reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Ja mam dosłownie to samo. Przed zjedzeniem mi niedobrze, zaraz jak tylko zjem to mi niedobrze, jakbym sie za dużo najadla taki pełen brzuch, lekko twardy, czasem nawet odbije mi sie i wraca ;/ i sie zastanawiam od czego.... Dzis 7+0 albo zaczęły sie mdłości... Wczoraj do 15 sie meczylam potem przeszło i zas w nocy bo oczywiście jak mnie tylko puścili to od 15 żarłam jak głupia eh... Nie mogę się powstrzymać to wszystko takie smaczne.... Cierpienia pewnie przez obżarstwo...cala nic zdychalam masakra hahahaa
Mi też się odbija non stop -_- i to samo robię, że jak mnie puszczą mdłości na chwilę to wilczy głód to zaczynam jeść żeby nadrobić to zaraz zaczynam żałować :D
 
reklama
Laski czytam Was od początku. Dzisiaj miałam wizytę na cito bo śluz pojawił mi się podbarwiony . Ostatnią miesiączkę mialam 1 grudnia ale mam bardzo nieregularne. Z USG wychodzi 10 dni różnicy bo 5 tc i 5 dni. Czy to bardzo dużo ?
 
reklama
Do góry