reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Tak bardzo mi przykro Jovi 😢😢😢

Witam i gratuluje wszystkim nowym dziewczynom ❤️🍀

Mam pytanie głównie do dziewczyn, które maja już dzidzie na pokładzie - czy w poprzednich ciążach normalnie współżyłyście? Niby lekarz powiedział , że nie ma przeszkód bo nie ma krwiaków ani nic, ale gdzieś mam wewnętrzna obawę, że coś może się stać :/ wczoraj było pierwszy raz coś od ponad 2 tygodni i martwię się trochę czy wszytko będzie dobrze 🙄
Normalnie. Jeśli zdrowa jest ciąża i nie występują żadne plamienia czy coś to normalniepzna uprawiać seks ;)
 
reklama
Spokojnie. Dzidzia ma taką ochronę że jej nic nie będzie jeżeli tylko nie zechcecie całej kamasutry sprawdzać 😉
Jak to w kawałach: mąż się pyta pielęgniarki czy może uprawiać z żoną seks, a ona pyta czemu nie to ten dzieli się z obawami że niby dziecko puknie czy coś 😂 a pielęgniarka na to: "No Pan aż takiego długiego to już nie ma" 😂😂 I zawsze opowiadam ten kawał mezowi jak odmawia mi seksu 😂
 
Hej dziewczyny, dołączam do was! Termin 2 września 🥹😍 to moja pierwsza ciąża także wszystko jest dla mnie nowe. Ogólnie zaczynam się martwić bo ustały objawy ciąży. Czy jest ktoś kto też tak ma/miał i wszystko było ok? ;) na usg byłam w poniedziałek 6t+2d i biło już serduszko ❤
Super. Kiedy druga wizyta?
 
Witam Was kochane 😘😘ja mam dzisiaj straszny młyn bo prowadzę własną działalność robię torty , ciasta itd właśnie m zamówienie na jutro i kończę zwijać roladę z kokosem i czekoladą powiem Wam że aż mnie od tego słodkiego mdli jak tylko patrzę 😁😁😁
 
Witam Was kochane 😘😘ja mam dzisiaj straszny młyn bo prowadzę własną działalność robię torty , ciasta itd właśnie m zamówienie na jutro i kończę zwijać roladę z kokosem i czekoladą powiem Wam że aż mnie od tego słodkiego mdli jak tylko patrzę 😁😁😁
Właśnie jak czytałam ten komentarz to w trakcie pomyślałam to samo ,,jak ją nie mdli" 😄 ja jak wczoraj smażyłam pulpety z mięsa to miałam skwaszoną minę cały czas i śmierdziało mi niemiłosiernie, aż poprosiłam męża żeby dokończył. Myślałam, ze jak pójdę na zwolnienie to chociaż pogotuję jakieś dobre pełnowartościowe obiady albo ciasta będę piekła albo posprzątam a tu albo mi śmierdzi albo nie mam siły :D
 
Właśnie jak czytałam ten komentarz to w trakcie pomyślałam to samo ,,jak ją nie mdli" 😄 ja jak wczoraj smażyłam pulpety z mięsa to miałam skwaszoną minę cały czas i śmierdziało mi niemiłosiernie, aż poprosiłam męża żeby dokończył. Myślałam, ze jak pójdę na zwolnienie to chociaż pogotuję jakieś dobre pełnowartościowe obiady albo ciasta będę piekła albo posprzątam a tu albo mi śmierdzi albo nie mam siły :D
Ja wczoraj spełniałam swoją zachciankę i smażyłam wątróbkę 🤣
Na dzisiaj tez mam 🙈
 
Właśnie jak czytałam ten komentarz to w trakcie pomyślałam to samo ,,jak ją nie mdli" 😄 ja jak wczoraj smażyłam pulpety z mięsa to miałam skwaszoną minę cały czas i śmierdziało mi niemiłosiernie, aż poprosiłam męża żeby dokończył. Myślałam, ze jak pójdę na zwolnienie to chociaż pogotuję jakieś dobre pełnowartościowe obiady albo ciasta będę piekła albo posprzątam a tu albo mi śmierdzi albo nie mam siły :D
Mdli i to jak 😁😁😁ale chłonę wszystko jak gąbka aż mi się przytyło z 3 kg chyba 😂😂😂 trzeba zwolnić bo przytyje dalej w ciąży 18 kg 🙈
 
reklama
Do góry