reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Ja właśnie od kilku dni analizuje te testy i nie mogę się zdecydować. A powiedzcie dziewczyny, które robiły to robiłyście konkretnie nifty czy nifty pro? Ja z tego co patrzyłam to jakoś najbardziej mnie interesowało nifty pro albo sanco, ale jestem zupełnie zielona w temacie
Ja robiłam nifty pro.
W 5 dni po pobraniu krwi miałam już wyniki na mailu.
 
Ja mialam to samo .straszyli mnie okropna choroba to zrobilam pappa i wyniki niby wyszly zle ze jeszcze gorzej wrozylo i zrobilam nifty za 2300zl i okazalo sie ze dziecko calkowicie zdrowe....
mi całe szczęście pappa.w pierwszej ciąży dobrze wyszedl. Liczę na to że w tej ciąży również dobrze wyjdzie, bo jak wyjdzie co innego to nie powtarzam.
 
a pappa się wykonuje w każdej ciązy czy powyzej 35 roku życia? bo nie wiem czy to w ogole robic skoro jestem zdecydowana na nifty
 
A ja robię i tak pappa. USG prenatalne robię 3 razy a co do pappy to krew u mnie kosztuje ok. 200-300zl. Jeśli coś byłoby nie tak to dopiero wtedy będę robić inne testy:) ale mam nadzieje ze będzie wszystko dobrze
 
reklama
Ja właśnie od kilku dni analizuje te testy i nie mogę się zdecydować. A powiedzcie dziewczyny, które robiły to robiłyście konkretnie nifty czy nifty pro? Ja z tego co patrzyłam to jakoś najbardziej mnie interesowało nifty pro albo sanco, ale jestem zupełnie zielona w temacie
Ja mialam chyba te NIFTY PRO jesli masz kase zeby wylozyc to mozesz zrobic bo to juz masz 100 % pewnosc ze jest ok i mozesz byc spokojna do konca ciąży. Mozesz zaznaczyc tez ze chcesz znac plec dziecka .Moja probka wysylana byla do HONGKONGU tam badali i mialam wyniki chyba po 2 tyg ale juz nie pamietam.wypisywalam druki w jezyku polskim i angielskim.
 
Do góry