reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Dziewczyny, czy któraś z Was miała może problem z aplikacja? Ja od kilku dni mogę pisać tylko przez stronę. Kilka razy już odinstalowałam, restartowalam tel i za każdym razem to samo. Załączam screeny, może któraś coś doradzi? 😀
Ja tak miałam przez pierwsze 3 dni. Ale normalnie odpisywałam przez apke. Może spróbuj odinstalować i zainstalować?
 
reklama
Ja jak mi jest źle, mdli mnie, to wieczorem (bo głowie wieczorem mam nudności) pije kubek mięty
Ja mam jakieś takie dziwne uczucie, że mi niedobrze a jednocześnie jestem głodna. I już nie wiem czy niedobrze mi z głodu czy z hormonów. Jak zjem to dalej mi niedobrze. I wczoraj wieczorem to miałam apogeum. Musze teraz jeść dwie kolacje, a później nie mogę usnąć, bo mi albo mi niedobrze albo z głodu mi burczy w brzuchu. No ten pierwszy trymestr to jak na kacu bym była non stop naprawdę :D
 
Ja mam jakieś takie dziwne uczucie, że mi niedobrze a jednocześnie jestem głodna. I już nie wiem czy niedobrze mi z głodu czy z hormonów. Jak zjem to dalej mi niedobrze. I wczoraj wieczorem to miałam apogeum. Musze teraz jeść dwie kolacje, a później nie mogę usnąć, bo mi albo mi niedobrze albo z głodu mi burczy w brzuchu. No ten pierwszy trymestr to jak na kacu bym była non stop naprawdę :D
Mam dokładnie tak samo!
 
Ja mam jakieś takie dziwne uczucie, że mi niedobrze a jednocześnie jestem głodna. I już nie wiem czy niedobrze mi z głodu czy z hormonów. Jak zjem to dalej mi niedobrze. I wczoraj wieczorem to miałam apogeum. Musze teraz jeść dwie kolacje, a później nie mogę usnąć, bo mi albo mi niedobrze albo z głodu mi burczy w brzuchu. No ten pierwszy trymestr to jak na kacu bym była non stop naprawdę :D
Ja mam dosłownie to samo. Przed zjedzeniem mi niedobrze, zaraz jak tylko zjem to mi niedobrze, jakbym sie za dużo najadla taki pełen brzuch, lekko twardy, czasem nawet odbije mi sie i wraca ;/ i sie zastanawiam od czego.... Dzis 7+0 albo zaczęły sie mdłości... Wczoraj do 15 sie meczylam potem przeszło i zas w nocy bo oczywiście jak mnie tylko puścili to od 15 żarłam jak głupia eh... Nie mogę się powstrzymać to wszystko takie smaczne.... Cierpienia pewnie przez obżarstwo...cala nic zdychalam masakra hahahaa
 
Hej mamuśki, Niestety na moim USG widać tylko pęcherzyk płodowy około 10,5 mm., podobno za wczesny tydzień. Aparat "łapie" od 6 tc...
Głupie pytanie...Jak liczyć tc? :D
1) od ostatniego dnia okresu (8,12)
2) od ostatniego współrzycia (23.12 lub 26,12)
3) od zapłodnienia (?)

Wiem przepraszam bardzo głupie pytanie.
 
Hej mamuśki, Niestety na moim USG widać tylko pęcherzyk płodowy około 10,5 mm., podobno za wczesny tydzień. Aparat "łapie" od 6 tc...
Głupie pytanie...Jak liczyć tc? :D
1) od ostatniego dnia okresu (8,12)
2) od ostatniego współrzycia (23.12 lub 26,12)
3) od zapłodnienia (?)

Wiem przepraszam bardzo głupie pytanie.
TC liczymy od ostatniego okresu . Jeśli doszło do przesunięcia to termin porodu może buc brany po wczesnym usg . Np u mnie między ostatnia miesiączka ,a usg różnica to 10 dni . Mam brany termin z usg . Teraz tydzień ciąży liczę od tamtego usg .
 
reklama
Hej mamuśki, Niestety na moim USG widać tylko pęcherzyk płodowy około 10,5 mm., podobno za wczesny tydzień. Aparat "łapie" od 6 tc...
Głupie pytanie...Jak liczyć tc? :D
1) od ostatniego dnia okresu (8,12)
2) od ostatniego współrzycia (23.12 lub 26,12)
3) od zapłodnienia (?)

Wiem przepraszam bardzo głupie pytanie.
od OM. :-) A jesli termin bedzie inny to wtedy usg wylicza i lekarze biorą pod uwagę ten termin ;)
 
Do góry