reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Tak, ja miałam. U mnie się złożyło kilka rzeczy m.in. też to, ze poszłam na L4 plus nic mi się nie chciało robić, cały czas zmęczona albo śpię albo chodzę jak na kacu. Też to trochę wynikało z tego, ze jestem pracoholikiem i nie umiałam się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Ale doczytałam też, że w ciazy przez hormony takie objawy mogą być.
Możesz mieć obniżony nastrój. Ja w sumie mam trochę obniżony ale to też przez sytuację z dzieckiem.
Dobrze wiedziec że inni tez tak maja 😉 Ja ciągle sie zastanawiam jak to będzie. Jak córka zareaguje itp.
 
reklama
Hej dziewczyny, a macie może spadki nastroju? Ostatnio mnie jakies przygnębienie złapało i nie wiem juz czy to hormony, czy taki okres po prostu. 😅
Tak ja tez ostatnio tak mialam 2 dni jakas taka smutna chodzila,podenerwowana, plakac mi sie chcialo ... A nic sie nie wydarzylo.
A jakie macie podbrzusze batdzo twarde?
Bo mnie tylko mdli, poki co bol piersi narazie minal a podbrzusze miala twardsze a teraz troszke bardziej miekkie... Czlowiek czasem glupieje po tych poronieniach :(
 
O dziękuje za rady ;) a koktajl mówisz z błonnika? Czyli np. Banan z mlekiem i chia, mam tez len mieliny mogę wypić ;) dzięki bardzo! Jestem wdzięczna!

No ja przemycam troche więcej owoców - truskawki, borówki, wiśnie, szpinak - co mi sie napatoczy, i orzechy, pestki dyni i robię na kefirze (ze wzgledu na nizszy progesteron patrzylam, abym miala witaminy, ktore w naturalny sposob go podnoszą), ale mozesz do koktailu wrzucic wszystko na co masz ochote :) i ten blonnik/siemie lniane/chia
Albo po prostu jogurt+chia i jakis owoc i orzech do tego - pelnowartosciowa przekąska i blonnik przemycony :)
Za dwa dni Twoje jelita Ci podziękują :)
 
Dziewczyny, czy któraś z Was miała może problem z aplikacja? Ja od kilku dni mogę pisać tylko przez stronę. Kilka razy już odinstalowałam, restartowalam tel i za każdym razem to samo. Załączam screeny, może któraś coś doradzi? 😀
 

Załączniki

  • 4E071E3A-7033-40C8-BBAD-F4662A39838D.png
    4E071E3A-7033-40C8-BBAD-F4662A39838D.png
    55,2 KB · Wyświetleń: 33
  • 3C1E0362-3F5B-4FCE-8D98-0DF2249C292C.jpeg
    3C1E0362-3F5B-4FCE-8D98-0DF2249C292C.jpeg
    166,3 KB · Wyświetleń: 36
reklama
Do góry