reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
@Jovi trzymam kciuki ❤️

Ale dzisiaj naskrobałyście 😁 ja zrobiłam sobie reset day i poszłam do kosmetyczki trochę wychillowac 😌

Też myślałam o tym żeby zrobić nifty pro, myśle ze to może uspokoić moją panikarską naturę 😅
 
No niestety dziewczyny. Tym razem się nie udało :( jeszcze powtórne badanie we wtorek ale na ten moment czekam na samoistne rozwiązanie sprawy..a jak nie pójdzie No to zabiegowo.

Dziękuję wam za wsparcie ! I za was mocno trzymam kciuki ❤️
Jovi tak mi przykro.. Ściskam z całego serca :*
Jakbyś potrzebowala dobrego słowa, wsparcia czy otuchy - to pamiętaj, ze jestesmy ❤
 
No niestety dziewczyny. Tym razem się nie udało :( jeszcze powtórne badanie we wtorek ale na ten moment czekam na samoistne rozwiązanie sprawy..a jak nie pójdzie No to zabiegowo.

Dziękuję wam za wsparcie ! I za was mocno trzymam kciuki ❤️
O mój Boże Jovi Kochana <3 tak mi przykro! Może to sie jeszcze odmieni? 3maj sie dzielnie i walcz dalej! Ściskam mocno!
 
Jovi tak mi przykro.. Ściskam z całego serca :*
Jakbyś potrzebowala dobrego słowa, wsparcia czy otuchy - to pamiętaj, ze jestesmy ❤
Dziękuję. Ale tu chyba niewiele da się powiedzieć. Muszę jakoś to przebrnąć, a do następnych prób podejsc z dystansem..
Ale oby ta statystyka na niepowodzone ciążę zakończyła się na mnie ! A wy rośnijcie zdrowo :*
 
No niestety dziewczyny. Tym razem się nie udało :( jeszcze powtórne badanie we wtorek ale na ten moment czekam na samoistne rozwiązanie sprawy..a jak nie pójdzie No to zabiegowo.

Dziękuję wam za wsparcie ! I za was mocno trzymam kciuki ❤️
Bardzo mi przykro :( Sama też przez to przechodziłam w maju tego roku, więc gdybyś chciała pogadać to dawaj znać. Jest też grupa na facebooku ,,Po poronieniu - badania, ciąża, prawa i wsparcie" dużo mi dała w tamtym czasie :(((
 
reklama
No niestety dziewczyny. Tym razem się nie udało :( jeszcze powtórne badanie we wtorek ale na ten moment czekam na samoistne rozwiązanie sprawy..a jak nie pójdzie No to zabiegowo.

Dziękuję wam za wsparcie ! I za was mocno trzymam kciuki ❤️
Kochana tak mi przykro♥️ wiem co czujesz :(
Moze pocieszy Cie to ze 3miesiace po poronieniu(zabieg w szpiatlu) zaszlam w ciaze ktora donosilam i urodzilam .
Kochana Tobie tez tego zycze.🥰
Pamietaj ze mozesz liczyc na Nas wszystkie🥰
 
Do góry