowa ekipa się powiększa- super! Ja dzisiaj głównie leżałam, było mi niedobrze. W ogóle mam problemy z jedzeniem i nie chodzi o dietę bezglutenową, bo to pomału ogarniam. Nie mam po prostu apetytu. Mam nadzieję, że to minie, bo na ten moment jem jak wróbelek.
 
U mnie nadal powracają bóle jak na okres, piersi i nudności pod wieczór ale o dziwo chęci na jedzenie wciąż są 😄
a no i to co wkurzało mnie w poprzedniej ciąży, denerwujące zapachy na każdym kroku, odrzuca mnie nawet od płynu do prania 😂

Ale potwierdzam wszystko zaczęło się od przeziębienia, od wczoraj wrócił zatkany nos 🙈

Powoli stres mnie łapie bo muszę w tygodniu powiadomić szefową, że niedługo znikam na zwolnienie.
Jutro dzwonię do drugiej ginki może uda się przyspieszyć wizytę, bo już mi się dłuży i chyba nie wytrzymam do połowy lutego.
 
Dobrze rozumiem, prowadzisz ciążę u 3 lekarzy?
No w sumie tak, ale nie do końca.
Prowadząca założyła kartę ciąży i u niej byłam już kilka razy.
A kilka dni temu bylam na dodatkowej konsultacji u kogos innego i podejscie Pani doktor mi się spodobało. Będę do niej chodzić co miesiąc lub rzadziej. Na pewno na konsultacje przy genetycznym usg.
 
Burza hormonów, z tego się wyrasta. Pamiętam jakbym sama była wczoraj nastolatka…dziś mi głupio na samą myśl 😅

Ja dziś z mężem cały dzień w łóżku, maraton Harry’ego Pottera z przerwą na naleśniki.

Jego Hormony i moje Hormony spowodowały moje giga nerwy i bol brzucha. Jak się położyłam to wstałam dziś rano. Nadal kluje, więc wzięłam magnez
 
U mnie następna wizyta dopiero 12.02 🙈 nie wiem jak ja tyle wytrzymam 😅 uspokaja mnie to, że objawy jako takie u mnie są cały czas takie same piersi bolą i z rana mam mdłości a po południu to obowiązkowo musi wlecieć drzemka 🙈
 
reklama
Hej, zapisuje się na wrześniowe mamy, mam nadzieję, że tu pozostanę do końca 😊

Jestem po jednym poronieniu zatrzymanym (7+0), 9 stycznia ujrzałam dwie kreski ❤️
bHCG w 29 dc 585, w 31 dc 1465.
W zeszłym tygodniu zrobiłam dla pewności, że rośnie (obawy przed poronieniem) i wynik 22565 w 5t 3d.
Wizytę mam dopiero 8.02 będzie to 7+4.
Z tyłu głowy ciągle jest myśl, że na wizycie okaże się najgorsze…

Termin wg kalkulatora to 22 września 😊
 
Do góry