reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Hmm.. dodalam się do grupy, ale chyba jeszcze tam nic nie piszemy?
I moje pytanie czy te wydarzenia co tam są, to tam wizyty bedizemy mogly wpisywac? 😁
 

Załączniki

  • Screenshot_20230118_081605.jpg
    Screenshot_20230118_081605.jpg
    129,4 KB · Wyświetleń: 28
jest coś takiego: naciskasz dołącz do grupy i zrobione jest. Tylko musisz to zrobić przez stronę. Spróbuj jeszcze raz bo nie mam Ciebie. A jak nie dasz rady z linku to weź w grupy -> wrześniowe mamy. A jak nie znajdziesz to grupy -> termin porodu -> wrześniowe mamy.
Wierzę w Ciebie :D
Działa 🙏 wcześniej dodawałam się do jakichś archiwalnych wrześniowych grup 🤦🏻‍♀️
 
Bedzie dobrze kochana :) tez sie juz boje i nie mogę doczekać, zastanawiam co to bedzie 20.01 jeszcze daleko ;) a mogłam iść wczoraj ale źle sie czuje aaaa dzisiaj! dziewczyny cala noc źle spalam u mnie zaparcia,zgaga,i na wymioty mnie zbiera strasznie, nie wiem czy to od żołądka, ciąży czy pęcherza masakra....
Jakos boje sie bardzo tej wizyty a dopiero o 15.30 . Normalnie zwariuje chyba do tej godziny
 
Bedzie dobrze kochana :) tez sie juz boje i nie mogę doczekać, zastanawiam co to bedzie 20.01 jeszcze daleko ;) a mogłam iść wczoraj ale źle sie czuje aaaa dzisiaj! dziewczyny cala noc źle spalam u mnie zaparcia,zgaga,i na wymioty mnie zbiera strasznie, nie wiem czy to od żołądka, ciąży czy pęcherza masakra....
Wspolczuje... Obys szybko poczuła sie lepiej 😘
 
Bedzie dobrze kochana :) tez sie juz boje i nie mogę doczekać, zastanawiam co to bedzie 20.01 jeszcze daleko ;) a mogłam iść wczoraj ale źle sie czuje aaaa dzisiaj! dziewczyny cala noc źle spalam u mnie zaparcia,zgaga,i na wymioty mnie zbiera strasznie, nie wiem czy to od żołądka, ciąży czy pęcherza masakra....
Ja spalam wyjątkowo dobrze, az szok!
Rano pare razy mnie na ciągnęlo i poki co spokoj.
Jak masz mozliwosc to poodpoczywaj dzisiaj, i na zaparcia zrob sobie koktail - mnie puscilo i codziennie rano jak w zegarku, czasem jeszcze raz popoludniu 🤭 do koktailu postaraj się przemycic blonnik - ja mam granulowany jablkowy - albo po prostu siemie lniane (najlepiej zmielone), albo nasiona chia do jogurtu.
Albo suszone modele podjadaj (od tego zaczynalam i bylo lepiej).

Na mdlosci moge polecic anaketon, a Gin polecał prevomit (tabl) i imbifem (krople). Generalnie wszystko opiera się na podobnym skladzie :) spróbuj, moze bedzie Ci lzej.
 

Załączniki

  • Screenshot_20230118_084836.jpg
    Screenshot_20230118_084836.jpg
    221,5 KB · Wyświetleń: 19
reklama
Ja spalam wyjątkowo dobrze, az szok!
Rano pare razy mnie na ciągnęlo i poki co spokoj.
Jak masz mozliwosc to poodpoczywaj dzisiaj, i na zaparcia zrob sobie koktail - mnie puscilo i codziennie rano jak w zegarku, czasem jeszcze raz popoludniu 🤭 do koktailu postaraj się przemycic blonnik - ja mam granulowany jablkowy - albo po prostu siemie lniane (najlepiej zmielone), albo nasiona chia do jogurtu.
Albo suszone modele podjadaj (od tego zaczynalam i bylo lepiej).

Na mdlosci moge polecic anaketon, a Gin polecał prevomit (tabl) i imbifem (krople). Generalnie wszystko opiera się na podobnym skladzie :) spróbuj, moze bedzie Ci lzej.
O dziękuje za rady ;) a koktajl mówisz z błonnika? Czyli np. Banan z mlekiem i chia, mam tez len mieliny mogę wypić ;) dzięki bardzo! Jestem wdzięczna!
 
Do góry