reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Dziewczyny sorki ! Ale jestem przerażona. Zaszłam do toalety a tam plamienie na bieliznie :O nie wiem co to ma znaczyć. Zadzwoniłam do ginekologa ale czekam na odzew..
Nie wiem co robić ;(
Dziewczyny sorki ! Ale jestem przerażona. Zaszłam do toalety a tam plamienie na bieliznie :O nie wiem co to ma znaczyć. Zadzwoniłam do ginekologa ale czekam na odzew..
Nie wiem co robić ;(
Kochana spokojnie... Bez stresu. Plamienia na poczatku ciazy zdarzaja sie czesciej niz nam sie to wydaje i czesto nie oznaczaja niz zlego.
Jesli gin sie nie odezwie. Jedz na sor. Lepiej pojechac raz za duzo niz za pozno...
Wszystko bedzie dobrze😊
Pamietaj jesteśmy z Toba.♥️
Czekamy na znak 🤗
 
reklama
Dziewczyny sorki ! Ale jestem przerażona. Zaszłam do toalety a tam plamienie na bieliznie :O nie wiem co to ma znaczyć. Zadzwoniłam do ginekologa ale czekam na odzew..
Nie wiem co robić ;(
Ogólnie jest tak, ze plamienie może być fizjologicznie (często tez się zdarza po stosunku), ale zawsze warto sprawdzić. Jak Ci się uda to skontaktuj się z ginekologiem, jak nie to spróbowałabym dzisiaj na izbę ginekologiczną do szpitala. Ogólnie to zależy na kogo trafisz w szpitalu, więc najlepiej by było do ginekologa na wizytę na jutro też się od razu umówić.
 
Ja bym pewnie jechala na sor, jakby mi lekarz nie odpisal do godziny - lepiej z siebie zrobic panikare niz miec do siebie pretensje, że się nic nie zrobiło (a przynajmniej tak sobie powtarzam jak pisze do gina z "byle pierdołą" ;) ).
 
Ja bym pewnie jechala na sor, jakby mi lekarz nie odpisal do godziny - lepiej z siebie zrobic panikare niz miec do siebie pretensje, że się nic nie zrobiło (a przynajmniej tak sobie powtarzam jak pisze do gina z "byle pierdołą" ;) ).
Też będę pewnie z góry przepraszac za panikę. Ale ostatni czas nie był dla mnie łatwy dość stresujący.. a to pierwsza ciąża po wielkich staraniach, bolesnych badaniach i akurat się udało. Więc jestem przeczulona dość.
 
Też będę pewnie z góry przepraszac za panikę. Ale ostatni czas nie był dla mnie łatwy dość stresujący.. a to pierwsza ciąża po wielkich staraniach, bolesnych badaniach i akurat się udało. Więc jestem przeczulona dość.
daj koniecznie znać co powiedział lekarz. Trzymam kciuki, oby wszystko było dobrze 🥰
 
reklama
Do góry