reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny, u mnie niestety infekcja - dobrze, ze jednak zareagowalam.. Gin zmienił mi luteinę dopochwową na duphastan i dostalam tabletki dopochwowe na infekcje.

A przy okazji zrobił USG i... potwierdził żywą ciążę!!! Jest zarodek i serduszko ❤ ale nie dociera to do mnie - chce sie cieszyć, ale to wszystko tak szybko sie stało.. wizyte potwierdzającą miałam mieć dopiero za tydzień, a to już i ta infekcja i.. ehh może jutro do mnie dotrze 😆 - jestem juz dzisiaj taka nieprzytomna, nawet nie miałam kiedy tego przeanalizować 😊
 
Dziewczyny, u mnie niestety infekcja - dobrze, ze jednak zareagowalam.. Gin zmienił mi luteinę dopochwową na duphastan i dostalam tabletki dopochwowe na infekcje.

A przy okazji zrobił USG i... potwierdził żywą ciążę!!! Jest zarodek i serduszko ❤ ale nie dociera to do mnie - chce sie cieszyć, ale to wszystko tak szybko sie stało.. wizyte potwierdzającą miałam mieć dopiero za tydzień, a to już i ta infekcja i.. ehh może jutro do mnie dotrze 😆 - jestem juz dzisiaj taka nieprzytomna, nawet nie miałam kiedy tego przeanalizować 😊
jaaak super!! To dobrze ze zareagował szybko. Szybko zaleczysz i będziesz spokojna. Kiedy kolejna wizyta?
 
Dziewczyny, u mnie niestety infekcja - dobrze, ze jednak zareagowalam.. Gin zmienił mi luteinę dopochwową na duphastan i dostalam tabletki dopochwowe na infekcje.

A przy okazji zrobił USG i... potwierdził żywą ciążę!!! Jest zarodek i serduszko ❤ ale nie dociera to do mnie - chce sie cieszyć, ale to wszystko tak szybko sie stało.. wizyte potwierdzającą miałam mieć dopiero za tydzień, a to już i ta infekcja i.. ehh może jutro do mnie dotrze 😆 - jestem juz dzisiaj taka nieprzytomna, nawet nie miałam kiedy tego przeanalizować 😊
Gratuluje ❤️
 
reklama
Do góry