reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
No właśnie moje dziecko jest duzeee 😂😂😂 sprawdzałam ostatnio książeczkę męża. On mając 11miesiecy miał 77cm. A ten mały ma 7miesiecy i 73 cm 😂😂 przerośnie go chyba 🤣🤣
Moja 11 dopiero skończy we wtorek (o kurczę wtedy mam wizytę) i jak mierzylam dwa tygodnie temu to było 76 cm 🙈
Kawał baby jest 😜

To widać przerośnie tatę i będzie wysoki mężczyzna 😍🤩
 
ja właśnie odwołałam wizytę która miałabym blisko bo przeczytałam że lekarz nie bada ani nie zleca badań podstawowych i umówiłam się gdzie indziej. Trudno, jak nie będę zadowolona to pójdę że 2/3 x do tego na nfz który mnie WKU.wil w pierwszej ciąży by wyłudzić skierowanie na badania 😅 skoro mam płacone składki niech się na coś przydadzą. A jak zrobię te pierwsze badania to mogę powiedzieć żegnam 😅
a lekarz rodzinny nie może wystawić skierowania na takie badania?
 
Pęcherzyk w jajniku a ciałko żółte w pęcherzyku ciążowym to nie to samo :) To pierwsze jest po prostu pozostałością po owulacji. To drugie pojawia sie ok 2 dni przed zarodkiem i wspomaga go progesteronem.
wiem, ze to co innego 😊 u mnie jest napisane „ w jamie macicy widoczny pęcherzyk ciążowy GS o wym. 9mm (…) jajnik prawy z ciałkiem żółtym 31x24mm”
 
reklama
Moja 11 dopiero skończy we wtorek (o kurczę wtedy mam wizytę) i jak mierzylam dwa tygodnie temu to było 76 cm 🙈
Kawał baby jest 😜

To widać przerośnie tatę i będzie wysoki mężczyzna 😍🤩
Ale super 🥰🥰🥰 taka malusia chodzi, a mój to cholera wie ile cm będzie miał jak zacznie chodzić 😂 ja takie malutkie wszędzie widzę. Kiedyś jechałam z nim pociągiem, miał 3 miesiące. A wszyscy mówili mi ze on ma 7 miesięcy 😂
A ogólnie jak Ci poród w iczmp minął? Bo nie pamiętam czy wczoraj o tym rozmawiałyśmy czy nie. Zaćmienie mozgu 😂
 
Do góry