reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
ja tez jestem wiecznie zmęczona, coś strasznego! 😳
Ja mam to samo! Moj jak slyszał "ale jestem zmeczona", gdzie caly dzien prawie nic nie robiłam, albo jak dopiero co spalam - to strzelał komentarzami, ale po paru moich wybuchach juz sie nie odzywa - doedukowal się i "rozumie" i wspiera 😆

Co do wagi - u mnie na dzisiaj 3kg na minusie, BMI spadło z 30,71 (otylosc 1st), na 29,56 (nadwaga), wiec u mnie to sie cieszyc :)
Mysle, ze organizm wyrównuje co potrzebuje.
 
Ja mam to samo! Moj jak slyszał "ale jestem zmeczona", gdzie caly dzien prawie nic nie robiłam, albo jak dopiero co spalam - to strzelał komentarzami, ale po paru moich wybuchach juz sie nie odzywa - doedukowal się i "rozumie" i wspiera 😆

Co do wagi - u mnie na dzisiaj 3kg na minusie, BMI spadło z 30,71 (otylosc 1st), na 29,56 (nadwaga), wiec u mnie to sie cieszyc :)
Mysle, ze organizm wyrównuje co potrzebuje.
To widze ze nie jestem sama w obu kwestiach :D
 
Najgorszy chyba 1 trymestr jesli chodzi o zmeczenie . Przynajmniej ja tak mialam w poprzednich ciazach ze chodzilam jak zombie a jak zaczal sie 2 trymestr to nie potrafilam siasc na dupie :D
 
Ja to wgl nie jestem w stanie jeść… mam napady głodu ale o tak nic mi nie wchodzi… jedynie kwaśne jabłka, pomarańcze, chrupki kukurydziane i woda z cytryna :)

Czy wy tez macie zaparcia? Jak sobie radzicie? Mnie już tak brzuch dzisiaj boli :(
Ja miałam tylko raz czy dwa po jakichś imprezkach ze znajomymi jak zjadłam dużo za dużo. Ja może niestandardowo, ale polecam podkładkę pod nogi albo kosz tak, żeby siąść kolanami wyżej niż miednicą. Instrukcja od fizjoterapeuty na mięśnie dna miednicy ;)
 
Ja mam to samo! Moj jak slyszał "ale jestem zmeczona", gdzie caly dzien prawie nic nie robiłam, albo jak dopiero co spalam - to strzelał komentarzami, ale po paru moich wybuchach juz sie nie odzywa - doedukowal się i "rozumie" i wspiera 😆

Co do wagi - u mnie na dzisiaj 3kg na minusie, BMI spadło z 30,71 (otylosc 1st), na 29,56 (nadwaga), wiec u mnie to sie cieszyc :)
Mysle, ze organizm wyrównuje co potrzebuje.
Ja mojemu ostatnio tłumaczyłam dlaczego tak śpię ciągle to powiedział, ze myślał, ze w ciąży to się bardziej marudzi, wiec jak ma wybór czy mam marudzić czy spać to lepiej żebym spała :D Ale chyba mu kupię teraz przewodnik ,,ciąża dla facetów" niech się sam edukuje :D
 
Ja mojemu ostatnio tłumaczyłam dlaczego tak śpię ciągle to powiedział, ze myślał, ze w ciąży to się bardziej marudzi, wiec jak ma wybór czy mam marudzić czy spać to lepiej żebym spała :D Ale chyba mu kupię teraz przewodnik ,,ciąża dla facetów" niech się sam edukuje :D
Moj tez jest w ciazy ze mna - ma częstomocz, zachcianki i ostatnio miał nudności 🤣🤣🤣 mowie Wam, ubaw po pachy 😆 ale zmęczenia nie umiał pojąć :)

A tak z innej beczki - podbrzusze Was boli?
Ja dzisiaj mam takie mocniejsze pobolewanie, niz w ostatnich dniach - śmieje się, że mam "bóle fantomowe" jajników, troche kłują, troszke podszczypują. I całe podbrzusze czuje, ze się cos dzieję. Bolowo to taka 1/3 bólu okresowego, wiec jestem spokojna (lekarz kazał dawać znać jak bedzie bardzo mocny ból lub krwawienie) - ale zastanawiam się jak Wy macie? To moja pierwsza ciąża, więc dla mnie wszystko nowe. I czy to przejdzie, czy juz tak do konca? 🤔
 
reklama
Do góry