reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
U mnie nic sie nie dzialo ale tak czy siak wypada zapytac ginekologa . Uwierz ze to najmniej krepujace pytanie jakie mogl dostac :D

Doszło swedzenie, a po podmyciu się - pieczenie.. no jakiś dramat, se wykrakałam 😭 przełamałam się też, napisalam do gina i prosił, zeby przyjechać, także mam dzis wieczorem wizytę, trzymajcie kciuki! Mam nadzieję, ze to nie przez luteine - tylko taki zbieg okolicznosci..

.....I moze przy okazji zobaczymy czy jest już zarodek i serduszko 😁
 
Doszło swedzenie, a po podmyciu się - pieczenie.. no jakiś dramat, se wykrakałam 😭 przełamałam się też, napisalam do gina i prosił, zeby przyjechać, także mam dzis wieczorem wizytę, trzymajcie kciuki! Mam nadzieję, ze to nie przez luteine - tylko taki zbieg okolicznosci..

.....I moze przy okazji zobaczymy czy jest już zarodek i serduszko 😁
Moze zrobilo Ci sie zapalenie.To daj znac co i jak?😊
Ja w pierwszej ciazy mialam co chwile zapalenie pochwy ...w drugiej juz nie
 
Cześć dziewczyny dziś też byłam na wizycie 6+2 ale niestety nie widać serduszka i z tad pytanie kiedy u was się pojawiło?
 
Cześć dziewczyny dziś też byłam na wizycie 6+2 ale niestety nie widać serduszka i z tad pytanie kiedy u was się pojawiło?
Nie martw sie ,bedzie wszystko ok ❤️. Ja w perwszej ciazy bylam kolo 6 tyg i jeszcze nie bylo widac, druga stracilam,trzecia stracilam, a w czwartej bylam w 8 tyg i bylo juz serduszko. Czesto widac dopiero w 7 tygodniu😘
 
Cześć dziewczyny dziś też byłam na wizycie 6+2 ale niestety nie widać serduszka i z tad pytanie kiedy u was się pojawiło?
Hejka a co powiedział gin, ciąża faktycznie jak wskazuje OM? Może masz przesunięta owulację jeszcze spokojnie za tydzień bym poszła zobaczyć czasem to kwestia dni. A byl pęcherzy? Ciałko żółte?
 
Doszło swedzenie, a po podmyciu się - pieczenie.. no jakiś dramat, se wykrakałam 😭 przełamałam się też, napisalam do gina i prosił, zeby przyjechać, także mam dzis wieczorem wizytę, trzymajcie kciuki! Mam nadzieję, ze to nie przez luteine - tylko taki zbieg okolicznosci..

.....I moze przy okazji zobaczymy czy jest już zarodek i serduszko 😁
Omg! 3 maj sie kochana! Ja juz o nerkach tez wiem wiele, ciągle jakieś problemy... Daj znać co tam na wizycie, dobrze ze sie odwazylas nie ma na co czekać i nie ma głupich pytań, buzka
 
Cholera dopadła mnie rwa kulszowa albo znowu zatkana nerka (ostatnio w ciazy miałam ale w 7 miesiącu i to atak) a teraz boli jednostajnie ale ciężko się ruszać 🤦‍♀️
Jak nerki to serdecznie wspołczuje, wiem jaka to masakra! 3 maj sie dzielnie, powodzenia i oby szybciutko przeszło! Wracajcie do zdrowka!
 
reklama
Jak nerki to serdecznie wspołczuje, wiem jaka to masakra! 3 maj sie dzielnie, powodzenia i oby szybciutko przeszło! Wracajcie do zdrowka!
Martwię się tylko żeby nie trafić do szpitala znowu bo nie dam rady bez mojego bąbla. 😔
Zaplikowalam przeciwbólowe, nospe i magnez bo sprawdziłam co mi dawali wtedy w szpitalu to dodatkowo tylko ketonal i antybiotyk 🙈
Jak nie przejdzie to będę jutro na wizycie u ginekolog kombinować żeby mi coś zapisała.
 
Do góry