reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Mnie się zatrzymała w 8+6, a wizytę mam według OM 8+2, według USG 8+0 więc i tak wcześniej i nie wiem na ile mnie uspokoi ta wizyta :( Co prawda w tej pierwszej ciąży od samego początku miałam czarne myśli, przed wizytami czytałam na temat ciąży zatrzymanej.. a w tej jestem jakaś spokojniejsza. Chcę wierzyć, ze to moja podświadomość połączona z maluszkiem wysyła mi teraz sygnały, że będzie ok 😊
Dzisiaj mi się śniła taka słodka dzidzia, że od rana chce mi się płakać na widok każdego dziecka i czytam już o porodach w różnych placówkach i patrzę na wózki 🥺
Trzymam kciuki :)
 
reklama
Ja dzisiaj czuję się fatalnie. Ból i zawroty głowy, lekkie mdłości z rana, przed chwilą przycięłam komara na biurku w pracy. Wizytę mam dzisiaj dopiero o 16:30 i martwię się, że za wcześnie się umówiłam, bo z miesiączki wychodzi 6+4, ale wydaje mi się, że jest młodsza ciąża. Zobaczymy
 
Ja dzisiaj czuję się fatalnie. Ból i zawroty głowy, lekkie mdłości z rana, przed chwilą przycięłam komara na biurku w pracy. Wizytę mam dzisiaj dopiero o 16:30 i martwię się, że za wcześnie się umówiłam, bo z miesiączki wychodzi 6+4, ale wydaje mi się, że jest młodsza ciąża. Zobaczymy
Będzie dobrze <3 trzymam kciuki 🍀
 
Dziewczyny, dzwoniłam do przychodni, nie ma miejsc niestety nawet na teleporade, dzwoniłam też do lekarki która prowadziła nie poprzednio i według niej z tym moim progesteronem 11 ng na tym etapie 4+6 to nie da się nic zrobić. Dała mi do zrozumienia że jak ma być źle to będzie. Spróbuję na jutro umówić się prywatnie...
 
Dziewczyny, dzwoniłam do przychodni, nie ma miejsc niestety nawet na teleporade, dzwoniłam też do lekarki która prowadziła nie poprzednio i według niej z tym moim progesteronem 11 ng na tym etapie 4+6 to nie da się nic zrobić. Dała mi do zrozumienia że jak ma być źle to będzie. Spróbuję na jutro umówić się prywatnie...
Co znaczy, że nie da się nic zrobić... Myślę, że jak najszybciej powinnaś umówić się na wizytę nawet prywatnie, bo jeśli naprawdę jest za niski to dostaniesz luteinę lub duphaston.. Ja luteinę przyjmuję od początku ciąży - zapobiegawczo, mimo, że progesteron miałam 30.
 
Co znaczy, że nie da się nic zrobić... Myślę, że jak najszybciej powinnaś umówić się na wizytę nawet prywatnie, bo jeśli naprawdę jest za niski to dostaniesz luteinę lub duphaston.. Ja luteinę przyjmuję od początku ciąży - zapobiegawczo, mimo, że progesteron miałam 30.
Uważacie że w takim wypadku wypada jechać na sor? Nie powiedzą że z głupotą przyjechałam? Prywatnie udało mi się zapisać dopiero na jutro, nie wiem czy czekać? Jak na razie nie mam żadnych plamien ani nic, tylko lekkie pobolewania ale byłam pewna że powinno boleć bo się wszytsko rozciąga 😐
 
Uważacie że w takim wypadku wypada jechać na sor? Nie powiedzą że z głupotą przyjechałam? Prywatnie udało mi się zapisać dopiero na jutro, nie wiem czy czekać? Jak na razie nie mam żadnych plamien ani nic, tylko lekkie pobolewania ale byłam pewna że powinno boleć bo się wszytsko rozciąga 😐
Nie chcę źle doradzić, ale ja osobiście poczekałabym do jutra - skoro nie krwawisz, nie masz plamień. Szczególnie, że w 4+6 nawet jak zrobią Ci usg to możliwe, że nie będzie nic widać.
 
Uważacie że w takim wypadku wypada jechać na sor? Nie powiedzą że z głupotą przyjechałam? Prywatnie udało mi się zapisać dopiero na jutro, nie wiem czy czekać? Jak na razie nie mam żadnych plamien ani nic, tylko lekkie pobolewania ale byłam pewna że powinno boleć bo się wszytsko rozciąga 😐
Hm, SOR to raczej pilne stany, ja kiedyś się umówiłam na teleporade z ginekologiem w tym samym dniu, poszukaj na znanym lekarzu lub wyszukaj ginekologa online
 
reklama
Właśnie też tak myślę, ale już się zdążyłam popłakać i porządnie zestresować 🤯
Nie stresuj się. Bardzo źle, że ta ginekolog Ci tak powiedziała.. zero rozsądku moim zdaniem. Może zobacz w Salve? tam teleporada 50 zł kosztuje i przecież możesz się do kogokolwiek umówić, w jakimkolwiek mieście.
 
Do góry