reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Hej dziewczyny, a macie może spadki nastroju? Ostatnio mnie jakies przygnębienie złapało i nie wiem juz czy to hormony, czy taki okres po prostu. 😅
 
reklama
hej dziewczyny, mozna się przyłączyć ? :) To moja kolejna ciąża, dzisiaj jestem 6+3 tc, pierwsza wizyte mam w piatek, miałam miec w przyszlym tygodniu, ale zmienili mi termin. Z objawow mam zawroty glowy, sennosc, bol piersi przy karmieniu dziecka, wzdety brzuch, odczuwam rozciagajaca sie macice- klucie jajnikow, wiezadla i czasem bol podbrzusza, ktry na poczatku byl bardzo intensywny i bolesny, ale juz jest ok. No i od 3 dni lekkie mdlosci, ale najgroszy jest bol zoladka bo czuje sie jakbym miala 24/h grype zoladkowa.

Termin porodu z OM mam na 11 wrzesnia, ale pewnie zalapie sie na koniec sierpnia bo to bedzie moja kolejna cesarka
Albo na początek września. Różnie bywa :D ale zapraszamy do nas, chętnie poznamy Cię 🥰
 
Jakos boje sie bardzo tej wizyty a dopiero o 15.30 . Normalnie zwariuje chyba do tej godziny

Ja mam tak samo, od paru dni czarnowidztwo.
U mnie w poprzedniej ciąży w tym samym tygodniu dowiedziałam się, że mam poronienie zatrzymane, więc już chyba tego lęku się nie pozbędę.
A wizytę mam na 14:45, ale u mnie jest zawsze obsuwa plus jeszcze jadę później do ikei po pulpety wegetariańskie, bo to jedna z niewielu rzeczy, od której mnie teraz nie odrzuca :D więc odezwę się pewnie wieczorem :D
 
reklama
Hej dziewczyny, a macie może spadki nastroju? Ostatnio mnie jakies przygnębienie złapało i nie wiem juz czy to hormony, czy taki okres po prostu. 😅
Tak, ja miałam. U mnie się złożyło kilka rzeczy m.in. też to, ze poszłam na L4 plus nic mi się nie chciało robić, cały czas zmęczona albo śpię albo chodzę jak na kacu. Też to trochę wynikało z tego, ze jestem pracoholikiem i nie umiałam się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Ale doczytałam też, że w ciazy przez hormony takie objawy mogą być.
 
Do góry