reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Ale super 🥰🥰🥰 taka malusia chodzi, a mój to cholera wie ile cm będzie miał jak zacznie chodzić 😂 ja takie malutkie wszędzie widzę. Kiedyś jechałam z nim pociągiem, miał 3 miesiące. A wszyscy mówili mi ze on ma 7 miesięcy 😂
A ogólnie jak Ci poród w iczmp minął? Bo nie pamiętam czy wczoraj o tym rozmawiałyśmy czy nie. Zaćmienie mozgu 😂
Generalnie prócz covidowej otoczki było to fajne cc.
Chociaż nagłe o północy 🤣
Po dwóch godzinach na poporodowej już ruszałam nogami, a po 8 poprosiłam o pionizację i prysznic.
Położne świetne, pomocne.
Szybko w miarę do siebie doszłam bo i iczmp morfiny nie żałują 🤣
 
reklama
No jakby zliczyc wszystkie badania zeby zrobic prywatnie to min koszt 350 zl . Sama grupa krwi 52 zl
To ja chyba za grupę potwierdzona żeby była płaciłam jeszcze więcej. Przynajmniej tego nie będę musiała robić teraz 🤪
Jak ktoś ma badania z grupa krwi ze statusem potwierdzona to nie musi robić nowych.
 
Generalnie prócz covidowej otoczki było to fajne cc.
Chociaż nagłe o północy 🤣
Po dwóch godzinach na poporodowej już ruszałam nogami, a po 8 poprosiłam o pionizację i prysznic.
Położne świetne, pomocne.
Szybko w miarę do siebie doszłam bo i iczmp morfiny nie żałują 🤣
ważne że zdrowe wyszłyście! No położne miłe były! Na niebieskim czy różowym oddziale leżałaś?
 
reklama
Do góry