reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Witam! 🤰🤰

Bądźmy dla siebie wsparciem. Trzymamy kciuki za dzisiejsze wizyty! ❤️

@mamamama34 - wizyta 25.01.
@Cns432 - wizyta 25.01.
@Marta_322332 - wizyta 25.01.


@mała_mama - wizyta 26.01.
@LiliankaKornelka - wizyta 26.01.
@wonderland - wizyta 27.01.
@roki3 - wizyta 28.01.
@Cantosowa - wizyta 30.01.
@angeliskax - wizyta 31.01.
@róża92 - wizyta 01.02.
@Joanna939 - wizyta 02.02.
@czesc_tu_jola - wizyta 02.02.
@Otylia. - wizyta 03.02.
@liska_94 - wizyta 3.02.
@Lilia92 - wizyta 06.02.
@mollyn95 - wizyta 06.02.
@hejol - wizyta 06.02.
@angeliskax - wizyta 06.02. NFZ
@Agu-23 - wizyta 07.02 NFZ
@MamaKrzysia19 - prenatalne 08.02.
@wielomatkaa - wizyta 08.02.
@Mama23????? - wizyta 08.02.
@kolorowamama00 - prenatalne 09.02.
@tamagotchi - wizyta 09.02.
@MamaKrzysia19 - wizyta 10.02.
@Mama.Grzesia - wizyta 13.02.
@melodyP - wizyta 15.02.
@Śnieżka1990 - wizyta 16.02.
@kika1kika - wizyta 16.02.
@Agu-23 - wizyta 16.02.
@melodyP - usg I trymestru 20.02.
@Mama.Grzesia - prenatalne 24.02.
@mollyn95 - wizyta 28.02.
@Agu-23 - wizyta 28.02. NFZ
 
reklama
92 mi wyszedł na czczo. Ale jestem szczupła, zdrowo się odżywiam i dużo ćwiczę, dlatego nie powinien wyjść mi taki wysoki. I udało mi się dorwać wizytę na 2.02, zobaczymy czy coś więcej będzie już tam widać.
To że zdrowo się odżywiasz itp. To nic nie daje często. Możliwe że możesz mieć cukrzycę ciążową. No zobaczysz jak się zbada cukier. Może to było jednorazowe.
 
@angeliskax a ja jestem dodana do tej zamknietej grupy ?

@Mama3222

ale przeciez Ci piszemy, ze jak gin widzial cialko zolte, to ono na 100% jest... my nie wiemy co on widzial na usg przeciez ;) wstawilas tutaj skan i to malo wyrazny i na jego podstawie CI mowimy, ze nie widzimy ZE ZDJĘCIA "- zreszta, on nie musial nawet ujac cialka zoltego na zdjeciu. Moim zdaniem nadmiernie przesadzasz mowic, ze nie masz juz na co liczyc, nie nakrecaj sie. Ja jestem na 100% pewna, ze dzis bedziesz miala zarodek i tetno. Bylas na USG w 5+5 tc i jak na ten tydzien i dzien mialas prawidlowy obraz USG, wiec nie wiem o co chodzi.. jakbys poszla w 6+1 to bys zobaczyla juz wszystko;) dlatego ja nie polecam leciec od razu po tescie bo potem jest stres i wyczekiwanie na nastepne usg bo nie bylo cialka zoltego, zarodka, czy tetna bo po prostu bylo zbyt wczesnie
 
Ostatnia edycja:
Całą noc mialam jakies koszmary o poronieniu, widac we snach wychodza moje lęki. Ja moge isc jutro na USG na NFZ, kolezanka rezygnuje i moge pojsc za nia, ale sie obawiam... z jednej strony bym sobie podejrzala za darmo bo do wizyty jeszcze troche, a z drugiej czytalam opinie o tym lekarzu i sa okropne.. Na badaniach mi nie zalezy.

od kiedy jestem w ciazy caly czas mi zimno... ale spada mi tez cisnienie bo mam zawroty glowy jak wstaje
 
@angeliskax a ja jestem dodana do tej zamknietej grupy ?

@Marta_322332 ale przeciez Ci piszemy, ze jak gin widzial cialko zolte, to ono na 100% jest... my nie wiemy co on widzial na usg przeciez ;) wstawilas tutaj skan i to malo wyrazny i na jego podstawie CI mowimy, ze nie widzimy ZE ZDJĘCIA "- zreszta, on nie musial nawet ujac cialka zoltego na zdjeciu. Moim zdaniem nadmiernie przesadzasz mowic, ze nie masz juz na co liczyc, nie nakrecaj sie. Ja jestem na 100% pewna, ze dzis bedziesz miala zarodek i tetno. Bylas na USG w 5+5 tc i jak na ten tydzien i dzien mialas prawidlowy obraz USG, wiec nie wiem o co chodzi.. jakbys poszla w 6+1 to bys zobaczyla juz wszystko;)
Tak jesteś 😊
 
Całą noc mialam jakies koszmary o poronieniu, widac we snach wychodza moje lęki. Ja moge isc jutro na USG na NFZ, kolezanka rezygnuje i moge pojsc za nia, ale sie obawiam... z jednej strony bym sobie podejrzala za darmo bo do wizyty jeszcze troche, a z drugiej czytalam opinie o tym lekarzu i sa okropne.. Na badaniach mi nie zalezy.

od kiedy jestem w ciazy caly czas mi zimno... ale spada mi tez cisnienie bo mam zawroty glowy jak wstaje
pytanie czy zrobi Ci usg, bo czesto na nfz nie robią tego usg. Np. U mnie nie robią co mnie bardzo śmieszy xd a gdyby było puste jajo? To bym się dowiedziała dopiero w 12 tc na prenatalnych 😂

A co do opinii to też zapytaj koleżanki skoro chodzi do niego...
No i pamiętaj że za czestsze usg nie jest wskazane dla dziecka. Lepiej tak raz max. Dwa razy w miesiącu żeby było.
 
ale i tak nie ogarniam ;p to forum bedzie niedlugo zamkniete ? czy to inne na ktore sie dodawalysmy ?
Jeszcze inne. Ania Ci wyślę link i będziesz musiała kliknąć aby tam być. To jest zamknięty dział. Tam gdzie się dodawałysmy to ja niedługo usunę tą grupę aby się nie pogubić. :) a tu gdzie jesteśmy to będzie cały czas publiczne :)
 
pytanie czy zrobi Ci usg, bo czesto na nfz nie robią tego usg. Np. U mnie nie robią co mnie bardzo śmieszy xd a gdyby było puste jajo? To bym się dowiedziała dopiero w 12 tc na prenatalnych 😂

A co do opinii to też zapytaj koleżanki skoro chodzi do niego...
No i pamiętaj że za czestsze usg nie jest wskazane dla dziecka. Lepiej tak raz max. Dwa razy w miesiącu żeby było.
z tym czestym USG to bzdura totalna, USG nie szkodzi, nie ma zadnego szkoliwego promieniowania. Cala poprzednia ciaze mialam co 7 dni, a w pazdzierniku 16 razy. To akurat jeden z mitow, jak ten, ze rtg zeba nie mozna wykonac w ciazy;)

kolezanka miala isc do niego tez 1 raz, ale jest chora, a opinie w necie sa szokujace... co do pustego jaja, puste jak puste, ale np pozamaciczna, czy u mnie, ryzyko np ciazy w bliznie... no nie wyobrazam sobie tak pozno usg bo konrekwencje moga byc oplakane...
 
reklama
z tym czestym USG to bzdura totalna, USG nie szkodzi. Cala poprzednia ciaze mialam co 7 dni, a w pazdzierniku 16 razy. To akurat jeden z mitow, jak ten, ze rtg zeba nie mozna wykonac w ciazy;)

kolezanka miala isc do niego tez 1 raz, ale jest chora, a opinie w necie sa szokujace... co do pustego jaja, puste jak puste, ale np pozamaciczna, czy u mnie, ryzyko np ciazy w bliznie... no nie wyobrazam sobie tak pozno usg bo konrekwencje moga byc oplakane...
Dobrze wiedzieć. Ja miałam ta informacje prosto od lekarza który mnie prowadził rok temu. I jeszcze inny lekarz to potwierdził więc wiesz.

No dokładnie. Ja też sobie tego nie wyobrażam. 6.02. Idę do niego na nfz i się zapytam czy on w ogóle robi usg bo jak nie to się żegnamy 😀 bo ja sobie nie wyobrażam nie miec usg. Dobrze że 31. Idę prywatnie 😄
 
Do góry