reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Ooo! MI się zawsze marzyło grudniowe dziecko 😆 to maleństwo widzę że ma 13 miesiecy? Jak się sprawuje? 😊
no ja nie marzyłam o porodzie w Wigilie🤣🤣
Wiesz, ciagle słyszę ze mam złote dziecko. Nie powiem, bo rzeczywiście póki co daje w domu radę i ugotować obiad, i upiec ciasto ale coraz częściej bywają już dni ze wymaga to dużo gimnastyki😅 coreczka jest dosłownie wszędzie🤯 jeszcze nie chodzi samodzielnie ale chodzi przy meblach albo biega na czworaka jak sprinter😅
Ale powiem szczerze ze może być wymagająca, byle spala całe nocki😀

A u Ciebie widziałam, ze w ogóle dzieciątko ma 7 miesięcy? Super będziecie mieli różnice wieku:) ja uważam, ze im mniejsza tym lepsza

A co do wizyty to u mnie 14 stycznia.
 
reklama
reklama
Do góry