reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Dziewczyny, u mnie niestety infekcja - dobrze, ze jednak zareagowalam.. Gin zmienił mi luteinę dopochwową na duphastan i dostalam tabletki dopochwowe na infekcje.

A przy okazji zrobił USG i... potwierdził żywą ciążę!!! Jest zarodek i serduszko ❤ ale nie dociera to do mnie - chce sie cieszyć, ale to wszystko tak szybko sie stało.. wizyte potwierdzającą miałam mieć dopiero za tydzień, a to już i ta infekcja i.. ehh może jutro do mnie dotrze 😆 - jestem juz dzisiaj taka nieprzytomna, nawet nie miałam kiedy tego przeanalizować 😊
W którym jesteś tygodniu przypomnij ? :)
 
reklama
W szpitalu potwierdzilo sie puste jajo plodowe. Dwa dni i kolejne usg mozs cos sie pojawi.

Nie trać nadziei, sama napisalaś "moze cos sie pojawi"...
Mojej znajomej powiedzieli, ze zarodek nie ma serduszka - lekarka rozmawiala z nią o sposobie usuniecia, a ona ze lzami w oczach - po tygodniu i u innego lekarza okazalo sie, ze wszystko jest dobrze, a dzis ma cudownego syna :)

Wstrzymaj się przed wyrokiem, daj sobie jeszcze czas..

Jesteśmy z Tobą ❤
 
Cholera dopadła mnie rwa kulszowa albo znowu zatkana nerka (ostatnio w ciazy miałam ale w 7 miesiącu i to atak) a teraz boli jednostajnie ale ciężko się ruszać 🤦‍♀️
Jak rwa, to współczuję :( W ostatniej ciąży wylądowałam z rwą w szpitalu aż, bo nie mieli mnie czym leczyć :/ W sumie z nerką tez szału nie ma, więc ogólnie zdrówka!
Cześć dziewczyny dziś też byłam na wizycie 6+2 ale niestety nie widać serduszka i z tad pytanie kiedy u was się pojawiło?
U mnie na 6+2 było widać. Nie martw się na zapas, bo ten szósty tydzień to taka ruchoma granica i może być nie widać a za tydzień już ok :)
 
W szpitalu potwierdzilo sie puste jajo plodowe. Dwa dni i kolejne usg mozs cos sie pojawi.

Jakiej wielkości jest pęcherzyk?

Kochana strasznie przykro może warto poczekać ? Mojej koleżance powiedział że puste jajo a za 4 dni już coś tam było ...

Tylko wiesz ... Asia miała pozytywny test 5 tygodni temu. Nawet zakładając że wylapala ciążę najwcześniej jak się dało to daje 7tc. Wiem że nadzieja umiera ostatnia
 
Jakiej wielkości jest pęcherzyk?



Tylko wiesz ... Asia miała pozytywny test 5 tygodni temu. Nawet zakładając że wylapala ciążę najwcześniej jak się dało to daje 7tc. Wiem że nadzieja umiera ostatnia
2.25 mm chyba ale teraz juz sama nie jestem pewna :(
Jakiej wielkości jest pęcherzyk?



Tylko wiesz ... Asia miała pozytywny test 5 tygodni temu. Nawet zakładając że wylapala ciążę najwcześniej jak się dało to daje 7tc. Wiem że nadzieja umiera ostatnia
wedlug wielkosci pecherzyka jestem w 7 tygodniu i 5 dniu. Wiec nie ma szans ze sie cos pojawi.
 
reklama
Do góry